Air pots

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Sve 5,ali razlog zbog kojeg hoću baš ove gore je da nigdje ništa ne curi prilikom zalijevanja...s strane aposlutno ništa ne pušta jer su odlicno dizajnirane...

Al su skupe...
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
gledao sam po ebayu i cjena je dosta velika..pogotovo ako želiš neku veću vazu.poštarina je dosta skupa jer je poprilično velik paket...
Mogu reć da sam probao zaljevati i da ne curi ništa sa strane ako to radiš polako i smireno :vozdra::lol:
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ma slazem se...samo treba pomalo,al opet,moras i uz rub zalit...pa opet krene curit...

Dal netko zna zasto je root pouch duplo jeftniji od smart pota? 2 razlicita proizvodjaca za iste stvari,a čak i root pouch ima vijek trajanja po par godina...

EDIT:

Mozda bi ovo bilo dobro rijesenje kako zalijevat smart potove...slika je ideja,da biljka sama pije...da se smart pot samo ubaci u neku kantu vode i neka sama pije...

Pogledajte prilog F2HMWPJFDWI2M8R.SMALL.jpg
 
Poslednja izmena:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Koristim ih ja,ne mogu iz iskustva reci kakvi su jer sam prvi put pikno u njih.Ali koliko vidim po netu da su jako dobri u praksi
@zdrava trava
to sto vidjas je vjerovatno cepasta membrana,mislim da opa cupa ima to u boxu
 
Poslednja izmena:

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
a jel zna netko kakav je ono materijal ("fabric") koji stavljaju ljudi kad izbuse velike rupe u vazama da izoliraju da se ne razleti sve? izgleda ko neki tepih il nest takvoga? ja bi napravio stim, tako da busim velike rupe (25l vaze).
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ja nasao u pevecu. kolut na kojima je zamotano neko bjelo platno, onak ful tanko je. e sad to je skroz drugacije od ovoga na njuskalu. mozda na kraju i nije bitno o cem se radi osim da voda moze proc, a ostalo ne?
poz