Advanced Nutrients đubriva i ishrana biljaka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.05.2019
21
97
13
Ako piše na boci, da se daje 2ml na litru vode,kakvo je to pitanje? :)
Tako bi trebalo!
Mješate a i b u vodi(tako mora iči) i sve od ANa može se miješat zajedno. Nema potreba za


Ako mislite, da možete samo dva puta do sajta, jednom full dozu, jednom voda, ovisi o strainu i kako podnosi hranu!
Probajte sa svime u pola doze, svako zaljevanje. Ili jednom hrana(Connoisseur) jednom boosteri(Big bud i B52). Vodoojuice se daje prva dva tjedna u vegetaciji i cvatu, ali može se davat i do 4.tjedna,jer je dobar u kombinaciji sa Big budom i B-52...
Nemojte davat duple doze, jer čete spalit biljke. Isto, neznam jel su u potovima/vazama ili u zemlji. O tome isto ovisi i onda idu jače doze, ako su u zemlji

Overdrive ide zadnja dva tjedna i tu izbacite Big bud, ali treba dobro tempirat, jer bi trebala zadnjih 10ak dana biti na čistoj vodi!
Znam da su AN gnjojiva dosta jaca,ali sam mislim posto je biljka toliko velika da bi mogla i jaca doza nego sto pise na boci,jer zadnja joj je bila 125Ml/7L Plantelle kojoj je inace na bovi 15/2 L i sve je bez problema pojela...Inace je u potu od 150 L samog Podgrounda!
 
Poslednja izmena od urednika:

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Dragi moji,eto shoop,iz Slovenije,šalje po cjeloj bivšoj Jugi.
Zove se: Grow Shop GREEN CITI.sad
Ispravite me,al se puno ljudi razpitivali oko nezmožnosti,kupnje,pravih,đubriva, oprema,sjeme.(koliko je pač dovoljeno imat u kupčevi državi),u Sloveniji, legalno,sad nisam siguran 1000 ili 1,5k
✌️ By Lovetogrow,ako sam pogrešio temu,prebacite slobodno,uz upomenu,nemojte samo ban..✌️
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Čuj. Imaš bazu, Grow a+b i Bloom a+b. U vege dodajem nirvane malo, vodooo jouice i Grow a+b. Dalje po tablici, bas to sto si linkao. Sta te točno zanima? Sta jos da kupiš ili kako to sto imaš da daješ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pecpec
08.11.2020
86
60
18
34
to sto sam napisao to imam,sta jos mogu da dodam na sve to da budu jos bujniji i veci
 
Poslednja izmena od urednika:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
B-52 je odličan i to su ti vitamini i mikronutrijenti. Ne daješ ga 1.tjedan cvata, jer štopa strech i to radi, jako dobro!
Vode ga, pod bloom booster, ali može se davat početkom vegetacije. NPK mu je 2-1-4!
Nirvana ti je isto odlična. Bogata raznim morskim travama, alfa-alfa meal, kelp, juka itd. Isto je bloom booster, ali jača biljku i može se ubacit, koji put u vegetaciji !
Za korjen se koristi Vodoojuice, Piranha i Tarantula. Sve tri su bakterije i ne preporuča se mješat, bakterije drugog proizvođača(pošto imaš Slavol) . Inače, Piranha mi se pokazala najboljom, ali i Vodoojuice je dovoljan. S obzirom, da te tri boce, koštaju 200€...
Carbo-load su šečeri i ugljikohidrati. Bud candy je doslovno isti proizvod, ali ima malo magnezija, pa je bolji izbor.
Sve ovisi i o baznom gnojivu. Ja koristim Iguanu grow i bloom, koje su same po sebi, dovoljne za cijeli grow.
Pitaš za Advanced nutrients, koji ima preko 50 proizvoda. Sumnjam, da ih je itko, probao sve. Bitno je, da ne ponavljaš gnojiva, jer dosta ih je identično sa malom razlikom. Element više - manje....
Nemoj mislit, da automatski dobijaš veče vrhove! To najviše ovisi o tebi, kao groweru. Možeš ti napumpat vrhove, ali nije sve u veličini:)
Video
Pogledaj video, pa reci, jel veličina vrha bitna, ako se ovako cakle:)
 

