Advance Gnjoivo: HESI vs. BIOBIZZ

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
nakon sto sam nedavno zavrshio special o growboxu,sam upravo ishao gnjojit biljke moje..i mislio malo o gnjoivima...i dok ne zaboravim chu malo opisati.....

za paradajz( ::histerija ) indoor growing su nizozemci konzipirali par vrsta umjetnih i prirodnih gnojiva(Hesi,BioBizz,Canna)..dosta ljudi gnjoje sa Canna...i hvale ga..ja ga josh nisam izprobao..pa nemogu nishta rechi....
ja osobno imam Hesi(trenutno u uporabi)i Bio Bizz...Hesi(biljni+minimalno sytetike) me jako zadovoljava...paradajz raste kao lud....dobio sam od frenda(vlasnik growshopa)i biobizz za testiranje...ali gnjojim jako oprezno sa hesi pa imam josh dosta toga...za 5 growowa....i biobizz(na biljnoj bazi)che morati josh malo da sacheka.-.

Hesi ima razne produkte...

1.HESI ROOT KOMPLEX(za razvoj korijena u svim fazama)
2.HESI TNT KOMPLEX (za biljku u fazi rasta)
3.HESI BLOOM KOMPLEX(za bilku u fazi cvatanja)
5.HESI PHOSPHOR PLUS (da se cvjetovi bolje i veche razviju)
6.HESI SUPER VIT (u svim fazama,aminokiseline i vitamine za biljku)

BIOBIZZ ima isti program samo malo drugachije nazvan i sa nekim malim promjenama...

bez takvih gnjojiva i dobre zemlje nebih pochinjao growat nikad...biljkice che biti amaterski dok god to sve ne izpostujete sta je bitno za njih...i jedan dio toga je tochno gnjojenje...

p.s.
samo da izbjegnem pitanja....sva ova gjojiva iz komercionalnog porekla...mozhte otrovat slona stime...a tek nashe slatke biljke... ::zidoglav

LP
SM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pcuthc
14.09.2005
18
1
0
se ta gnojiva mogu kupit u HR??
ili bolje da pitam dali se u HR mogu kupiti bilo kakva gnojiva i sredstva za prihranjivanje koja bi bila odgovarajuca za "paradajzz"? :pivo
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
plastik je napisao(la):
se ta gnojiva mogu kupit u HR??
ili bolje da pitam dali se u HR mogu kupiti bilo kakva gnojiva i sredstva za prihranjivanje koja bi bila odgovarajuca za "paradajzz"? :pivo

nema ih ni blizu Ex jugoslavije...ali od 1.1.2005 ches moch na hrvatskoj/srpsko/slovenskoj indoorgrow stranici...www.adria-garden.com naruchit....morat ches chak izabrat koji ::histerija (u odnosu na nashe 5 drzhava,di nema niti jedan od njih)
 
14.09.2005
18
1
0
Smokemashine HR je napisao(la):
plastik je napisao(la):
se ta gnojiva mogu kupit u HR??
ili bolje da pitam dali se u HR mogu kupiti bilo kakva gnojiva i sredstva za prihranjivanje koja bi bila odgovarajuca za "paradajzz"? :pivo

nema ih ni blizu Ex jugoslavije...ali od 1.1.2005 ches moch na hrvatskoj/srpsko/slovenskoj indoorgrow stranici...www.adria-garden.com naruchit....morat ches chak izabrat koji ::histerija (u odnosu na nashe 5 drzhava,di nema niti jedan od njih)

ljepo, ljepo!!!
a sta je s nama nesretnicima koji nemamo kreditnu karticu; ce bit kakav stvarni ducan koj se moze posjetit i platit keshovinom? ::placko
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
plastik je napisao(la):
Smokemashine HR je napisao(la):
plastik je napisao(la):
se ta gnojiva mogu kupit u HR??
ili bolje da pitam dali se u HR mogu kupiti bilo kakva gnojiva i sredstva za prihranjivanje koja bi bila odgovarajuca za "paradajzz"? :pivo

nema ih ni blizu Ex jugoslavije...ali od 1.1.2005 ches moch na hrvatskoj/srpsko/slovenskoj indoorgrow stranici...www.adria-garden.com naruchit....morat ches chak izabrat koji ::histerija (u odnosu na nashe 5 drzhava,di nema niti jedan od njih)

ljepo, ljepo!!!
a sta je s nama nesretnicima koji nemamo kreditnu karticu; ce bit kakav stvarni ducan koj se moze posjetit i platit keshovinom? ::placko

neche biti opcija plachanja kreditnom karticom(iz razloga ,jer je na balkanu malo ljudi posjeduje)...
mozhe se naruchit putem uplate na rachun...nakon sto pare sjednu,roba kreche...
josh neche biti fizicki duchan,posto je trzhiste premaleno za takvo nesh....

LP
SM
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
Evo i kome treba onda na kraju europa kad imamo to ::histerija ::histerija
Jedino eventualno da se otvori josh jedan shop onako velik ko getro samo za parazajz ::balonja ::balonja
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Smokemashine HR je napisao(la):
plastik je napisao(la):
se ta gnojiva mogu kupit u HR??
ili bolje da pitam dali se u HR mogu kupiti bilo kakva gnojiva i sredstva za prihranjivanje koja bi bila odgovarajuca za "paradajzz"? :pivo

nema ih ni blizu Ex jugoslavije...ali od 1.1.2005 ches moch na hrvatskoj/srpsko/slovenskoj indoorgrow stranici...www.adria-garden.com naruchit....morat ches chak izabrat koji ::histerija (u odnosu na nashe 5 drzhava,di nema niti jedan od njih)

Ima ljudi koji to vec prodaju on-line u ex YU i to poduze....
Potrudite se pogledati sta biljkama treba u odredjenoj fazi.. i naci cete nesto u biljnim apotekama,vrtnim centrima, zadrugama....
:pivo
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
prijatelj i ja smo kupovali i razno razna gnojiva i lampe,i ovo i ono,sve sto smo procitali na netu da nam treba da uspijesan rast biljke,nazalost nikad nam nije uspijela,nit smo mi uspijeli bas nabavit sve sto nam je trebalo (dodemo u trgovinu i trazimo to sve a neki lik,onako mladi,mozda ni 30 god,pita a decki za cega ce vam to,sta mislite uzgajat i lik se smije),doduse onda smo imali i izbora,tj nazvat i kupit,sad bi bili sretni da tako sta mozemo
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
Oresar je napisao(la):
prijatelj i ja smo kupovali i razno razna gnojiva i lampe,i ovo i ono,sve sto smo procitali na netu da nam treba da uspijesan rast biljke,nazalost nikad nam nije uspijela,nit smo mi uspijeli bas nabavit sve sto nam je trebalo
pa prijatelju ne moze ni auto bez akumulatora.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Bas se pitam sta ce ti toliko djubriva za biljke?Zasto biljke bildujes djubrivom,zar neznas da je vestacko djubrivo cista hemija ?
 
01.10.2006
0
0
0
klox, nema te godinu dana. cuo sam da su te oteli. :puc_puc:
navodno mafia, da im gnojis plantaze negdje u bavarskoj... :lock:
ovdje raste samo domacica, pa bi bilo dobro da se nekako vratis. pun mi je ku-fer sjemenki. we need sensi.
 
11.01.2006
4
0
0
hesi so ene cheap kemikalije,biobizz je pa 100% certificirano BIO komplet. burnat jih ne moreš, gnojilo se uprablja z vsakim zalivanjem, kaj lažjega. mogoče proti koncu dodaj malo cal-mag.

ni čez BIO!