Ajmo ljudi pomagajte ako boga znate!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.06.2011
20
0
0
32
e ovako,posadila moja malenkost prije vise od mjesec dana(malo zakasnio al štaš,take su okolnosti)) 4 boljčice i sve bilo divno i krasno,nikle one,pripremio sajt,fina zemlja,18 sati sunca,zaljevao gnojio i narasle one do nekih15-estak cm i sve super:b_cyclops: i dodjem juče na sajt i ono iskopano,prekriveno slamom:icon_evil: i strefi mene tako herc i sad pitam ja VAS cjenjene forumaše,dali se isplati ponovo ove godine jer sam nacuo da se moze cak i sada probat,pa mi dajte svoje cjenjeno mišljenje...hvala
 
26.06.2011
4
0
0
33
ja isto sad pokusavam sad da zasadim pa neznam ni koju vrstu ni nista sta bi odgovaralo da se sad sad sadi
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
može ali ubrzaj
doma u sto manji lončič-dodaj nesto u substrat za bolju strukturu,za 14 dana vani-pa sretno
 
27.06.2011
20
0
0
32
ma to sam si i mislio,obicno mi treba 2 dana da sjemenje nikne 6 dana da bude 5 cm visoka i brijem da cu odmah,al zar ju nece zeznut to sto je dan sad sve kraci,jer bi po pravilu trebala sad jos malo krenut u fazu cvjetanja,ili sam u krivu?
 
27.06.2011
20
0
0
32
ako mislis narucit onda se mozes na netu i stranicama od raznih shopova informirat,a ako sadis ''ostatke'' od duvanja probaj pa kud puklo,sam ju drzi u kuci dok ne naraste malo jer tako ukrades prirodi bar 2 tjedna
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
ma možeš i sada sadit, nećeš ništa sjeb*t, biljka će ti biti samo manja kad krene cvjetat i to je to, a ionako cvjetanje kreče početkom 8 mjeseca (ak sam dobro zapamtio, jer ja sadim uglavnom indoor pa mi nije ni bitno), i mislim da je to isti princip kako kad sadiš indoor pod 12/12 režimom svjetla.. nećeš ništa fulat, jest da će prihod od biljke biti malo manji pošto ima manje vremena za vegetaiju, ali samo sadi... :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bacha je napisao(la):
e ovako,posadila moja malenkost prije vise od mjesec dana(malo zakasnio al štaš,take su okolnosti)) 4 boljčice i sve bilo divno i krasno,nikle one,pripremio sajt,fina zemlja,18 sati sunca,zaljevao gnojio i narasle one do nekih15-estak cm i sve super:b_cyclops: i dodjem juče na sajt i ono iskopano,prekriveno slamom:icon_evil: i strefi mene tako herc i sad pitam ja VAS cjenjene forumaše,dali se isplati ponovo ove godine jer sam nacuo da se moze cak i sada probat,pa mi dajte svoje cjenjeno mišljenje...hvala
Da li je moguče da si nakon purpleweed-a otvorio istu temu za istu glupost bez da si koristio pretragu? Pročitajte pravilnik ljudi, mnogo če vam pomoči. Spamate oboje, čestitam i osvojili ste nagradu. Gdje ste bili do sada, sad je ljeto, uživajte. Pošaljem razglednicu još:)
 
27.06.2011
20
0
0
32
Greenpower1 je napisao(la):
Da li je moguče da si nakon purpleweed-a otvorio istu temu za istu glupost bez da si koristio pretragu? Pročitajte pravilnik ljudi, mnogo če vam pomoči. Spamate oboje, čestitam i osvojili ste nagradu. Gdje ste bili do sada, sad je ljeto, uživajte. Pošaljem razglednicu još:)

ja se ispričavam naime ja sam novi član pa nisam uspio sve pohvatat,obečavam da se neče ponovit ;)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Da li je moguće da si sam sebi odgovorio?
Ajtuk tumač. :cool44:

Bacha je napisao(la):
ma to sam si i mislio,obicno mi treba 2 dana da sjemenje nikne 6 dana da bude 5 cm visoka i brijem da cu odmah,al zar ju nece zeznut to sto je dan sad sve kraci,jer bi po pravilu trebala sad jos malo krenut u fazu cvjetanja,ili sam u krivu?

Bacha je napisao(la):
ako mislis narucit onda se mozes na netu i stranicama od raznih shopova informirat,a ako sadis ''ostatke'' od duvanja probaj pa kud puklo,sam ju drzi u kuci dok ne naraste malo jer tako ukrades prirodi bar 2 tjedna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.