Agregat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.11.2007
5
0
0
41
Pozdrav svima.
Zanima me dali netko od prisutnih ima iskustva sa agregatima..tocnije, imam slucaj gdje trebam agregat za 4 sijalice od 600W, grolux-ice, pa me zanima jel netko mozda zna kakav agregat bi mi trebao (kolika snaga, model...), koliko otprilike kosta i koliko bi cca. goriva trosio dnevno..znam da puno pitam, ali ako netko ima iskustva, ili slucajno zna nesto o otme, svaki savjet je dobrodosao...hvala
-kile-
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
netreba ti agregat ako ces vrtit samo 4x 600w


komercijalac : D ........... ides dilat a
 

Universal Intersphere

Banned
Banovan
31.05.2008
10
0
0
38
Pa ovo nije normalno,prvi post i moram da reagujem momentalno(hteo sam prvi post u temu sa legalizacijom,ali ovo sto cu reci komotno vuce legalizaciju sa sobom)...idemo ovako...javi se covek i trazi da mu neko pojasni kako to ide sa 4(x600w)lampe+agregat+itd...... ***pa ko je pri sebi da ude u polemiku o tome,pa jesi li ti svestan da sa tim pitanjem udaras pravo na inteligenciju i moral ljudi koji jedan deo svog slobodnog vremena i znanja iskoriste u gajenju pomenute biljke...da li si svestan i toga da pravish veliku zabunu medju onima koji podrzavaju legalizaciju(a nikada nisu probali marihuanu),jer kada naidju na ovakva pitanja(veoma jednostavna i prosta,sa namerom da...)tacno znam kako misljenje mogu da razviju...***Svasta covek moze da zakljuci kada se ovako pitanje postavi....jedno od tih moze da bude...pa zar nemas nicim drugim da se bavish na ovoj planeti nego da budes zakljucan u vikendici na kojoj nema struje i sa lampama i agregatima 4 meseca budes u growroomu,A DA NE SPOMINJEM AKO TE ZAROBE LJUDI U PLAVOM KAKVE PROBLEME MOZES PORODICI DA NAPRAVIS,SAMO ZBOG SVOG NEZASITOG APETITA I NEZNANJA...,a moze da bude i ovako...pa zar nema covek neke ciljeve u zivotu ili se zadovoljava veoma prostim i jednostavnim ciljevima...a moze i ovako...ma svi su oni isti i samo sade tu biljku da bi zaradili nesto para...(E PA NISU SVI ISTI(zbog ovog zadnjeg obicno krenu veliki problemi,i to me mnogo nervira)>>>>>i sve pada u vodu zbog neznanja...i lekovitost i ....ma sve......,zamisli to ovako...nesto se desi i na koga ce sve pasti odgovornost(nece sve na tebe...pasce indirektno i na organizacije koje se bore protiv neznanja o biljkama...I TO TREBA DA SE POSTUJE...A NE ISKORISTAVA...***
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Batice, i da purnjaš kao zmaj ne treba ti više od 2x400 sistem.
Iz ovoga si i sam napisao da ćeš se zaključati u neku viksu i rokat jer gdje
se upotrebljava agregat sem tamo gdje nema struje u blizini i gdje se
ne čuje ta buka.

Ne vrjeđamo inteligenciju ničju,ali tko bi rekao da je
to sve za tebe? Da imaš ženu i ljubavnicu koji prunjaju ili
50ak drugarica onda bi još i prošlo.

(još sam mogao biti bezobrazniji) :D

:maryjane:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma pustite mladića
pošalji ti nama adresu da ti pošaljemo katalog :eyebrows:
 
18.06.2008
2
0
0
44
........... u vezi sa agregatima :
postoji Hondin agregati model GX 160 on proizvodi i do 3,3 kWh
cena ovog agregata u Bg za kes je oko 550 €
s tim da moze u maksimalnom opterecenju da radi do 4 sata pa onda mora da pravi pauzu u radu
realno je ocekivati da moze da proizvodi bez opterecenja i do 2,5 kW na sat
inace potrosnja je oko 250 grama goriva supera odnosno bezolovnog a po kW po satu rada
znaci 2 kW struje kosta oko 0,5 litara goriva pa sve to x € po litri goriva pa sve to x sati rada
prilicno neisplatljivo
naravno , veci agregati proizvode vise struje ali trose srazmerno vise i goriva
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
što bi mi bez ovoga
hvala ti što si tu informaciju podijelio sa nama
imaće (pored komercijalista) naši članovi koji žive u područjima bez struje
korist od ovoga
inače oni jadni imaju još internet na šterike ili ti svijeće
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lol brate stece nemu agregat od 3.3kwh sa tim celo gradiliste mozes napajati ma daj joj :)

nerazumem se u agregate al bar ovo znam... mi smo za prvi maj jednom imali takav agregat na dizel i potrosio je tolko nafte da nismo kucim mogli da se vratimo sve smo izvukli iz rezervoara kamiona tako da smesno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.