AH, NL auto fem, #3, lst, 400w by east

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
UPDATE AH 113/85, NL 94/73

Rođaci nemogu vjerovat, ali prošlo je mj dana od mog javljanja, pa da krenemo u nove pobjede.
NL je dobila ispiranje s 20L vode pipače, ph 7,1, a run off 6,6. Nadam se da je to ok, što se tiče ph ili griješim?
Danas će dobit kad se probudi punu dozu gnojiva.
NL 100516.jpg

AH je 2 tjedna bez gnojiva, samo na vodi, tako da će na klanje uskoro. Zagazila je u 12 tjedan cvjetanja, pistile su skoro sve smeđe, trihomi su mliječni.
AH 100516.jpg
Dim s vama :joint2::respect:
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Smoke Report AH

Frulica veličine kažiprsta pomješana s duhanom. Dim je blag,gust, nepeče za grlo. Prva polovica euforična nakon samo par minuta, lupa u glavu, misli lete na sve strane, nemogu ih pohvatat, smirit, paranoja, ostavljam u pepeljari. Pas me gleda čudno, gledam ja njega, nije mi jasno, odradim posliće oko kuće, na trenutke se gubim/ zaboravljam. Kad odjednom evo me u kući, blejim, šetam tamo vamo, kontam šta bi mogo radit, euforija na frhuncu, puštam ziku, tijelo opušteno, klopam, nadolazim. Kasnije dovršio drugu polovicu i zalego gledat seriju i utonuo u san. :)
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Kratki Smoke Report NL

Sorta koja meni baš neodgovara,onaj prvi val, znoje se dlanovi, toplina lupa u glavu, svakakve misli lete po glavi, sve je napeto, tjera te na kretnje ugl na nešto, sve bi odjednom, to sam većinom doživljavao kod teških sativa.
Drugi val je nakon te euforije, iako ne osjetim spuštanje, kasnije osjetim zakucavanje taj indica rad, ugl ni jest mi se nije dalo.
Desilo se igrom slučaja da sam pretjerao s napušavanjem to da sutra dan sam bio mamuran i to me držalo dobar dio dana.

Može u završene

:wave::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and WEEDetix