Afgooey, Jamaican Dream, Hindu Cream, NL, BlueberryChunk root posude 2018.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brane1988

Suii
20.03.2016
338
1.740
143
Prijatelju..Boris se sa nebitnim stvarima..previše stvari tokom growa utječe na urod...napravi kako ti ljudi govore 20 dana ju pusti pa 12-12....ali ako napraviš gužvu u boxu...normalno da veličina i kompaktnost vrhova dolazi u pitanje...ali samo ih hrani dobro u cvijeta ju...ne ju stresirat...da vidiš kako će te nagraditi....stay positiv!!!
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
Ok, ostavit ću ih 20 dana, ali neću raditi nikakav trening, jer sigurno je zbog toga bilo malo na kraju... radio sam LST, topping i cropping...
Radit ću samo cropping ako bude trebalo.
Termometar je dolje jer ga nemam gdje staviti.

Resized_20180404_164658.jpeg

I još pitanje, koristit ću Biobizz grow u vegetaciji, a gnojivo za cvjetanje više nemam, koje da uzmem i koliko litara mi treba.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
jaime88 druže ako trebaš mentora imaš tamo kvalitenog izbora u mentorskom kutku:)
Siguran sam da uz tvoju volju i mali poguranac sa strane imaš fine biljke na kraju.
Ja tu uz dobar trening vidim potencijal. Ako ništa jednom topiraš malo lst-a i to je to imaš šta ti treba.
Morao bi se vratiti na početak da se sjetim koja je zemlja no nemoj gnojit u vegetacji, nema potrebe.
Ja ti preporučam Hesi paket sa dodatnom bocom boosta 1 L, tamo imaš sve od početka do kraja.
I biljku J.D malo bolje zakopaj a to je da nadodaš još mrvu zemlje ako imaš .
Termometar mozes objesit na špagu ili nesto pa neka visi u ravnini biljaka, probaj tak.
I tek sam sada ubrao dva NL a u istom potu kako to *?
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
a šta trebam raditi da postanem trener/mentor, i kome se obratiti za pomoć.

zemlja je potground ha

imam 2 NL jer jedna je sjemenka dugo bila u zemlji pa sam stavio drugu i onda su izrasle 2
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
a šta trebam raditi da postanem trener/mentor, i kome se obratiti za pomoć.
On je mislio da si uzmeš mentora da lakše prođeš kroz sve,jer kak si gore napiso ovi novi nubovi neće uopće trenirat bioze,a zapravo svaki trening da bolje rezultate od ne treninga.o_O
oduvijek je bilo-duza vege veci urod, kraca vege manje biljke manji urod..ili je nesto trece u pitanju:D
Izgleda da te hebe nekaj treće,a po slici od termometra temperatura je pre visoka ak je na dnu 26,a i biljoze izgledaju izduženo!Al nisi ti novajlija da nemreš to riješit u hodu i da bi si uzimo mentora.Samo pomalo!:thumb:

Edit:Ak je zemlja pot h onda netrebaš gnojivo za vege ak ćeš vegat 20-ak dana!Ak imaš još kaj od biobiza onda uzmi i bloom,ak ne onda možeš experimentirat!;)
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ok, hvala, uzet ću neke iz headshopa... a tko mi želi bit mentor da mi daje savjete...
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Odeš na mentorski kutak i izabereš tam mentora.. Kojeg god, nećeš pogriješiti.. Sretno!! ::umirem:::cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
hazeri oćeš bit moj mentor, odi mi do headshopa po gnojivo za bloom i oš mi otić u pekaru po hrenovku jednu. a kad se vratiš dođi do mene da pravimo LST imam vutre i skanka i onda mi moraš pomoć stavit onaj panel 300W LED da pojačamo voltažu. i ponesi rizle...
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
hazeri oćeš bit moj mentor, odi mi do headshopa po gnojivo za bloom i oš mi otić u pekaru po hrenovku jednu. a kad se vratiš dođi do mene da pravimo LST imam vutre i skanka i onda mi moraš pomoć stavit onaj panel 300W LED da pojačamo voltažu. i ponesi rizle...
:lol:smiley9934:lol::lol:smiley9934smiley9934 otkido sam od smija
 
03.11.2016
20
31
3
31
@jaime88 Posto si tek krenuo sa uzgojem, i posto ce rezultati doci za nekih 3-4 meseca, zanima me koliko ces dobiti (ocekujes) grama po biljci? Koji je tvoj cilj sto se gramaze tice? :D
Pretpostavljam da su ti sve biljke indike, s obzirom da sativa raste visoko.

Inace -- srecan grow! Nadamo se dobrim plodovima! :spliff: