Afgan kush special,Afgani#1,Shark shock cbd 360w led by hazeri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
vegetirati još 5 tjedana a nije sama u boksu
SSH? Te druge u boxu će silver zgnječit uz stranice boxa ak mu daš da se razbahati, koliko vidjeh o tom haze-u, iako ga ne growah .. al znam da je kultni haze strain, kao npr Terminator II film :smoke: , te mi je stoga na haze-listi..
I za kraj da kažem sorry ak sam spamnuo Haz :zvizd:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Tnx @420Florist i @Budfield , znači kolega retko, svaka pohvala na hrabrosti. Ma krenuo sam i ja pa mi crv sumnje proradio i ostavio lišče na miru a fakat se grane razcvijetaju.
Blady Briti, meni je CrnoGujac prirasto srcu, podsječa na Franju Tahija nježnog i relativnost pravice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Evo da se javi i glavni krivac za skidanje fun listova :) Ja sam ih skidao i mogu reći da sam i zadovoljan :thumb:

Uff lijepo je vidjeti svaki dan novi harvest kod tebe :popcorn:::clap:::)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and lu&k

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Imam i ja jedno sjeme od te sorte.. sve se nagonim da zasadim.. al nikako doci na red..
Ali ako bog da jednog dana cu maksuz zasadit.. Isto je kolega mi jedan pricao da je sorta stvarno "creme de la crem"

Ma znam, zapazio sam kroz grow.. ali sve je to okay, dobro si se izborio :D
Mozda ne paše strejnovima koje si sadio kokos substrat.. možda je do toga?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Znas ti kako taj shark sljaka...kao dobro vino. Sve je ok dok sijedis!
...a kada se pokusas pomaknuti onda shvatis da te shark drzi za nogu...cvrsto i ne pusta,pa ti hajde tamo gdje si posao haha
Najbolja opcija..daljinski u ruke :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Po profilu od dinafema, ima 6-7% thca, što je sasvim dovoljno za chillout da se ne ubiješ sa indikom, a i pofin postotak cbda ima..
Inače ako budem sadio, sadit ću samo da si napravim buble hasha od nje, što dobro dođe predvečer prije spavanja, ono baciš u frulicu.. i chilli mili..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88 and hazeri