ajd i ja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
42
... shta ja znam... 27g/m inache iz srednje bosne al vech 5 godina sam u zadru... posao su mi kompjuteri, mreže i administracija... slobdno vrijeme iskorishtavam hodajuchi po naturi (otoci i planine) sa svojim fotoaparatom i nakrcan muzzike na IPODu i naravno koncertima ;D pushim, pijem, motam gdje stignem (znam da sam u k.... shto se toga tiche al mi stvarno nije problem ni kafichu smotat frulu) i ne volim sve shto vole mladi ;DDDD treniram aikido koji mi je dushevna hrana i full mi je povuchena crta izmedju posla i slobodnog vremena ;DDDD

eto u kratkim crtama
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
27g/m(grama po metru) biljke nije bas nesto posebno....al eto...
demonstriraj koji Kote-gaeshi da vidimo jesi tu ista bolji :p
neznas crtat pa slikajes gotove slike fotoaparatom...neznas pjevat pa slusas ipod...neznas se tuc pa treniras samoobranu...neznas vodit obitelj pa upravljas kompjuterima...eh...kad su to meni govorili...
ebem i sve...
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
42
hahaha respect stari ....

osto sam bez texta kad prochitah ovo ;DDDD chini mi se da je tvoj KI jachi od mog ;DDDDD

*bow**bow**bow**bow**bow**bow*

popravio si mi dan

i josh na to sve zhena me ostavi zbog mlađeg a starija je od mene ;DDDDDDD
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
hahha dakle nisam jedini Aikidoist koji pusi ganju? jeeebeno xDDDD

jebeno...sad mi daj 20 Katatekosadorikokyunagea xDDDDDDDDDD
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
42
hahahaha nisi nisi stari znam ja njih josh ;DDDD jebga istu filozofiju furaju ;DDDD eto ... bash dobro imat aikidoku ovuda ;DDD

ko zna mozhda se vidimo na nekom seminaru kod Yoshigasakija ili Kirbisha ;DDDDD

The power of philosophy floats through my head, Light like a feather, Heavy as Led...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
heh mozda :) onda cu te izbacat po tatamijima xD ces letit xDDDDDDD

znam i ja par frendova frendova koji pljugaju jer smo se zajedno na aikido "ukljucili" ali ovak od ostalih...

ja u Zg-u treniram,kod Dobroslava :))) carcina je lik...imo je neki seminar u zadru prije mjesec dana xD

a aikido i marihuana je prirodni zakon :) sam morihei je rekao da treba stititi domenu majke prirode...mi se pobrinemo da tako zaista bude...svakodnevno provjeravajuci njezine darove xDDD
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
42
stari moj Ki je jak ;DDDD

seminar bio u rogoznici koliko je meni poznato ja nisam mogao...:pih: ja sam kod vertovsheka i moram priznat da je ninja pravi... samo shto nam je otisha lik shto ga je na duhovnom levelu upotpunjavao... osnovao svoj club.... shteta obojica gube... a fakat je way of life ... vidim da imash slichne interese ka ja.... samo shta ti je PLUR ??? poshtenje, hrabrost, dobročinstvo, respect, iskrenost, lojalnost ah dobra stara vremena ;DDDDD
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma zadar rogoznica...di je razlika? xD

meni zagrebcanu to totalno nebitno xD

je way of life...upotpuni te i pokaze ti jedan dio realnosti za koji jednostavno nikad nisi znao..a odma je tu :)

[P]eace-[L]ove-nity-[R]espect

:)