agrohobby.net

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2005
13
0
0
79
Bog svima,

prije mjesec dana sam poslao upit na agrohobby i nisam od njih dobio nikakav odgovor. Imaju nekih zgodnih stvari i ovaj tjedan sam kreirao account i napravio narudzbu. Frka mi je da mi to stigne sto prije ili bih trazio na nekom drugom mjestu. Pretrazivajuci forum nisam nasao iskustva o njima.

Dali je netko narucio nesto od njih u Hr i da mu je to u dogledno vrijeme stiglo? Kakva su Vaša iskustva sa njima?

Hvala! I veliki pozdrav!
 
31.05.2005
13
0
0
79
Ej Vutragenjo,

hvala, hvala na dobrim zeljama :)

Cure mi idu za koji dan u flowering i malo bi im pojacao P i K, ali napravit cu repotting u novu zemlju i veci pitar i bit ce njima ok i narucit od *********** Hessi. Volim organic ali i Hessi je isto super, samo cu ih na kraju flushat vodom malo vise, 2-3 tjedna.

Primjetio sam po forumu da nema bas da se spominje agrohooby vec ***********. Ma *********** je ok, malo su skupi ali fuck, drzi vodu.

Htio sam otvoriti thread i razrijesiti misteriju oko agrohobbija jer izgleda da nisu bas u funkciji.

Nista pricekat cu jos koji dan, a ako neki od forumasa je ipak imao koju narudzbu, please post your experiences :)

Veliki pozdrav svim vrtlarima!
 
13.09.2005
39
2
0
40
mene isto zanima taj agrohobby!
tj koliko je to sigurno, jako sam skeptican prema tim internet stranicama?
mislim da je smokemashine rekao jednom davno da je narucivao od njih,
a jel ima neko ko je nedavno?
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ljudi dosta u zadnje vrijeme narucuju s ***********, brzi su i efikasni.

sto se sjemenki tice nitko se nemoze ravnat s alienom.
 
13.09.2005
39
2
0
40
znam ali na kanabisu prodaju sjemenke, a to je vec s one strane zakona,
pa mi je pre sumnjivo da bi se zajebavo s tim...
vi nemislite tako?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
A brate kad ti je sve zajebano a ti nadji onda nesto sto nije zajebano_Otidji pa ih kupi licno.

p.s. smokemashine nije odavno narucivao od agrohhoby-ja posto taj sajt postoji nekih cca godinu dana ako se ne varam.A to bas nije odavno jel da?
 
31.05.2005
13
0
0
79
Alo ekipa,

nista od ovog agrohobbija. Nikakav mejl, a kamoli posiljku ili ikakav kontak od njih u vise od mjesec dana od narudžbe nisam dobio. Tako da znate, da se ne trudite, nadate ili čekate :)

Pozdrav svim vrtlarima!
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
40
Jedino sto sada ako si narucivao imaju tvoje podatke, mislim ono nije bed nisi ti nista protuzakonito napravio ili narucio ali od svih webshopova gdje sam narucivao mi je jedino kod agrohobbya ostao gorak ukus, niti odgovaraju na mailove niti salju posiljku a ti uredno predajes svoje podatke tko zna kome. Trebali bi admini taj agrohobby malo istraziti.. Mozda zvucim malo paranoican ali ono opreza nikad dosta.
 
28.10.2008
1
0
0
39
i ja sam nešto naručio u agrohobbiju prije dva tjedna i sad nema ni pošiljke ni kakvog odgovora na e mail, molim vas odgovorite mi dal je netko od vas uopće dobio robu od njih?
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nisu ni meni bili odgovorili na mejl prije par mjeseci i od tad neću ništa s njima da radim.Pa ne
može se tako poslovat, najmanje šta se treba je komunicirat s ljudima ako već vodiš posao.

Trebalo bi da ih neko od admina kontaktira i vidi šta se događa jer ne vidim kako im je u interesu
gubit mušterije na ovako glup način, ako uopće još posluju.