(Against) War on Drugs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
vratija se šime - di je bija?
skontajte - provjerite
btw onaj prijevod je pri kraju konaèno.
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Nisam nigdi kuæi sam samo ovi božiæi nove godine pa uvik u nekoga, ovo ,ono, opija sam se ka prasac ovih dana , šta æu nema dima brale pa onda udri po alkoholu , tuga jebiga .

E vidio sam prevod , a neka pomalo biæe sve .

E da èestitam vidim tamo postaæeš tata :bravo: , baš lijepo od tebe :wink: .

Vidio sam ovaj link tu , a šta æeš idioti bacaju lovu na gluposti , lako im je kad muzu cjeli svijet pa imaju love za bacanje.

Gledo sam ove s LEAP-a , da mi je neko prièao ne bih mu vjerovao ni rjeèi , murija protiv prohibicije , odlièno što ih je više to bolje :bravo: samo koliko mi se èini oni su sve ex-ovo ex-ono , kao i onaj što je napravio "never get busted again " DVD. Za njega sam prvo pomislio".. mora da mu je mafija razbila pi..u pa se sad iskupljuje... :lol: ", ali opet kad malo bolje pogledam ne mora bit , u njih je vutra skoro normalna stvar , kako u kojoj državi .
Gledo sam na 420times ženska studira pravo , a slikala se s bongom i to da bude stvar još bolja skinula se gola sjela ko turèin ,zabila bong meðu noge i sisa li ga sisa , i to je ona sama poslala nije ju niko provalio kao severinu npr., i u njih je to normalno , a u nas bi je prvo dobro izje..li pa bi je osudili na deset godina robije . Ono prvo jer izaziva a ovo drugo jer puši smrtonosnu drogu ,i to da cjeli svijet vidi.
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ma stvar je jednostavna, ako vas zanima kako su oni napravili taj war on drugs clock.

fino uzmu statistiku od zadnjih 5 godina, koliko je èega utrošeno na war on drugs, podijele sa brojem sekundi u 5 godina i puste timer da odbrojava sredstva po sekundi.

kod je open source i mogli bi i mi napraviti nešto slièno, kad bi znali koliko love kod nas ode na borbu protiv vutre...

ovo njihovo je war on all drugs counter.

meni to nije drago... protiv nekih droga i treba borba svim sredstvima.
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
propaganja je napisao(la):
meni to nije drago... protiv nekih droga i treba borba svim sredstvima.

meni je drago da ima ljudi koji razmišljaju kao ti , ali isto nekad puknem i kažem ma ko ih jebe sve nek se puca ko god hoæe mislim meðu punoljetnim a i onim par godina mlaðim ,ja bih ipak sve lagalizirao i time bi sjebali ilegalno tržište do temelja a kvalitetu svega bih stavio pod kontrolu ministarstvu za zdravlje i takvim organima ,pa nek onda izvoli ko je kreten nek se jebe,bar bi se znalo ko se puca i èim se puca ne bi bilo ,..., sine 15 ti je godina ako ne znaš šta je loše pored svih informacija danas , onda stvarno ...neka ide u PM ja bih svome djetetu tako rekao ,i upravo zbog ovih mlaðih bih i legalizirao sve odreda i uveo bih smrtnu kaznu za bilo koga tko ilegalno proda ili da bilo šta jaèe od vutre bilo kome , ovima koji uzimaju lagalno napravio bih mjesta gdje to mogu i nema iznošenja napolje doði pukni se i "vrata"(nešto takvo imaju u Švicarskoj u Zurichu,mislim, nisam siguran, mada je to možda još uvijek,prije par godina je tako bilo ne znam za danas,eksperimentalni program za ovisnike,ovisnik doðe ima pripremljen šut od osobe koja je za to medicinski kvalificirana,a šprici heroin koji radi državna farmacija a ne neko ko zna èim razbijeno govno s ulice) , nipošto ne želim da neko misli da ja mislim da su heroin i sl. stvari dobre, ali takav naèin borbe protiv dilera je puno bolji nego zabrani pa onda koga uhvate,uhvate, a koga ne uhvate on se obagati i vozi najbolja auta i kupi pola lokalne policije a djeca se bodu veæ u osnovnoj ,i što se vutre tièe mlaðima od 20 ne bih dao ni u coffee shopu da uzimaju osim ako nemaju od doktora propisano da im je za lijek .
Ovo kako bih ja napravio zakon opet jebiga ostavlja moguænost ovog ilegalnog tržišta,na kome se prodaje totalno smeæe veæinom što se tièe bilo koje droge, ali zato je tu smrtna kazna pa neka izvole , siješ smrt smrt si i zaslužio_Osobno ne bih bio nikad za smrtnu kaznu ali da je uvedu za ove koji prodaju smrt djeci ne bih se protivio ni sekunde još bih glasao za to. Samo kad ne bi bilo korupcije ovo bi radilo , i nakon nekog vremena budale bi pokrepale , i onda bi svaki idiot mogao da vidi da vutra nije opasna vidilo bi se ko je ostao normalan a ko ima nadgrobni spomenik ili barem svaki dan 3 put posjeæuje ustanovu za drogiranje ko ovaj u Švicarskoj što su ga prikazali na SAT 1 ima par godina, on èak i radi u vatrogascima ima ženu i djecu , samo dokle æe ne znam možda je veæ pognojio majku zemlju , nemam pojma .
Možeš mi reæi i da sam lud boli me briga ali ovaj naèin borbe ovim sredstvima kako sad rade ne pokazuje rezultate ima veæ 100 godina.
A i sam si rekao svim sredstvima a u to spada i ovo kako bih ja napravio , ne ja ,"mislim koji sam ja ***** ?", tako slièno veæ rade evo Švicarci pa i Holandija, za one koji ne znaju u Holandiji takoðe imaju mjesta gdje možeš uzeti bilo šta legalno ali je sve pod kontrolom države i naravno ko uzima registriran je , sve samo da se govno ukloni s ulice .I gore su dosta u tome uspjeli s nekih 300000 ovisnika u 60-tim ili 70-tim koliko je bilo ,ne znam taèno kad , danas je spalo na 30000 , a broj stanovinka je sigurno veæi nego u prije 40-50 godina i ima ih oko 16 miliona .Gore teško da možeš sresti ovisnika na ulici a bio sam gore više puta ima nešto ovih na cracku ali to su veæinom neki crnci nepismeni zalutali ko zna od kuda u potrazi za azilom ,i veæinom su ilegalci .Jebiga i gore ima govana od ljudi pa prave lovu na glupanima koji nemaju pojma šta su droge ili ne znaju šta æe od jada protjeralo ih ko zna odakle iz afrike i onda doðu gore ne snaðu se, nemaju osnove da dobiju azil , a ovi govna ih doèekaju s crackom i šta ti ja znam s kojim govnom, a nema ni smrtne kazne da se takve ukloni , ja mislim kad bih gore Holandiji predložio da uvedu smrtnu kaznu za ta govna od ljudi zatvorili bi me u ludnicu isti dan .
Legalizarati i kontrolirati , ja sam za to.
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
da...
Legalizirati i kontrolirati...

I to bi bilo uèinkovito, najvjerojatnije..

Ali bi sigurno promjenilo strukturu ovisnika.

Ne bi više imali toliko buntovnika koji se drogiraju jer ne smiju ali bi imali više onih koji se drogiraju jer mogu...

Eh sad ispitati kakve bi promjene nastale, to bi moglo koštati cijelu jednu generaciju...

Masa ljudi ne sluša onaj dio (u eventualnoj edukaciji kad bi sve bilo legalno) o lošim i negativnim stranama nego bi saèekali da prièa završi i praznih ušiju navalili se pucat, a sad i sa potporom ministarstva :)

Teško je to brate moj u vunenim èarapama...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pa mislimak drot kaže "legalizirajmo marihuanu... zapravo sve droge, tek onda æemo stati na kraju kriminalu i ubijanju, a kvalitetu, prevenciju, promet i dob kome se prodaje i koliko se prodaje æe se konaèn prepustiti u ruke vlade"
s tom razlikom što taj drot ne kuži da je to i sad u rukama vlada samo što je prohibicija destruktivna logika kojom se vode...
mislim super im je sajt na jednoj strani al capone na drugoj escobar i piše
same problem same solution
end prohibition
il tak nešt
pogledajte na leap.cc
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Normalno da je teško , i ovo dosad je koštalo generacija , u svakoj generaciji imaš budala koji su toliko radoznali ili su stvarno debili pa moraju jednostavno sve probati , a koštalo bi neka košta , ja mislim da bi se ipak nakon nekog vremena budale iskorijenile. Mislim , stvarno ko jebe nekoga ako je toliko glup da nakon toliko primjera koji su najebali s heroinom , on/ona opet ide probat i misli da æe proæ bolje ili ona njihova standardna prièa ti si glup misliš ti da ja to uzimam ma ja to samo malo , pa sine dragi prvo ti uðe glaviæ a onda cijeli ***** , a taj glaviæ sigurno nije `marihuana` na koju se ti štakori kad izaðu iz komune veæinom vade , dobro jest kod nas u nekim sluèajevima i to u pitanju ali veæinom je to tzv. marihuana a ono u stvari govno otrovano vjerovatno više puta ni oni koji je truju ne znaju èime je truju , zbog takve situacije u nas ja sam davno prestao dimit sve što se zeleni i podsjeæa na vutru , uzgajaj sam ako si sretan da imaš prostoriju u kojoj možeš i rješen problem .
Bit ovoga zašto se zalažu ovi ex-cops u Americi je da se uklone problemi koje nosi prohibicija a ne da se nekome samo tako pusti da se drogira .I normalno da bi skupa s tim išla edukacija o tome koliko su neke stvari loše , tako po meni i treba napravit evo to ti je to i to,posljedice su takve i takve pa ti izvoli pa ako si lud ko te jebe krepaj . Ja bih im dao heroina šakom i kapom samo da se ne šire i ne podvaljuju naivnoj djeci i na njima zaraðuju da bi se oni sami mogli opskrbiti, izvoli opali se tu i nema nosit drogu sa sobom gdje hoæeš , neæe te niko kaznit osim normalno što bi im zabranio vozit auta i takve stvari. Po meni ljudi koji odluèe probat nešto druge osim trave veæinom ili se žele polagano ubit, znaèi imaju želju za samoubistvom, ko zna iz kojih razloga u to ne želim ulazit, ili su glupi do kostiju , ili su stvarno najebali s kojekakvim nazovi travama ,pa se onda nisu znali izvuæ jer nisu jednostavno imali pravu stvar nego su samo tonuli dublje i dublje a onda im je ušao glaviæ i jebiga tad je kasno. Ja sam se sam izvuko od tih zajeba zahvaljujuæi tome što sam imao par mjeseci da pušim najbolju vutru , uzgojenu kako treba i bez ikakvih za THC zamjenskih dodataka.

