AK 47 - autoflower - outdor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
proGrower je napisao(la):
@PowerSeed ali sta nije sam Ruderalis porijeklom iz Rusije? a ovi iz Mexica im ukrali.. hehe ;)

ja sam govorio o konkretnom strainu Automatic AK 47, inace, ruderalisa naravno ima na potezu od severne madjarske do rusije, ali nije iskljucivo vezan za to podrucje:

"Similar Ruderalis populations can be found in most of the areas where hemp cultivation was once prevalent. The most notable region in North America is the midwest, though populations occur sporadically throughout the United States and Canada. Without the human hand aiding in selection, these plants have lost many of the traits they were originally selected for, and have acclimatized to their locale.

Though they contain little THC, these plants hold large potential for use in breeding, both in hemp and marijuana applications. Early flowering and resistance to locally significant insect and disease pressures are but a few of the important traits present in these feral populations.

Thankfully, despite years of US government sponsored eradication programs, these wild plants still remain in bountiful abundance.
"

izvor: cannabisculture.com

s druge strane, postoji recimo Ruderalis Indica, hibrid koji proizvodi Sensi Seeds, a koji u svojoj genetici ima Hungary/Russia Ruderalis x Indica, no kod auto ak 47 je u igri meksicki ruderalis, peace
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
PowerSeed je napisao(la):
samo mala korekcija, genetika Automatic AK 47 je AK 47 x Lowryder, a sam Lowryder je krizanac Williams Wonder x Northern Lights #2 x Mexican Ruderalis, tako da u njegovoj genetici nema nicega iz istocne evrope

Ali opet ima Northern Lightsa. Uglavnom,da skratimo, prerano je još za auto! :icon_arrow:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jest, ima NL#2, al kakve on ima veze sa istocnom evropom ili ruderalisom? no, ajd da skratimo pricu, nadam se da sam dao dobar pregled genetike za auto ak 47 i slazem se da je jos ipak rano za napolje jer biljka nece napredovati, ne mora da znaci da ce propasti ali ce sigurno stagnirati
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Vi fakat svi nemate apsolutno pojma samo ste nacitani previse a iskustva vidim da bas i nemate.
To sto ste procitali negde da pocinje u sredini 4 mjeseca outdoor sezona e pa to i nije bas tako
Ja sam imao 2 godine fenomenalan outdoor i sadio sam 15.3.
-dok budu vama tek proklijale moje ce imati 4-5 para listova :vb_wave:

---------- Post added at 02:33 ---------- Previous post was at 02:29 ----------

... recept? stavi casicu na mlade biljke i napravi rupu na vrhu.to ce joj biti stit od hladnoce i puzeva...
Vutra je jaka boljka,i moze prezivjeti hladnocu,a ove noci i nisu tako hladne bilo je i gorih ..Uspjeva!
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pa zato smo svi tu, da pomognemo jedni drugima...
Btw, hvala na postu..

I da, sto je sa Northern Light-om, bas me zanima...Hvala
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
ja vise ne morem čekat. Proklijali mi 2 AK automatica i 2 snow rydera, izbacim ih vanka kad porastu desetak cm. Kod mene je već toplo i po noći, juče sam se kupao u moru. Sretno svim growerima ove sezone!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Hypersor je napisao(la):
Vi fakat svi nemate apsolutno pojma samo ste nacitani previse a iskustva vidim da bas i nemate.
To sto ste procitali negde da pocinje u sredini 4 mjeseca outdoor sezona e pa to i nije bas tako
Ja sam imao 2 godine fenomenalan outdoor i sadio sam 15.3.
-dok budu vama tek proklijale moje ce imati 4-5 para listova :vb_wave:


... recept? stavi casicu na mlade biljke i napravi rupu na vrhu.to ce joj biti stit od hladnoce i puzeva...
Vutra je jaka boljka,i moze prezivjeti hladnocu,a ove noci i nisu tako hladne bilo je i gorih ..Uspjeva!

Just_Cuz_19.gif


Pokaži nam nešto što si uzgojio, pa da vidimo tu tvoju mudrost...

edit..ako možeš postati...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Uz ovo što je šime napisao pojasni nam malo svrhu growati 2 mjeseca više nego šta treba? Ako nisu automatici u pitanju ovako i onako nema berbe do jeseni zato te ne kontam,growati 6 mj i više samo povećava šanse da te sklepaju....al eto kad uloviš malo vremena prosvijetli nas možeš i na PM da ne spamamo temu...BDW isprike svima zbog toga
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ola ljudi..

Imam biljku staru 11 dana, raste u composani s granulama perlita... planiram je gnojiti kada bude na cca 30 dana, ali bi se pripremio... s obzirom da je autoflower, koje gnojivo da koristim ? sto preporucate ?

raste ispod 4 CFL-a, 3 x 6700 k + 1 2700 k

evo kako izgleda nakon 11 dana


hvala

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a sta je u pitanju... odlicno izgleda, nabavi neko kvalitetnije gnojivo za cvetanje, zavisi sta ti je dostupno, izbor je velik

... da, sad vidim da si ti pokrenuo ovu temu, auto ak :) samo furaj


edit nakon odgovora: pa nabroj do cega mozes da dodjes
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
PowerSeed je napisao(la):
a sta je u pitanju... odlicno izgleda, nabavi neko kvalitetnije gnojivo za cvetanje, zavisi sta ti je dostupno, izbor je velik

... da, sad vidim da si ti pokrenuo ovu temu, auto ak :) samo furaj


pa i uzeo bi neko oke gnojivo, al neznam koje, zato i pitam...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Vidim da su ljudi zadovoljni sa Pallantela Cvijet gnojivom... jedino sto me zabrinjava, dali je dobro za autoflower sortu ?

dajte help please
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....a zasto bi bilo lose?......jedino ako ih spalis........za AF samo crvenu Plantelu cvijet, nakon 3 tj pocnes s trecinom doze i pomalo svako trece zaljevanje i po potrebi lagano povecevas dozu.......
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ako koristis Composana zemlju, uzmi i Composana gnojivo za cvatnju samo. Za vege ti je dosta hranjivih tvari u samoj zemlji. A, naravno, Composana na svojoj zemlji preporuca Composana gnojivo za maksimalni efekat, a nije skupo i ima ga tamo di si i zemlju kupio.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Oke, pogledat cu za Composana gnojico za cvat, ako nema, alternativa ce biti Palantella Cvijet...

Sada, dali je normalno da su mi 2 korjena izasla kroz rupe od posude u kojoj je posadjena (vec su se toliko razvili)