Advanced nutrients feeding schedule for lightmix ,autoflowering strains growing by Tang

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Sve je to na mestu, ja sam takodje koristio Carbo Load, a Bud Candy nisam, niti verujem da cu. Samo se ne slazem sto kazes da je jos dosta proizvoda to isto pa onda navedes samo jedan. Bud Candy je inace kombinacija Carbo Load-a i Sweet Leaf-a i za koliko znam objedinio je oba proizvoda koji se vise ne proizvode.

Edit: @vojka Nisu, Jugnle Juice 2 part je cini mi se nesto kao Canna A&B. Kako god Sensi pored osnovnih stvari koje su u JJ ima i dosta dodataka(3 njihova nekadasnja proizvoda i amino kiseline).
Edit 2: Sensi takodje ima PH perfect tehnologiju.
 
Poslednja izmena:

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Tako je. 3 part Jungle Juice su se izbacili kao kopiju GH Flora-GMB jer se ljudi bunili kako je njihov GMB skup. JJ je jeftiniji od GH Flora-GMB za 40% i AN tvrdi da imaju bolju kontrolu kvaliteta.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@High Above Navela sam taj jedan...da i na njega sam i mislila :)
Možda sam trebala precizirati...
Nisam baš htjela reći da im je pola proizvoda melasa,inače nebi to kupovala i hvalila ih svima :)
A moj komentar se svakako odnosio na člana koji je tražio savjet za proizvode koje sam koristila,i na to sam i odgovorila :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank
17.11.2015
252
118
43
e, imam jos jedno pitanje, ako nije prob.. ovaj jungle juice A i B mesam u razlicitim posudama, pa mosle mogu sve da ih ulijem u jednu?? i da li u sve to umesam i carbload i big bud ili i njih moram prvo posebo, pa tek onda u celu kolicinu? kakva su vasa iskustva, da krenem sa 1/3 doze???
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
U vodu ubacuješ prvo partA onda partB, onda ove ostale dodatke. Sve u istu posudu s vodom. Ja krenem sa 1 ml/l base nutrients; 0,5 ml/l dodataka, ali nisam koristio jungle juice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vojka
02.01.2016
152
13
18
37
Advance Nuts all the way....

Najbolji svjetski mikrobiolog trenutno radi za AN... puno previse je Big Mike ulozio da bi prodavao secernu vodicu u lijepim ambalazama...

Po mom saznanju za klasu iznad svih canna friend nuts
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pozz ljudi,zanimaju me neke stvari o advance nut...,koristio sam do sada samo hesi po semi standard,nedavno se pozabavim,i vidim da su advanc izuzetni preparati, al me malo buni neznam eng,pa nabadam.poceo bi da koristim njih,zanima me big bud,pise da se koristi hidroponski dali ga je neko dodavao u zemlju,moze li....ne kontam seme nikako sta poceti,s cim,koja kombinacija....vidim connoissur grow,samo njega da peglam za vege,a posle isto on al geow,vidim b52 vitamin,jel se to moze dodavati sve zajedno,tj dali ima neko kombinaciju onako full da mi preporuci...hvala....jesu doze na nedeljnom nivou,da dajem sto vise kombinacija preparata to bolje ili.....