Afghan Kush, HPS150W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Sjemenke stavljene na klijanje.

OPREMA:

* BOX: 50x60x120
https://www.vutra.org/topic/9212-50x50-150-hps/
* SJEME: 2 x Afghan Kush, fem, World of Seeds
http://en.seedfinder.eu/strain-info/Afgan_Kush/World_of_Seeds_Bank/
* GNOJIVO: Hessi Bloom Complex i Phosphorus Plus, vegetacija bez gnojenja
http://www.hesi.nl/usa/popups/6.htm
* LAMPA: 150W Sylvania SHP-TS
http://www.lampspecs.co.uk/Light-Bulbs-Tubes/High-Output-SON-150W/SHP-TS-Super-150W-GES-Ext-SON-T-Super-
* ZEMLJA: Substral Terra Magma
http://www.merkur.si/vrt-in-okolica/rastline-semena-zemlja-in-gnojila/zemlja/substrat-substral-zemlja-za-loncnice-terra-magma-18-l.html
* PH metar
http://www.natures-energies.com/ph_meters.htm#.UTDeCjCRE9k
* KANTA: 14l (zemlje)

UVJETI:

-PH 6,3 - 6,8
-Temp. 18 – 29, 25sjeme,
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo bash imam jednu biljku Afghan kusha u boxu...naime. ubacila sam u uzgoj par sorti - po jednu-dvije biljke...bash sa namjerom da napravim izvidjanje i..lakshe odluchim kojim sortama se vishe posvetiti..
malo me iznenadila duljina internodija tj. izduzhenost biljke..pochele su sa cvjetanjem pred cca 10 dana..i.od svih sorti koje imam...afghan je nekako najskromniji i najsporiji - za sada..uzela sam ga prvenstveno zbog efekta i jakog narkotichkog djelovanja..visokog cbd-a...inache..dosta simpatichna biljka..ali..po bujnosti i kolichini lisne mase..nije ni do koljena ostatku ekipe iz boxa..
bash me zanima kakve chesh ti imati rezultate..pratim sa pozornoshchu..

( bas bi trebala otvoriti dnevnik )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Moja je proklijala ali još nije provirila iz zemlje (2kom). Koliko imas grana (ili barem glavnih grana ako nisi trimala) na AK i koje si treninge koristila? U prošlom gowu sam skužio da u boxu ima mjesta za 25-30 vrhova tako da planiram u te dvije biljke ostavit tolko.
.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
radila sam lst na Afghan K.. ..a raste u posudi od cca 13lit.
ovako npamet stvarno ne znam koliko grana ima...
mislim dsa imam koju fotku od prije 15-tak dana tj. prije nego sam ih preshaltala na cvjetanje...paaa..ako hochesh/dozvoljavash..mogu ti ovdje staviti fotku..
a veceras cu ,najvjerojatnije, ichi do boxa...pa mogu opet poslikati..i pogledati tochan broj grana + ako imash josh koje pitanje.
inache je vrlo stabilan shto se hranjenja tiche i unosa nutrijenata..ne pokazuje nikakve nedostatke ..a 6 tjedana vege. je proshao sa zaista minimalnim dohranjivanjem..( 2 x sam im dala po pola doze Urtice + pola doze sensi bloom-a formulacije 3:0:0 ) i oko 8-10 dana cvjetanja sam mu dala big bud..shto se formiranja cvjeta tiche..i tu je neshto skroniji od npr. special kusha ili cream caramela..koji rastu usporedno sa afghanom..

>( p.m. stvarno bi trebala dnevnik...ionako teshko pamtim kada je shto bilo..pa bi ,kao podsjetnik , i meni dobro doshao....)
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Pa samo kači slike, nije bed. Ići ću na samo 3 tjedna vege (+- par dana) jer mi je gužva u boxu.

Radit ću topping a i moram obavit 1 presađivanje pa da to probam uskladit. U posudama su od 1,3l korijen će to brzo popunit.
Jel se sječaš koliko joj je trebalo da izraste treča internoda ili kad misliš da joj je bilo vrijeme za toping?

I naravno zanima me koliko se izdužila u cvijetanju dosada, al kad vidim slike bit če mi sve jasnije.

Hvala unaprijed...
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Evo po planu je izasla iz zemlje.
27.02. - klijanje
02.03. - zemlja
03.03. - iznikla jedna
04.03. - iznikla druga

Evo i jedna slika danas slikano 3 dan od kad je prva iznikla.



Vlaga mi je bila 25% - 51% upaljena ugašena svijetla.
Malo sam je podigao sa posudom vode i ventilatorom i ubacio glinenih kuglica. Ono ispred tegli.
Vlaga je sada 29% + 51%.

Temperatura 17 - 26.

Posude sam stavio u drugu posudu i na dno stavio glinenih kuglica da skuplja vlagu.

Obje sjemenke su se jedva riješile one čahure morao sam intervirat na obadvije. Na ovoj manjoj je jedan od onih prvih listova zakržljao, al ona izgleda ok. Pratim je skroz nadam se da če se izvuč.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Meni je isto problem vlaga kad gori svetlo,probao sam sa mokrim krpama na vent al ih vent brzo osusi,zato sad stavljam mokre peskire iza venta u visini duvanja(venta ne mene) i pokazalo se super ,sad je laganica 50% i imam po koju posudu sa vodom po boksu mada je i bilje naraslo, al te nista ne kosta da probas

Inace sve profi u najavi ,cak i previse profi za moj ukus posto se nalozim da mogu i ja tako i onda se skenjam kad shvatim koji sam ja amater
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
11. DAN

Pozdrav, evo prvih problema. Prva biljka ljepo napreduje, kod druge imam problem.
Dakle ne rastu joj nove grane niti su na vidiku, čak su i oni prvi listovi mutirani. Fali im po koji list a koliko vidim nema na vrhu izdanaka za nove grane. Evo slike pa pogledajte.



Što sad? Nemam iskustva s ovim pa mogu samo čekat da vidim što če se desit. Ne smijem je ni topirat neče joj ostat niti jedan list. A baš sam htio dvije u boxu da mogu vidit razliku između topiranje i ne topiranja.

Do sada su samo 2 puta zalivene po 2 dcl PH6.5. Apsolutno dovoljno vode. Posude su od 1.3L.

Eto svaki savijet je dobrodošao...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....imao sam i ja jednu takvu, super skunk od Sensi seedsa, pusti ju da malo poraste pa odrezi to lisce i od ispod ce ti krenut sporedne grane i imat ces dva vrha kao da si ju topirao......

....evo kak je to izgledalo kod mene........

DSC01129.jpg
prije/nakon 30 dana od rezanja listova (srednja u prvom redu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname