Afghan Kush / 4 bilje / 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Topping je cudo vec ti se formiraju dvije grane i kada narastu za par dana odrezi i ta dva topa imat ces ih cetiri .. ;) Malo duza vega citaj tjedan dana ali definitivno isplativo ja sam afghana imao i obozava rezanje,savijanje ,prezderavanje to je bas korovo koje pustis u Sahari, a ona baca korijenje :D shalim se malo sretno do kraja fino si krenuo .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Ma necu da ga previše stresiram sa topingom.. Ovaj jedan vrh koji je topiran je sam otpao neznam ni kako ni znašto samo sam vidio kako je otkinut taj vrhić i visio je na jednom "koncu" pa sam ga skinuo... Ovo mi je prvi ozbiljan grow i odradit ću ga samo sa lstom pa kasnije cu isprobavat sa high stress trening sistemima. Bit ce jos growova nadam se, al baš mi se sviđa ovaj hobi ( uzivam 100% :) ) .Drugi razlog je što ne zelim topirat to što sam u zbrci s vremenom i zelim ovaj grow zavrsit do 1.08.2015 tako da cu odradit 30-35 dana vege i onda cvjetanje kako kaze u uputama 45-55 dana...
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Jaaaaaaaaaaaaaooo brate džungla džungluska u boxu :D
Znači haos živi podivljale su ženskice skroz jedva sam ih ukrotio.. salim se xD
Duvam nekog ak47 nije mi dobro zadnjih 5 dana... hahah
hehe al to je dobro!!!! Danas 31/32 dan u vege i prebačene su na CVJETANJE 12/12 pa čemo vidjet kad će pokazat spol :)
Nisam ih sa ničim gnojio sad u vege ali od prvog kad dobijem plaću kupujem hesi bloom a od prijatelja ću uzet hesi phosphor( al to tek za zadnji dio cvjetanja ).
Ako mi može stručni tim reći šta se dešava sa ovom jednom koda pokazuje znakove pregnojavanja znači vrhovi lišća izgorili i savijaju se prema dolje ( panđe ).
Pozdrav vutri forumu i svim vutrašima na ovome svijetu :)

yLoZ32t.jpg


7uoPEVF.jpg


Mala cvjetača :)
FN6yg52.jpg


Šta se dešava sa ovom?
wJ4GdMk.jpg

Y2luoJe.jpg


71ks7SQ.jpg


Fwl1C9K.jpg

 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
45 dan života / 7 dan cvjetanja

Evo ga ušli smo u cvjetanje. Bilje pred 5 dana pognojene sa hesi bloom i hesi boost po preporučenoj dozi i od tada su poludile skroz, u 4 dana znatna razlika.
Danas sam ih zalio normalno bez gnojiva a onda cu za 4 dana opet pognojit sa malo vise gnojiva jer vidim da im paše a i drug @Nixa86 je reko da mogu žderat koliko oces :D
Malo sam ih lolipopnuo al ne previše tek toliko da mogu normalno zaljevat da mi ne smeta lisce i da dobe malo zraka. Evo slikice :):rasta:

jBNZFpc.jpg


y50cFDd.jpg


axWTtPN.jpg


i7UV8AA.jpg


rjSWJQb.jpg


Sn3vGhQ.jpg


vSDeRY6.jpg

 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nemoj pojacavati doze nikako !! Zdrave su i bilo bi steta.
Ja bi tu davao svako drugo zaljevanje pola preporucene ;) i bile bi zdrave do zadnjeg dana :djede:

Edit:
i skinuo bi ct dok jos nisu usle u full cvjetanje.Nekakav dobar reflektor i drzi gace ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
lepe i zdrave biljke,i vec vidim da ces imati mali problem sa guzvom...
prava dzungla...svaka cast.:)
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Ma necu skidat cooltube jer cu imati problema sa temperaturom onda, a i približavaju se sve topliji dani a meni temp vec sad na 30*C.. Znam da bi ih bolje osvjetlio sa nekim boljim reflektorom al eto izdurat cu i ovako... Hvala svima ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
da to je problem..nemislim na temp.nego na ct :) tesko se od njega odvojiti a kada to jednom napravis vise ga neces stavljati u box ;)
Ukrade puno a temp.spusti u mu.ima jedne zene haha..nista ,nada 0 bodova ;)
Pusti sada ct..nego nemoj se zaigrati sa Hesijem.
Pola preporucene bilo kojeg gnojiva je tajna dobrog uzgoja i zdravih biljaka ;)
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Updejtaaa!!!

22 dan cvjetanja

Bilje napreduju odlično. Ne gnojim ih previše. Zadnje pognojeno sa pola doze hesi bloom i hesi boost.. Zanima me dali mogu početi davati i fosfor? Imam problem i sa visinom 22 dan cvjetanja a lampu sam već digao do kraja a signo će rasti još. Neznam što da radim mislio sam možda super cropping????
Napravljen je i lolipop kao što se vidi na slikama.

mlN4vXG.jpg


zK9ozNP.jpg


2zxTiIj.jpg


U3h1Y7e.jpg


HIc93uv.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Cropping u cvijetanju ima svojih prednosti i uradi to cim prije.Eto i jedan savjet usput.
Croppajte u cvjetanju ;)
Obavezno ga ucvrsti da se nevrati nazad ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nitko neveze i onda sutradan kao da nije radio trening.
Ja obicno stavim nekakav tanki bambus ili nesta slicno i onda crop vezes uz njega.
Cilj je napraviti tako da se to sto si polomio nevrati nazad :)
Biljka se oporavi za jednu noc...tako da razbijemo taj mit o Croppanju i Hst treningu.

Strainovi sa kojima sam do sada radio nisu pokazali jaja nakon croppanja pa sam siguran da nece ni tvoje :)

edit:
evo Tarzo me preduhitrio ;)
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Updejtaaaa!!!!!

36 dan cvjetanja

Još 20 dana i to će bit to... Piše da cvjeta od 45 do 55 dana, ja ću držati 55 dana da budem siguran da je gotovo... nemam mikroskop pa neću moći provjeriti točno al šta je tu je.. Sve fino napreduje.. Urađen supercropping i vidi se na oko točno kako se pune iz dana u dan. :)
Peace :razvaljen::

gnYZvUX.jpg

6B5P31o.jpg

TQsU8HK.jpg

B3ySgzd.jpg

HhLHOlj.jpg

7tg347D.jpg

ApAmnMd.jpg

ukLyQBM.jpg