I ako mi neko želi reæi da je vutra kriva za to što se neko želio ubit ili prodrogirat ili vidit da li æe on ostat normalan nakon što probao nešto što je jebalo 98 % onh koji su probali , ja mu samo kažem a kako ja nisam probo bog mu mater , koji sam ja ***** ? Svemirac ? I ovih 2 % ili èak manje koji se kao "izvuku" s heroina mogu samo srat da su se izvukli nkad oni više neæe biti isti i moraju živit po pravilima strožijim nego što su bilo kakvim samostanima ili šta ti ja znam gdje veæ možda im dobra vutra može pomoæ da se održavaju u normali ali to onda starno mora biti roba najveæe kvalitete i konzumirana iskljuèivo na one kojekakve vaporizere da unose što je moguæe manje štetnih sastojaka koji inaèe nastaju izgaranjem .

Opet kažem ti legalizirat i kontrolirat ne znaèi staviti droge u samoposlugu i da još bude gora stvar reæi nekome e ovo ti je 100%-ni heroin Švicarske proizvodnje i to ti je super stvar moraš probat. Svrha takve borbe protiv droge je èisto u tome da se onemoguæi ogromna zarada na neèemu što je zabranjeno a to je on o što u stvari kriminalce tjera da prodaju .
Kanehbosem skroz si pravu kad kažeš i sad je rukama vlada tj. govana koji u njoj rade , vidi se sasvim jasno iz mnogih primjera u Hrvatskoj šta se dogaða,onaj sluèaj sa likom u veleposlanstvu u New Yorku što su ga sa heroinom uhvatili, pa kao nije to njegovo , tako nešto ,pa tek nakon 2-3 godine se u nas doznalo za to, iz vlade i ih ima upletenih ali ko æe im šta kad oni to sve zataškaju i ništa .Ne mogu trenutno u detalje da se sjetim isprao mi je božiæ malo mozak:lol::lol:alkohol , :lol: , prodaju ga djeci bilo na TV više puta i nikome ništa a kao zabranjeno, a snimaju sve i cjela Hrvatska gleda ali jebiga izgleda da su to dokazi prikupljeni na nelegalan naèin ,pa im ne mogu ništa .

Nego jebo sve ovo gore šuplje teoretiziranje kako neko veæ reèe , GROW YOUR OWN , što bi reko Englez , Švabo Rus a bogami i Amerkanac ,nema bolje stvari , educiraj se hvala bogu,(u stvari onome ko je ovo pokrenuo, ne vidim da je Bogu baš do intervencija samo gleda možda mu je i smješno), evo sajta i na našem jeziku i onih na engleskom pun ***** pa stvarno treba bit papak a ne uzgojit pravu stvar nakon par pokušaja , samo prostorija i malo lampica , zemlje ima koliko ti volja (eno rade ljudi s LED diodama a ono ne troši skoro ništa) i na konju si , a debila æe sigurno uvijek biti teško da im ikakav sistem može pomoæi , i šta se tu može kad je sve u rukama vlade šta hoæe oni rade da zarade ako im nekad bude bolje odgovaralo, što se zarade tièe , oni æe okrenut politiku opet u svoju korist zabranjivali oni ili ne . Sad im odgovara da lažu da je vutra gateway drug i jebiga , u nas je tako a u Engleskoj 5,6,7 May 2007. održaæe Hemp Expo , Greenhouse jedan od sponzora , jebote u njih to ko u nas s taktorima i kukuruzom održavaju sajmove i takmièenja ko ima bolju vutru . Naša ðubrad imaju moæ da nas jebu ko i tako ti ga i biva,šta im može jedna vijest na HrRTL-u ono baš o Greenhouse shop-u, protiv svih ostalih laži koje serviraju, još æe neki ovdje reæi da je ono montaža i da je to mafija iscenirala, i šta ti ja znam šta sve nisu u stanju ovi bolesni umovi u nas da smisle ,***** ih ,...,nego kad æe opet onaj Vutra Marš u nas , je li opet sljedeæeg milenija ?