ADHD (attention-deficit hyperactivity disorder)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nećeš naći Blue dream u europi, samo ako ti ga neko dobavi iz kanade ili amerike. Općenito niti jedan dream.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ima tangerine dream i još nekoliko njih u europi, ali to nema veze s ovim vrstama... :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Stavih ja neki dan zanimljiv članak o ovom kak ja kažem "poremećaju modernog doba" ili prevari modernog doba.
Evo službeno vas sve proglašavam izlječenima:

http://narodnamedicina1987.blogspot.com/2014/08/velika-prijevara-tvorac-adhd-na-samrti.html

Evo da ja citiram jedan dio:

"Za ove bolesti ne postoje znanstvena istraživanja koja ih neupitno potvrđuju, a ipak se "liječe". Problem je tu malo dublji.
Stavite dijete na psihofarmake sa šest godina i to dijete bit će ovisnik o njima cijelog života. ADHD je namjerno osmišljen kao dječja bolest jer tako djeca postaju ovisna o legalnim drogama na samom početku života, a što ih doživotno veže za otrove i laži ove nehumane industrije."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Kladim se da ce se velika vecina NAS pronaci u minimum trecini navedenih simptoma...Dobro osmisljena, da ne kazem izmisljena bolest. Klasicni manipulatori, brain games i to..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Malo stara tema al da se nadovezem...dijagnosticiran mi je isto tak adhd, uvijek bilo cudno kako me vutra puca drugcije nego druge ljude u drustvu hahahahaha....Ugl skuzio sam da indice ne dolaze u obzir tokom dana ili kad su nekakva druzenja jer bas locka i osjeam se totalno stoned totalno nekomunikativno,ne toliko glup koliko zatvoren u sebe u borbi sa mislima....Dok je sa sativama sasvim drugčija priča...što se strainova tiče u zadnje vrijeme konzumiram sative tokom dana i prije spavanja obavezno neka indika....Jack herrer i cheese su mi se pokazale kao idealne za učenje i day use....