Prilozi

  • 1620450231224538123856994088391.jpg
    1620450231224538123856994088391.jpg
    384,8 KB · Pregleda: 32
08.11.2020
86
60
18
34
da li imas neku tablicu ili semu kako bi mogao da uklopim Bloom AB,BigBud,Carbo load,Calmag i super vit
 
Poslednja izmena od urednika:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Imaš calculator, samo moraš izabrat bazno gnojivo.
Sensi a i b imaju svoju tablicu. Samo uguglaj Advanced nutrients tablice :)

Supervit, daješ svako zaljevanje, kap, dvije u 5 litri vode. Ako radiš u boci od 2 litre, slobodno jednu kap i sa time od početka do kraja, svako zaljevanje!
To su vitamini i ne mogu spalit biljku, ali ne treba pretjerivat!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: HARD SOLUTION

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Sensi bloom a i b koristiš cijeli cvat. Svako drugo zaljevanje.
Big bud ti je PK i možeš ga ubacit početkom 3.tjedna cvata!
Carbo-load su šečeri i ugljikohidrati i ja ga dajem pola doze(1ml/L) cijeli cvat i biljke ga obožavaju!
Ovaj Bud blood ima u prahu i on se koristi prije swicha, da potakne biljke na cvat i skrati cvat za tjedan dana!
Ubacuje se 10 dana prije swicha i kada biljka uđe u cvat, više nije potreban!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pecpec

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Oj ljudi!
Šta mislite o ideji uzimanja Overdrive-a (narucio bih još danas)? U 40. danu cvjetanja sam, neke neće još dugo cvijetat, kao npr. Critical+, ali Gorila Breath cvijeta cca 9 tjedana pa sam njoj mislio ''zgurat'' malo dok još ima vremena. Do sad su bile na paleti Organic Nutrients i Alga Bloom od Plagrona jer sam imao jako malo PK Juice-a pa sam kombinirao, no sad za kraj bi ih htio malo dodatno pogurat, a i svakako bih do slj. growa u potpunosti prešao na AN, tj. testirao ih.

Hvala i :respect: !!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Ako češ prelazit na AN, onda če ti dobro doći i sljedeći grow!
Ovaj komplet se isplati uzet.
2LSensi grow a i b
2LSensi bloom a i b
0.5l Vodoojuice
0.5L Big bud
0.5L Overdrive
0,5L B-52
0.5L Bud candy
Pipete
Rukavice
720kn je paket, što znači, da si bazu (Sensi grow i bloom a i b), dobio besplatno)
Vodoojuice je 350kn
Bud candy 120kn
B 52 je oko 200kn
Big bud tu negdje 130kn
Overdrive isto oko 160kn
Jedino što bi ja dodao, je Nirvana.
I taj komplet ti je top... Možeš uzet ove proizvode za resin(Bud ignator), ali to su skupi proizvodi, koji ne vrijede toliko!
 
  • Love
Reactions: Grona

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Hvala @0Marac0 !!

Znači, složio sam si odp. istu tu kominaciju samo bez Bud Candy i još se dvoumim za B-52. Iako, znam da su oba super proizvodi, ali pošto bih umjesto, po tebi preporučenog Sensi, ja bih uzeo PH Perfect liniju koja se sastoji od Grow, Micro i Bloom, pa pošto imam Micro bih možda izbacio B-52 a Bud Candy bih zamjenio sa Melassom. Svjestan sam da ni jedno ni drugo neće u potpunosti zamjenisti jedno drugo, ali uštedit ću si koju kunu. Plus sve osim osnovnih gnojiva ću uzeti po 250ml
tako da će me izaći oko 450+ kn
Za B-52 znam da ga Micro ne mjenja jer, koliko sam čuo, B-52 može bit i simulator cvijetanja, a ne samo vitamini i amino? A Micro su mikronutrijenti...No vidjet ću još, B-52 možda još i uzmem, ali BC sumnjam To su samo uglikohidrati, tj. šećeri(navodno ''kompleksni'' iako ne znam dal je to samo marketing ili ipak nešto znači) sa dodatkom Magnezija? Tako da će bit vjerovatno samo Melassa :))

:respect: kolega!!

P.S. Ne mogu skužit koja je točno Nirvanina svrha, vidim da ju svi hvale te da može i u vegi malo isto, ali koja je njena primarana namjena ako već imamo sve ostale proizvode kao što su Big Bud, Overdrive...Jer ako se ne varam Nirvana je isto za cvat?
 
Poslednja izmena: