ajmo još jednom. terra flores???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2008
10
0
0
45
kao prvo, hvala na krasnim odgovorima da pročitam uputstva. daaaah.... da imam uputstva za upotrebu, nebi pitala. tražila na netu, ne nadjem. zato pitam vas, dobri ljudi, ima li ko iskustava s terra flores gnojivom, jer mi je ovo prvi put da ga uzimam, a onaj ko mi ga je donosio, otkinio je etiketu. tako da pojma nemam šta i kako. kad popizdim uzeću stajsko! uh... kao što rekoh, u cvjetanju, kaljevi od 20l. terra flores????
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da citas prije nego djelujes bilo bi ti bolje.. jer bi onda kupila provjeren proizvod tipa terra magma, composana itd.. a ovako ces morati sama procitati sastav zemlje koju posjedujes i nauciti sta to znaci u prakticnoj primjeni prigodom uzgoja i jel to ono sta biljka treba..

Alternativa je da detaljno ispises sastav tog mixa tu pa ti mozda netko pomogne malo vise.

Imas srece da sam upusen inace nista od odgovora na ovakve stvari :nana:
 
11.02.2008
10
0
0
45
a nisam ga ja kupovala, kao donijeli mi. SUPER stvar iz zapadnih zemalja, pa ispravni otkinili etiketu zbog granice, sad mi drama da si ne spalim nasade, a jadni traže hranu. dakle, najbolje mi da zaboravim terra i da uzmem ništo drugo.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ovako .... terra flores ti je samo za cvjetanje biljke !

ne trebas traziti nista drugo.... ! ! nadam se da ne govorim prekasno !

terra flores upotrebljavas od prvog dana cvjetanja i to u mixu :

19 ml na 1 galon ! ! ne znam sada tocno koliko je 1 galon :))

edit : 1 galon ti je otprilike 4,5 litara .

ali prvi tjedan svjetanja pocni sa malo manjom dozom tako da ne sprzis biljke ! vidjet ces i samo koliko je dovoljno .

pozz and respect ! :))
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
3ml na 1l vode- prvi deo cvetanja
od 4tjedna dalje možeš komot sipat 4ml na 1l vode
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ako ne pusis sta onda radis?:bj1:
Jedes?:b_cyclops:
Malo kuhinjica, brlenderi, maslaci, ulja ovo ono da ne osete ortaci dim! :bong7bp:
 
11.02.2008
10
0
0
45
Doktor je napisao(la):
Ako ne pusis sta onda radis?:bj1:
Jedes?:b_cyclops:
Malo kuhinjica, brlenderi, maslaci, ulja ovo ono da ne osete ortaci dim! :bong7bp:

eeeeeeeeeee............ imam ja i šljivike, voćnjak, sezonskog voća, povrća...:nana:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eeeee proda li se onda šta god???? :)
Mislim ako ne šiljiš, ne konzumiraš je u bilo kojem obliku, znači da je prodaješ, jer sumnjam da ih uzgajaš onako radi "meraka"? ....:icon_lol:
 
09.07.2007
5
0
0
44
Etiketa ti je vjerojatno maknuta jer izgledao ovako :icon_wink:



Inace, imas vrhunsko gnojivo koje postaje standard u NL samo sto ti fali ostali asortiman. Za gnojenje prati ove upute: http://www.canna.nl/images/stories/xcanna_downloads/nl_grwsch_terra.pdf

Moze koristiti preporucenu dozu ali onda zalijevaj svaki dan po malo (i naravno prati kako reagiraju na dozu pa povecaj/smanji)

Vise o svemu imas ovdje: http://www.canna.nl/producten_terra/terra_overzicht.html



Pa sada vec kada se pokrenula tema, iskoristiti cu je za oglas :vb_devil:


Imam viska jedan Canna set sa slike. Cijena 500kn. Prednost ZG. Sadrzi:
Canna Terra Vega - vegetacija
Canna Terra Flores - cvjetanje
Canna PK 13/14 - ime sve govori, koristi se par puta tokom 3. tjedna cvjetanja
Canna Rhizotonic - za razvoj i zdravlje korijena



(na zalost nemam viska CannaBoost (ne BioBoost nego ovaj novi CannaBoost, dosta skup))

Na PM...
 
09.07.2007
5
0
0
44
leeq je napisao(la):
Imam viska jedan Canna set sa slike. Cijena 500kn. Prednost ZG. Sadrzi:
Canna Terra Vega - vegetacija
Canna Terra Flores - cvjetanje
Canna PK 13/14 - ime sve govori, koristi se par puta tokom 3. tjedna cvjetanja
Canna Rhizotonic - za razvoj i zdravlje korijena


Sorry kaj tek sad javljam: PRODANO
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
samo da dodam uvijek se potrudite ne gnojit biljke ako mislite da ima hrane u zemlji, hranu trebate pocet davat kada ju biljke potrose......

kako znati kada tocno biljku gnojit i s kolko gnojiva je ipak stvar iskustvaa koju cete naucit s vremenom, uglavnom biljka ce lakse podnjet manjak gnojiva nego previse gnojiva tako da se probajte kontrolirat : D
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
MA cini mi se da je to individualno i da zavisi od vrste!!!
Evo ja racimo u mixsu zemlje od 65% cist humus, 20% substrat, i 15% stiropor sam poceo da prehranjujem posle nedelju dana nakon presadjivanja u saksije od 12L i da vas nelazem rastu kao iz vode najbolje i najbrze do sada!!!
Imam neku BIO NOVA prehranu i ono pola doze dva puta nedeljno sa prehranom 1L vode i jednom te iste nedelje sa cistom vodom!!
Nemogu je navezati koliko raste posto radim LST!
Ali eto meni je tako sto neznaci da bi i vama bilo!
WW je u pitanju i da se pohvalim od 1g mogu da smotam 10 singlicha!!!! A noge se oduzmu i ruke i krila ..... :facesjump:
Malo li je na ovu krizu??