Advanced Nutrients đubriva i ishrana biljaka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.283
358
Carbo load su šečeri i Bud candy je isti, sa jednim sastojkom manje (xuantum gum) zato i je gust!
To su šečeri u ja ga dajem u cvatu, svako zaljevanje po 1ml /l šta je pola doze, ali ga dajem baš svako zaljevanje i biljke se šečere puno jače i več na početku cvata, baca trihome! IMG_20200426_162454.jpg
 
09.05.2020
27
87
13
Pozdrav ekipa! Potrebna mi je sad velika pomoc jer zapravo ni ne znam sta cinim i imam tisucu upitnika iznad glave (prvi grow, outdoor). Zasad sam koristila neki gnoj od plantelle za vege fazu , bukvalno dobila sam ga na poklon i uputili su me kako i sta s tim bez da preispitujem previse. Kad ga je nestalo koristila sam mjesavinu zivotinjskog gnoja kojeg sam takodjer dobila od nekog growera. sad zelim gnoj za fazu cvjetanja i nemam pojma kako i sta. Zanima me Iguana Juice Bloom, kakva su iskustva, s cim jos da ga koristim, Ciljam jos na Big Bud. Ili mozda B52 s big budom?
Da li je pametno sad s plantelle prelazit na an u fazi cvjetanja?
 
09.05.2020
27
87
13
Ok, tnx. A sad koja komba ? Da pocnem s ovim trokomponentnim, ili uzmem Iguanu Bloom,ili B52, ili ove ph Perfect kombu. I ubacim kasnije jos Bud Ignator, ili Bud Candy, ili Big Bud..jooooj. frka
I kako dozirati? Bilje svako jutro zalivam, jel bi bilo to previse davati svaki dan?
 
09.05.2020
27
87
13
Da ne zalivan pokrepale bi sve, ovdje upekne nenormalno, jos su u limenim posudama. Naravno kad nije bas tako vruce preskocim zalit.
 
09.05.2020
27
87
13
Ooo itekako popiju, zemlja ujutro bude suha i ispucana koda nije vidilo vode mjesecima. Poslijepodne te bacve ne mozes dirnut rukama koliko su vrele, i imam osjecaj da se kuhaju u njima. Cim preskocim zalit obise se ka tuzna vrba. Idem po filingu i cini mi se da se ne bune. Nabavit cu malo bolju kameru pa cu ih poslikat kad pada na njih sunce, ove slike su poprilicno lose boje i kvalitete.
 

Prilozi

  • 20200727_073033.jpg
    20200727_073033.jpg
    523 KB · Pregleda: 75
  • 20200727_073120.jpg
    20200727_073120.jpg
    605,9 KB · Pregleda: 77

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
isto sadim u metalnom buretu(200l),presecenom na pola,i zalivam ih na svaka 4-5 dana...
za ubuduce da znas,unutar bureta ide gradjevinski najlon,a spolja mozes da stavis svasta(staro ćebe,tepih..itd)da zastitis lim,biljkama ce biti lakse a tebi ce produziti zalivanje...:D
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.283
358
Iguana bloom je odlična, ali za sve te biljke i količinu vode, uzevši u obzir, da padne kiša i ispere, ne ispali se...
B-52 vam je booster i vitamin B, više njih... Treba vam neki bloom, ako ne želite Plantellu ili Hesi, biti če vam skup grow!

Iguane ide 4 ml na litru vode, a litra je 250kn!
 

daktilograf

Aktivan Član
03.09.2019
197
712
93
Somalirana de Pufna
An kaže za početnike sa njihovim gnojivima: ph perfect a i b (dvokomponentno), big bud, bud candy (carboload) b52 i overdrive (kažu i voodoo juice ali to je za vege). Ima i njihova aplikacija BudLabs se zove koja je kalkulator gnojiva prema fazi i iskustvu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malica
25.05.2019
21
97
13
Pozdrav svima
Imam par dvojbi pa ako netko iskusniji moze dat odgovore,prvi put radim sa AN gnjojivima dosad samo plantela i neke domace mixeve da ne duljim puno....
Dobio sam Connoisseur A i B i sve sa hobbyiste tablice (Voodo Juice , Big Bud, B52,Overdrive) grow mi je outdoor do sada ide odlicno zdravo, jako i dosta visoko pa me zanima sljedece...
1.Connosseur A i B davati skupa ili odvojeno,koliko puta tjedno (samo jednom ili svaki put kad zalijevam)
2.Po tablici se sve daje na 2ml/1L, posto je bilja jaka i velika skoro 3 M jeli pametno ici sa jacim dozama npr 10Ml/5L
3.Neka se gnjojiva daju u istom tjednu posto sam u mogucnosti samo 2 puta tjedno gnjojiti jeli moze ici Npr Big Bud i B52 u istom danu ali u razlicitim bocama...
4.Koliko sve to ima smisla ako mogu gnjojiti samo 2 puta tjedno kao sto sam gore iznad naveo
Hvala unaprijed na odgovorima!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.283
358
jeli pametno ici sa jacim dozama npr 10Ml/5L
Ako piše na boci, da se daje 2ml na litru vode,kakvo je to pitanje? :)
Tako bi trebalo!
Mješate a i b u vodi(tako mora iči) i sve od ANa može se miješat zajedno. Nema potreba za odvojenim bocama.
Možete B-52 i Big bud zajedno, čak se preporuča...


4.Koliko sve to ima smisla ako mogu gnjojiti samo 2 puta tjedno kao sto sam gore iznad naveo
Ako mislite, da možete samo dva puta do sajta, jednom full dozu, jednom voda, ovisi o strainu i kako podnosi hranu!
Probajte sa svime u pola doze, svako zaljevanje. Ili jednom hrana(Connoisseur) jednom boosteri(Big bud i B52). Vodoojuice se daje prva dva tjedna u vegetaciji i cvatu, ali može se davat i do 4.tjedna,jer je dobar u kombinaciji sa Big budom i B-52...
Nemojte davat duple doze, jer čete spalit biljke. Isto, neznam jel su u potovima/vazama ili u zemlji. O tome isto ovisi i onda idu jače doze, ako su u zemlji

Overdrive ide zadnja dva tjedna i tu izbacite Big bud, ali treba dobro tempirat, jer bi trebala zadnjih 10ak dana biti na čistoj vodi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Veštac