Advanced Nutrients đubriva i ishrana biljaka

Hesi Canna Mills Nutrients Hempatia
02.10.2018
30
35
18
34
Imam.pitanje..Ubo s si one mycorhize fore i jos neke benifical bakterije uz njih, te imam sensyzym..Zanima me kako da to dajem? mjesam u vodi zajedno s AN gnojivom il da dajem u dane kad samo s vodom zaljevam??

10.01.2019
3
1
3
47
Koliko dugo mogu da stoje AN proizvodi kada se jednom otvore? Pitam iz razloga optimalne kolicine koja se kupuje a vidim da sto je vece pakovanje - veca je usteda :)

Sviđa im se: blaske
10.01.2019
3
1
3
47
Juce pricao sa prodavcem AN proizvoda - kaze jednom kada se otvori AN gnojivo udje vazduh unutra i gnojivo pocinje da reaguje. Vek trajanja mu je 2 meseca do maksimalno 6 meseci. Kako prolazi vreme tako gubi na kvalitetu/snazi stagod... Voleo bih da neko iskusan potvrdi ovo. Ako je tako onda razmisljam da uopste kupujem pakovanja veca od 500ml . Prvi put grovam, cisto hoby - sumnjam da mi je i 500ml mnogo. Da, jos jedan aber - fabrika AN proizvoda koji se proizvode u Bugarskoj vec 3-4 godine se uskoro zatvara mada nije 100% tacna informacija - sto znaci AN proizvodi nece biti dostupni po ovim cenama na Balkanu(pre da nece uopste vise biti dostupni).

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
390
1.759
143
Lako moguce ,ajd ja bi prije rekao 6 mjeseci do godinu dana da pocne gubit na kvaliteti. Ne mogu tvrdit 100 % za AN jel je nisam koristio , al ono sto pise za druga bio gnojiva koja sam gledao je da je rok za ne otvorene boce od 1 do 2 godine ovisno o proizvodu.Sad koliko ces ti sebi kupit gnojiva ovisi o tvom growu,kvaliteti zemlje, koliko ces posadit biljki ,1,3,5 ,pa onda baci pogled na njihovu tablicu hranjenja i odluci cega vise cega manje.

Sviđa im se: grouchy
10.01.2019
3
1
3
47
Sad gledam nalepnice, Hesi Root Complex iz 2015-e i samo jedna nalepnica sa godinom uvoza 2016 od 4 kantice AN Coco gnojiva. Evo slika u prilog. Proizvode sam narucio i dobio iz lokalne radnje(radnje u drzavi u kojoj zivim) pre 4 dana od prilike. Sad si me uplasio sa istekom roka, prvi put grovam i ne bih da nesto zaye*em. Da li da zovem i da se zalim radnji gde sam kupio robu i vratim nazad posto nisam jos uvek nista otvorio?

[

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.238
6.784
298
Sviđa im se: BrokulaBranko