Afghan Kush / 4 bilje / 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.06.2014
28
6
8
100% indja preko 2 metra, nisam mislio toliko.meni je outdor u 20l onda ce bit 2 metrs.Pratim dnevnik ali nekad nemoš sve nac, a to savijanje s konopom pretpostvljam?
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
14/05/2015 19 DAN
  • Napravljen opaki LST vučem ih u stranu da ove doljnje grane dobiju svjetla i kad one narastu malo onda vučem njih u drugu stranu. to mi je barem plan za sada pa cemo vidjet di ce me to odvest. Uglavnom igram se malo
  • Dobili smo novu stanarku na čuvanje New York City automatic izmučena je jadna i loše održavana pa cemo probat napravit šta se da napravit. U drugom je tjednu cvjetanja.
Još 11 dana vege pa planiram prebacivat na cvjetanje. Ide im dobro, temperatura 30*C malo viša ali ne smeta jer im je dobra prozračnost ventovi rade pun gas a ovaj karbonski filter držim ugašeno jer nije potrebno sad a prebučan mi je pa ako bude trebalo palit u buducnosti, palim.. Vlaga 40-55% pokušavam stalno sa ručnicima mokrim povisit vlagu al uredu je za sad. Sto se Afganki tice osjete se vec dosta a tek smo pred treci tjedan vegea, tako da me samo zanima sta ce bit u cvjetanju :)
Nemam više šta reci nego evo slike:

meeyx12.jpg


jsYgx0U.jpg


OqiC0t1.jpg


fibilVd.jpg


wZPayfp.jpg


9l5ftVt.jpg


njujorkerica :)

0Z6Frm7.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Jel procuri dole ista kad nalijes tu litru? Da li sipas litru odjednom ili po malo? Ja bi tu davao 3 litre sigurno. Da 1 l iscuri dole.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Nisam gledo dali iscuri.. Ali vjerojatno ne.. Da skuzio sam da premalo vode tocim kad prebrzo rastu nemogu ih ufatit :D
Mislio sam pricekat jos jedan dan jer im je sad jos vlazna zemlja pa da onda zalim posteno sa 3l?
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pipovaca ti je puna kamenca zato imas te sive fleke na zemlji kao budj.. ;)
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Moguce da je kamenac jer mi u kuci kojoj zivim u vodi dosta kamenca.. biljke su potpuno zdrave tako da se necu oko toga jos posebno zabrinjavat dok njima ne smeta.. Samo sam htio pitat da vidim sta je.. Hvala ekipo :D

Skinuo sam taj gornji dio pa cemo vidjet ako se bude jos pojavljivalo..
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Ma necemo stvarat problem dok ga nema.. Gljivice su uklonjene i cekamo ako se budu pojavljivale još ili radile probleme onda cemo intervenirat kako treba.. :)

20/05/2015 DAN 24

Čini se da je ova mala hermi tako da ću je morat eliminirat do početka cvjetanja.. Slikao bi jajašca al slikam sa mobitelom a slike su jako loše tako da nema smisla stavljat nemogu ih nikako fokusirat da ih uslikam lijepo. Ali hermi je čisti. Najvjerojatnije cu je stavit u out na neku livadu pa šta bude bude.. šteta mi ju je bacit..

4JzNQ6N.jpg


xogJTNU.jpg


rSN5xXH.jpg


napravio sam slučajni toping na jednom vrhu vidit cemo sta ce bit.. :)
1msCMWn.jpg


yKxESru.jpg


UgQxO2L.jpg


J5NKuUR.jpg


mwDXC3P.jpg


9oDOYsq.jpg