ADHD (attention-deficit hyperactivity disorder)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
šta da van kažen ljudi moji.. muž mi je seljačina i neda mi box.. (reka mi je da vako napišen slobodno). :ludak

situacija je zasad takva.. al možda se promijeni ako buden dobra.. :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Hah.. mazar, gle .. vrat je zakocen ukoliko ga glava financira ;)

samo se moramo malo bolje uskladiti i bit ce to dobro..
nadan se da nije ozbiljno mislia sinoć kad je reka.. ne da nevoli travu, već da je mrzi.. :S uff.. ja bi ga oma nogon pogodila..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and mazar

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
a tribalo bi prvo bokun boxa sklepat da iman s cime raditi.. :)

samo mi dodatnu nervozu stvara sa svojin negativnin pristupom..
ako se situacija ubrzo nepromini, biti će teško disati..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
2d9wcxe.jpg
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sativa Diva je napisao(la):
Hah.. mazar, gle .. vrat je zakocen ukoliko ga glava financira ;) ..

Samo se moramo malo bolje uskladiti i bit ce to dobro.. nadan se da nije ozbiljno mislia sinoc kad je reka ne da nevoli travu, vec da je mrzi.. :S uff..
U mom slučaju je žena (vrat) ta koja financira :ridinghorse:
gdje ću ja sa svojih cijelih 1300 kn mirovine, nemam ni za cjelokupne režije......
Svi se dive da kako sam ja u mirovini, ali kad im kažem kolika je onda svi ušute....
Ni moja žena nije bila bolja po tom pitanju trave, ali kad vidi koliko mi pomaže, i ne samo meni nego i ostalim sapatnicima, nema riječi, imam dozvolu za otići kod nekog od sapatnika i riješiti se muke za taj dan.
Naravno da ni njima to nije zezancija, već potreba da se koliko toliko unormale, maknu crne misli o vlastitim problemima za taj dan.
Čak mi je i dr. rekla da samo nastavim u tom smjeru (a vidjela me svakakvog)...
Pozdravi muža, treba mu jedna večer da provede s nama da shvati.....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Sativa zlato uskrati muzjaku neophodno...(boli te glava) nema boxa nema p...ke;) hahah koji sam gargamel al jbg.ako je stef izborio da moze legalno šiljiti luku pa onda valjda postoji nacin da i ti sklopis nekakav boxic a da zato nemoras nositi transparente i podpisivati peticije.

neka pere rucno jedno vrijeme i ako zeli centrifugu zna se ..boxic dragi moj i eto predpranja i iskuhavanja ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sativa Diva je napisao(la):
Sa ADHD-om imate osjećaj kao da se ringišpil vrti u vašem mozgu cijeli dan i cijelu noć. Moje misli se utrkuju ubrzano i vrlo je teško održati se na jednoj i učiniti nešto s njom. Ova mahnita vožnja prisutna je u svakom trenutku svakog dana, te kao što zamišljate, iscrpljena sam do večeri. No, to ne jamči dobar san - većinu noći ležim budna satima uz anksioznost i utrke misli, sa osjećajem krivnje zbog onoga što nisam ostvarila taj dan.
The aspect of paranoia that Dalí was interested in and which helped inspire the method was the ability of the brain to perceive links between things which rationally are not linked. Dalí described the paranoiac-critical method as a "spontaneous method of irrational knowledge based on the critical and systematic objectivity of the associations and interpretations of delirious phenomena."

http://www.youtube.com/watch?v=mUm4AoMxu_o


Koliko ja kapiram da svoje "slabosti" pretvorimo u vrline. I stres se moze pretvoriti u nesto sto pomaze a ne odmaze. Sire nam se sudovi, srce ubrzano kuca i vise kiseonika koristimo. Naravno da su neke stvari lake ne bi postojali pojedinci.
 
09.06.2008
4
3
0
52
Kad malo bolje razmislim i ja sam imala pola tih simptoma...u mozgu mi je uvijek kuhalo ko u express loncu no meni je pomogla meditacija i naravno draga Marica... i nitko me nije etiketirao sa ADHD..sama sam riješila probleme sama sa sobom..

Ali ok...moguće je da se to može označiti kao poremećaj..no meni se čini da sva drugačija ponašanja od kvazi normalnog odmah označe poremećajem..ono..ak nisi ko mi onda si poremećen..ha ha.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Meditacija, marica, vjezbe koncentracije, sve to moze pomoci.. :) preporucila bi to svima, bez obzira bore li se sa hiperaktivnoscu ili nekim dr. poremecajem.. gle, poremecaj necega jest.. cime je rezultiran, pitanje je..vanjski ili unutarnji podrazaji..

Nesmatrati to nedostatkom je vec pola terapije :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
nagle promjene raspoloženja.. stotine misli.. i sve to u tišini..

povlačim žaljenje jer je to ionako besmisleno.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sve znam, ponekad poželim da se malo očistim i ne zapalim par dana, ali onda počnem osjećati tegobe vezano za MS i onda kad zapalim one nestanu...
Onda si mislim ma zašto to izbjegavam kad mi toliko paše za moje zdravstveno stanje.
Ima i jedna anegdota - okupilo se neko društvo i tako nešto razgovaramo i pita neko jednog MSovca pa zašto ti pušiš?
On se zamisli i odgovori: "Pa zato što sam onda bolji čovjek!" :b_jump: