Advance Gnjoivo: HESI vs. BIOBIZZ

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Da ne otvaram novu temu... Elem, imam bio bizz djubrivo koje sam kuopio i koristio pre 3 godine, sad sam uzeo neke male cherry tomatoes. Pa ne znam da li to malo sto je ostalo u flasi mogu da iskoristim, a da ne zeznem paradajz :D

p.s. flasa je stajala na tamnom i hladnom mestu.
 
30.05.2011
43
6
0
43
nebudes nis zezno biobiz je namjenjen za paradajz, radio sam sa biobizom i bio sam reativno zadovoljan hesi mi je nekako drazi posto i ako malo pretjeras neces spaliti biljozu ali sa biobizom budes.
 
03.10.2012
77
128
33
Pozdrav

Jel može neko od ekipe da mi kaže odgovor na sljedece pitanje ako nije problem .
Znaci zamjesao sam prije nekih 15 ak dana hesi gnojiva za mlade biljke i shvatio sam da sam ih umalo sprzio ... sada kada su malo ojacale jel valja ta smijesa samo da regulisem malo ph - a !? Nesto kontam da u biti moze biti samo blaža od stajanja ili mozda grijesim !?

Hvala
 
16.09.2013
4
0
0
Ima hesi u jednom slovenskom shopu...starter kit soil koji sadrzi:
1x Bloom Complex 1000ml;
1x TNT Comlex 1000ml;
1x Fosfor Plus 500ml;
1x Root Comlex 500ml;
1x Power Zyme 500ml;
1x Super Vit 10ml;

Cijena oko 50 eura...mislite li da su za prvi indoor grow potrebne sve komponente, ili je moguce uzeti samo neke i proci nesto jeftinije?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ja nisam ispocetka koristio TNT i uvijek mi je ostajalo tog cuda bez veze sa strane...e onda sam jednog dana odlucio krenuti od pocetka sa cijelim hesi programom i nisam pozalio.Moze bez Super v.Power Z ili root comp. ali moze se i pita od blata napraviti ali dali se moze jesti?

Sve je to super bio ovo bio ono AN..GH .... Plagron li,la....Ja sam malo tvrdoglav i tvrdoglavo tvrdim.
Hesi i terramagma su mama kada se uigras i uhvatis ritam plesu cure lambadu :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nosfic
17.04.2013
21
4
3
http://www.***********.com/image/data/djubriva/biobizz%20feeding.jpg

moze li neko ko ima iskustva da mi objasni razliku izmedju all mix i light mix
ako je naprimer doza 1mg po litru za jedan proizvod na primer top max, da li sme u taj isti litar vode da se doda i biogroow ili mora posebna voda?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sve ide u istu vodu. Naravno nečeš mješati hranu za rast sa hranom za cvijet. Ako za cvijetanje idu 3 komponente stavit češ sve 3 u istu vodu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: turboskank

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
sve u istu vodu, samo nemoj miješati gnojiva zajedno... npr ako koristiš "šprice" prvo staviš grow, onda bloom, ili kako se to već zove u tvom slučaju...
može ti se desit da ti se sve "zabetonira"... ali naravno sve stavljaš u istu vodu, bez ikakvih problema....
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Baphomet ne razumem malo ovo sto si napisao (4,5,6,7,8,9,10) nedelju. ok ali odakle ja da znam u kom mesecu znaci kada pises pisi sve detaljno i u kom mesecu ? Jer ne razumem trebao si da napises...
Hesi TNT complex se koristi u fazi vegetacije (PRIMER) i napises u tom i tom mesecu
Hesi Bloom Complex se koristi u fazi cvatanja (PRIMER) i napises u tom i tom mesecu se koristi
Hesi Fosfor Plus se koristi u fazi cvatanja ////////
Obrisite ovaj post kasnije kada on to procita...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
obracas se coveku cija je zadnja aktivnost bila: Zadnja aktivnost Jan 13 2007, da si pogledao teme koje sam ti dao naleteo bi i na ovu tabelu:

29dtfno.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Legalizacija2013

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Uzeo sam Biobizz outdoor pack, znaći Fish mix, Bio Bloom i Top Max.
Dali ga je netko koristio outdoor i kolku je dozu stavljao? dali je neko sipao duplu dozu ili više od propisane? pošto je njihov raspored vjerojatno napravljen za indoor.
radi se o automaticima koji su u 2. tjednu cvjetanja i visoki oko 45cm i sipao sam oko 1 do 1,5 dozu od propisane, no svaki tjedan mi se požuti jedan-dva lista odozdola, a gornji listovi su stalno tamnozeleni. E sad neznam jel žute zato što želi još hrane ili zato što ti dolnji listovi jako slabo primaju svijetlost.
Nisam nikad prije koristio Biobizz već Hesi, a Hesi sam trpao stalno duplu dozu, kad porastu preko 1,30m troduplu i rasle su ko lude bez gorenja.
Na netu sam pronašao 3 rasporeda, jedan je orginalni od Biobizza a druga dva je mislim neko sam pravio, i prilično se ne poklapaju.
Pa molim neku iskusnjaru koja je koristila biobizz da me savjetuje. Pozz
 

Prilozi

  • biobizz_grow_chart.jpg
    biobizz_grow_chart.jpg
    165,7 KB · Pregleda: 57
  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    184,7 KB · Pregleda: 49
  • Untitled.png
    Untitled.png
    213,4 KB · Pregleda: 41