AK 47 and Northern Light - autoflower - indoor By Orbit 2nd try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Automatik je, mislim da rezim svjetla tu nebi trebao imati utjecaja...

Jedva je istrplila AK, sada za nl, sumnjam da ce popustiti..
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nista, ako je auto, onda ne vidim razlog da je ne stavis van ako imas mogucnosti... Zavrsit ce ona... Super inace izgleda... Pozdrav staroj! :))
 
14.06.2012
12
0
1
40
također rep+ i od mene za kreativnost od starta do kraja. sad rolaj vrhove i ne diraj znakove po ulici xD haha.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ok, biti ce pod lampom onda dok ne dodje do pitanja, dali ide samo ona van ili i ja skupa s njom.. nakon toga na dvoriste..
 
06.06.2012
27
0
0
48
orbit nije mi jasno kako ti je procvetala vec posle 19 dana ako je drzis na 18/6 sati? mozes li mi objasniti druze ? poz
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Deep je bio brzi,

Znaci, ovo je Northern Lights autoflower feminized, sto znaci da cvijeta sama nakon u ovom slucaju nakon 19 dana, bez obzira na fotoperiod, uz to je i feminizirana sto znaci da ce nekih 99% biti zenska..

Nadam se da si skuzio, ako trebas jos sto, pitaj ;)
 
06.06.2012
27
0
0
48
pa druze zanima me jer ja imam super skank semena posejane pre tacno dva meseca, visoke su u proseku oko 45,50 cm, sve su feminizirane tako kupljene, e sad jos su mi na 18/6 jer hocu da porastu jos koji centi vise, a pojavile su mi se ponegde iglice cvetanja, pa sad ne znam da li da ih ostavim jos malo na 18 ili vec prebacim na 12....hvala na savetima u napred momci :)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Heh, neznam kako su uspjele procvasti na 18/6 rezimu, ako nisu automatici, a ako su automatici, onda je cudno to da nisu procvale u prvih 20 dana...

Pricekaj kojeg starijeg i iskusnijeg clana, siguran sam da ce ti pomoci ;)
 
06.06.2012
27
0
0
48
vidi nisu sve izbacile iglice nego samo neke i to na nekim mestima pre par dana i to tako stoji znaci samo na par mesta pojedine, nestajalo je par puta struje i kontam da nije mozda zbog toga, dva tri puta po 4 h....sta mislis ?
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Svaka non-auto sorta pokaze spol nakon cca 2 mjeseca, nebitno da li je jos u vegetaciji ili je prebacena na cvijetanje.
Preporuka je, kada biljka pokaze spol, da se prebaci na cvijetanje u roku 2 do 3 tjedna iako mozes i dulje ostaviti u vegetaciji.


Orbit, sorry zbog onog posta prije, opet sam smetnuo s uma da je auto, uopce ne izgleda kao auto kolka je :D
Slobodno je pici van, auto ko auto, briga ga za rezim svijetla. Znas to i sam, nisi ni trebao pitat :p
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa ne bih volio pricati o tvojim biljkama u tudem dnevniku ali posto se Orbit ne ljuti, odgovorit cu a ti sebi otvori Dnevnik pa cemo ti reci sve sto ti zanima.

Uglavnom, ako su pustile bijele dlacice (obicno budu od pola do jedan centimetar duge, ne rastu vise dok su u vegi, samo se pojave tako malene i ostaju takve) ili ako su pustile jaja (muska biljka), to je pokazivanje spola.

Ne mogu ti reci da li da ih stavis na cvijetanje ili ne, mozda su visoke samo 20cm ali si ih istresirao svijetlom. No ako su visoke 50cm ili vise, brate mili, pici to na cvijetanje slobodno, u cvijetanju biljke mogu narasti i duplo (neke sorte, vecina uglavnom stagnira i/ili raste malo).

Aha, napisao si i visinu i priznao si da je nestalo struje.
Dozivjele su stres, moja preporuka je da ove koje su pokazale spol prebacis na cvijetanje jer su pocele cvijetati od stresa. Daljnim ostavljanjem u vegetaciji napravit ces im jos veci stres i riskiras pojavu hermica (dvospolaca).
 
06.06.2012
27
0
0
48
pa dobro nov sam i samo ponekad pitam nesto ne volim da smaram i da smetam ako se orbit ne ljuti postavicu jos jedno dva pitanja i to je to, meni su se pojavile samo te iglice na stablu i na nekim debljim granama i izmedju nekih grana znaci ne deluje mi kao da je pocela da cveta iako sam mislio da jeste ali me zacudilo jer prvi put vidim to, a kupio sam semenke sto posto feminizirane sad se ne razumem da li to moze da se promeni od stresa pa da postanu dvopolne kako ti kazes pojasni mi ako se razumes , hvala ti u napred i orbitu sto mi je pomogao kao i svima ostalima.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ola ljudi, imam pitanjce...

Na NL su mi pistili skoro svi bijeli, ima tu i tamo koji smedji, ali su trihonomi pod povecalom mutni... dali je moguce da bude gotova prije nego posmedje svi pistili ?

Znam da inace to nije tocan znak, ali buni me to..
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Evo, foto update..

Nemam pojma koliko bi je jos trebao drzati... trihomoni su mutni, ima i pokoji smedji, a pistile, bijele...

Power, ostali ?


Fotke:





Ajde, dajte nesto pametno :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Po mojem su trihomi najveca orjentacija kad je biljka gotova... Pistili su varljivi, neke sorte fakat i na zavrsetku imaju bijele pistile (ne sve, ali imaju). Pistili mogu posmedjiti (pocrveniti) u roku ud 2 dana tako da ako imas mikroskop i pratis pistile, po tome se orjentiraj. Posto sad imas nesto za pljugat :)) ostavi ovu da vecina trihoma bude smedje pa se zatucaj!! :))
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ma da, drzati cu je dok ne posmedje trihomi, ali me zbunjivalo to sa pistilima...

Kako Vam biljka u "globalu" izgleda ?
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
orbit je napisao(la):
Ma da, drzati cu je dok ne posmedje trihomi, ali me zbunjivalo to sa pistilima...

Kako Vam biljka u "globalu" izgleda ?

izgleda odlicno!

skini vrhic-posuši pa kemijaj i bulji u microskopske zjenice....ako pretjeraš buljit ceš u film koji je završio odavno na tv-u....kako bilo biti ce to OLIŠNO!
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Orbit prijatelju svaka čast izgleda odlično. Samo ti to još ostavi.
Jel nebi na tom NL-u trebali biti plavkasti vrhovi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.