Afghan Kush / 4 bilje / 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Pozdrav ljudi evo otvaram dnevnik. Ovo mi je drugi grow, ali prvi ozbiljni.. Prvi grow mi je bio PC ispalo nešto sitno dima al od ovog se nadam da će biti malo više. Znanja imam nešto, iskustva malo, ali volje, želje i truda će biti. Nadam se da će te uživati u mojem dnevniku barem upalo kao što ja uživam u growanju. Hvala svima na vutri koji su mi pružili znanje da si napravim neki dim. Pa da počnemo:


Biljke su stare oko 8 dana.. Više ni sam nisam siguran ali nije ni bitno, bitno da rastu. U početku su mi se malo izdužile jer sam držao predaleko lampu, ali vratile su se u normalu i sad rokaju na najjače :)
Planiram još na cooltube stavit jedan ispuh te cijev što će te vidjeti u nastavku dnevnika za koji dan. Od treninga planiram raditi samo LST pa sam izbušio rupe na vazama da to bude spremno kada bude potrebno savijati. Nedavno sam ih presadio u velike vaze i odlično su reagirale.
Savjeti i kritike dobro došli!!

Strain Highlights
Afghan Kush's roots trace back to the Hindu Kush mountain range near the Afghanistan-Pakistan border, but this potent indica has since traveled far from its homeland. Revered for its heavy resin content and heavily sedating effects, Afghan Kush is a top choice for anyone looking to relax after a long day.

sjeme: 4x Afghan Kush od WoS-a
zemlja: Compo Sana balkon
lampa: HPS 400w
box: 100x100x200
režim: 18/6 vegetacija; 12/12 cvjetanje.
Ventilacija:Vents ventilator VK100 250m³/h spojen na karbonski filter(ispuh) + jedan kupaonski vent(upuh). i još dolazi jedan vent na cooltube.(ispuh)
Temperatura: 28-30*C dok je upaljeno svjetlo, 20-22 dok je ugašeno.
Vlaga: 40-60%

Setup!
swYxgeK.jpg

q7BgHxX.jpg


Prvi dani života.
3 dan
ZsOQRm2.jpg

zEJj2wl.jpg

9zrTYDu.jpg


Danas. 04/05/2015
8 dan
KqL6quA.jpg

qXpAPN6.jpg

wQKKdlZ.jpg

FBvadQL.jpg

wFv0qov.jpg

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Uredno. Fino. Medjutim ne mogu ne napisati za kolicinu zemlje u tegli. Nikada mi to nece biti jasno majke mi. Ali ajde. Jesi zalio nakon slikanja? Računaj da će ti se ta zemlja spustiti još barem 5 cm dole u teglu ;) Ako ćeš igrom slučaja raditi neki flush i jače. Drž gaće :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Upravu si bizzo.. Imao sam 60l zemlje i sve sam istreso u tegle tako da ih nisam uspio napunit do vrha.. al danas idem kupit vent i cijev za cooltube pa kupim možda još pola litre/litru zemlje da ih napunim do kraja :)

ps. zalio sam ih prije slikanja.. kao sto se vidi da je mokro..
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Corav sam onda. Ne izgleda mi kao da je zaliveno. ALi bitno je da je kako kazes. Tu ti nedostaje 20 litara zemlje za te 4 tegle ;) Možda i više. Zemlja, zrak, sunce, voda. 4 jedina bitna elementa u ovoj nasoj prici ;)
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
sretno,samo nabavi hladjenje zarulje u cool tubi jer ce ti puknuti zarulja u zatvorenom prostoru bez zraka ,makar kupaonski vent 190cm3 i nema problema bitno da ti hladi zarulju i baca negdje vrucinu od zarulje ! super oprema i super biljcice imao sam afghan kusha jako jako lagana sorta za uzgajanje samo opojnog mirisa vec u 2 .tjednu vege ! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Kupio sam vent za cooltube uskoro ga montiravam na cooltube sa cijevi.. Vidjet će te sve u sljedećem updateu za par dana.. Samo imam jedno pitanje. Šta mislite s koliko vode da ih zaljevam u ovom stadiju?
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Bizzo taman mi uzeo riječ iz usta,bode u oči količina zemlje:joint2: Posude iskoristit do kraja,više zemlje jača biljka!

Sve ostalo izgleda vrh :clap:: sretno!
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
08/05/2015 13 DAN
  • Ubačen vent za cooltube i dodana cijev za ispuh toplog zraka iz cooltubea. Samo sam se shebo sto sam cijev uzeo pre kratku pa mi sad cooltube stoji u krivo al nema veze za par dana kad narastu ce se to izravnat.
  • Dodano još 20l zemlje u posude kao što je savjetovala ekipa sa foruma.. tj kupio sam 20l zemlje al sam stavio možda 15l a još ovih 5l cu nadodat kad narastu malo..
Biljke napreduju solidno planiram ih držati 30-35 dana u vege i onda na cvjetanje... Zadnje dane mi je vlaga niska tj. oko 40% pa nadodajem mokre ručnike. Ova gore lijevo je najveca a ova dolje desno je najmanja, takva genetika al vidno se razlikuju.
Evo slike:

Bnk2vKc.jpg


SSBToUo.jpg


yjwWkMT.jpg


jjAWMaE.jpg


Slike pred par dana:
rDxqElT.jpg


Bfregzt.jpg