Afghan kush special - Prvi uzgoj ikada

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.12.2016
5
9
3
33
De ste ee,


Apsolutno sve improvizovano, skroz mali budžet sa 1 Biljom i dva klona, ekstremnim stresom (odsečeno oko 400g lišća i vrhova)

Grow Box:
Najjednostavnije nesto ikad napravljeno, koriscene dascice od starog kreveta.

IMG_0196.JPG IMG_0213.JPG IMG_0215.JPG IMG_0216.JPG

Oprema:
Sun master hps 400w (plava)
Sun master hps 400w (crvena).
Magnetni balast 400w (prigusnica).
Air cool reflektor.
Ventilator najobičniji 12€.

Nutrients:
Jungle Juice ful kolekcija
Bud blood
Carbo load.

9 nedelja vegetacije.

1. Nedelja cvetanja.

IMG_0197.jpg IMG_0197.jpg IMG_0198.jpg IMG_0199.jpg IMG_0200.jpg IMG_0201.jpg IMG_0203.jpg IMG_0204.jpg IMG_0206.jpg IMG_0207.jpg IMG_0208.jpg IMG_0211.jpg IMG_0217.jpg

Temperatura i vlažnost:
Prosečna temperatura dok radi lampa 26 stepeni.
Prosečna vlažnost 40%.

U stanu mi je vlažnost veoma mala i koristim neke improvizacije kako bi vlažnost bila veća i mogu reći da jako dobro radi svoj posao.

IMG_0214.jpg IMG_0209.jpg

P.S: Ako imate neke kritike ili savete, feel free, rado cu procitati.
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Bicu krajnje iskren i direktan... srecno! :)

Biljka ti se dobro drzi, ali box je jeziv za videti i sluti na katastrofu, ali mozda sam to samo ja..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aceofspades

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Moras paziti da ti svijetlo ne probija u box kada je mrak 12 sati.
Ajd sretno:thumb:
Jako dobra i jaka sorta:smoke:
Kakve vrhove si rezao,lisce?Mislis lolipop..
 
Poslednja izmena:
10.12.2016
5
9
3
33
Bicu krajnje iskren i direktan... srecno! :)

Biljka ti se dobro drzi, ali box je jeziv za videti i sluti na katastrofu, ali mozda sam to samo ja..

Jeste jeziv ali je testiran. :D

Moras paziti da ti svijetlo ne probija u box kada je mrak 12 sati.
Ajd sretno:thumb:
Jako dobra i jaka sorta:smoke:
Kakve vrhove si rezao,lisce?Mislis lollilop..

Ne znam kakva je sorta ali sudeći po review-ovima izgleda da kida.
Ne znam kako se zove to sto sam rezao ali mislim da je lolipop. :)

Znaci samo da pazim na light leaks. Hvala ljudi.
Uskoro update.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju moj, nisi ti napravio lolipop, nego si odrezao sve fan listove(velike listove), a to je najgore kaj si mogo napravit, to se nikada ne radi, fan listovi hrane biljku sa šecerom i ostalim nutrijentima, tako da sada moze svasta ispast :upiii:
 

danchyblazenko

Aktivan Član
15.08.2015
171
470
63
lolipop je kad biljci porezes listove i sve ostalo do 1/3 biljke gledajuci od tegle prema gore. ako su ti listovi smetali za svjetlo mogao si ih nekim zicama povezati u stranu dobroti je kolega @Gaf reko ...porezo si listove koji su biljci potrebni :zvezda:::fuck::djede: sta je s ventilacijom? prirodna? :eek:
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Uf, okljaštrio si je na smrt. Nekad vidim budučnost, ne zbog toga šta mi žlijezde u lubanji luče super moći već zato šta lubanju koristim za logiku. Sljedeće šta ćeš napravit je pregnjojavanje. Kad vidiš rezultat postat ćeš bezvoljan na dan/dva... taman dovoljno dugo da ne baciš pogled na box koji će se zapalit - adio stan. Ok, lako meni za tebe, nego može li se požar prebacit na stan do? Dođu vatrogasci i kad utvrde kako je nastao požar... ajoj i kuku.

Šalu na stranu, od starog ormara/ormarića kojeg možeš nać kraj kontejnera u kvartu složi pristojan box, nađi mentora i uozbilji se :) Sretno!!!
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Uhhh što pre rasklapaj ovaj box i napravi normalan od drveta,šperploče ili makar kupi gotov grow box jer je sa ovim pitanje vremena kad ćeš se zapaliti čoveče.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Nadam se da ti lampa ne gori po noci, dok spavas.
Razmisli.
Napravi box u kutu sobe npr, tako ti trebaju samo 2 ploce.
Nema veze sto si je sasjeko ko s macetom kroz djunglu da se probijas, treba zivu glavu izvuc ovaj grow!
RAZMISLI.
 
10.12.2016
5
9
3
33
Uf, okljaštrio si je na smrt. Nekad vidim budučnost, ne zbog toga šta mi žlijezde u lubanji luče super moći već zato šta lubanju koristim za logiku. Sljedeće šta ćeš napravit je pregnjojavanje. Kad vidiš rezultat postat ćeš bezvoljan na dan/dva... taman dovoljno dugo da ne baciš pogled na box koji će se zapalit - adio stan. Ok, lako meni za tebe, nego može li se požar prebacit na stan do? Dođu vatrogasci i kad utvrde kako je nastao požar... ajoj i kuku.

Šalu na stranu, od starog ormara/ormarića kojeg možeš nać kraj kontejnera u kvartu složi pristojan box, nađi mentora i uozbilji se :) Sretno!!!

Malo je tesko sa minimalnim prihodima i iznajmljenom stanu od 250 evra. :D

Nadam se da ti lampa ne gori po noci, dok spavas.
Razmisli.
Napravi box u kutu sobe npr, tako ti trebaju samo 2 ploce.
Nema veze sto si je sasjeko ko s macetom kroz djunglu da se probijas, treba zivu glavu izvuc ovaj grow!
RAZMISLI.

Ne gori nocu, gori preko dana. :)

Sredio sam box, povecao prostor i mako stiropore. :D

Bilja napreduje neverovatno, ne znam da li tako treba ali je porasla za 20 cm.

Danas je 15 dan od kako sam zamenio sijalicu i stavio 12/12, evo neke slicice.

IMG_0233.JPG IMG_0238.JPG IMG_0239.JPG IMG_0246.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and -BäR-

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Dobro izgleda biljka,samo ću nešto napisati i nemoj mi zamjeriti :p
Napiši u cm koliko je visoka biljka,neznam zašto poziraš,svi smo ovdje vidjeli kako izgledaju i visoke i niske biljke :).... I grane treba širiti da svijetlost dopre do što više lišća a ne kako si ih to još vezao da budu još zgusnutije ;)....
Oprezno i sretno do kraja :thumb:...
Stej haj :joint2:
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Pomoću trikova zvanih hst i lst ;)!
Ako nisi upoznat sa terminima,vrijeme je da se baciš na čitanje foruma :djede:...
Poanta je da svaka grana dobije što više svijetlosti a to učiniš tako da širiš grane jednu od druge što je više moguće,ovisno o prostoru,činiš to špagom,žicom,mrežom..... i da,rekao si da si sredio box,pa da vidimo taj sređeni box :D...
 
Poslednja izmena: