Adolescencija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sta se desava ako se marihuana pusi tokom puberteta

  • Stvara nepozeljene efekte

    Votes: 6 27,3%
  • Nista se ne desava sve je normalno

    Votes: 18 81,8%

  • Total voters
    22
  • Anketa zatvorena .
23.01.2017
7
6
3
Far away
Jako sam zahvalan na odgovorima i naravno da imam ciljeve u zivotu. Pusim je radi opustanja i zabave :D.
A ovu temu sam otvorio jer sam vidio da je jedan clan napisao
hormoni+vutra=sranje, pa sam zelio i druga misljenja
 
06.09.2016
58
91
18
Karton City
Probao za 17. Rodendan kada mi je kolega kupio grinder i unutra stavio oko 1g vutre. Sta drugo da kazem zavisi od svake osobe ja kad pusim ne pogodi me skoro nikako ali kapci se skupe i oci pocrvene. Ne konzumiram cesto, vise to zavisi od finansijske situacije nego od mene tak da 5-6 buksni mjesecno sjednu fino... Moja preporuka je da se ne pretjeruje jer je moj kolega nakon 1 buksne pao u neku depru ali meni je upravo bilo suprotno tj. da sam se rijesio depresije ali sve ti to zavisi od osobe do osobe. Da ne spamam vise lijep pozdrav and stay high:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazar_Krneta420

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam se uvjek pitao kakav bi ispao da nisam kao mulac produvao, sa nekih 15-tak godina, u prvom srednjem, iako sam je probao prvi put na maturalcu u osmom osnovne :). Tek od srednje mi se svijet vrtio oko vutre, vario sam 10-20 pljugi tjedno :joint2:, i bio sam solo u tome, neki zatucani razred alkoholičara imao bože sačuvaj :fuck:. I niš mi nefali, dok onima koji su u to doba upirali prstom u mene i osuđivali već fali jetra, pojeo je alkohol. I nikad nisam zanemarivao obveze bez obzira koliko sam navaren, to je najbitnije :djede:, prvo uradi pa se odradi :razvaljen::. Čisto sumnjam da bi bez vutre išta postigao od ovoga što imam danas. I kad me budu kremirali jednog dana, kremirat će me posutog hedovima, pa eto bit će veselo :D
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ako pretjeruješ s duvanjem onda itekako može utjecati i na psihu i na tjelesno zdravlje. Ima ljudi kojima će jedan joint izazvati napad panike, dok ima i onih koji duvaju od jutra do mraka i sve super nikakvih problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweatMJ

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
36
ako netko pocne duvat s 14-15 godina i to ako pusi 10 puta na dan onda je stetno, jer moze izazvati psihozu (mozak je jos u razvoju)
a alkohol je još gori jer ako adolescenti rano počnu puno konzumirati alkohol, to remeti razvoju tijela i mozga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweatMJ