AK 47, BIG BUD, Star ryder, Think diferent, Auto Extreme, Auto ultimate

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
A reči ti nama prijatelju na koji si ti fazon sada na slobodi? :whato::

sad videh da covek vec pitao :rolleyes:
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@klebecan u HR rijetko tko završi u buksi radi uzgoja, ukoliko uzgaja sam, odnosno "padne" sam i ukoliko se postavi u startu da je to za izradu ulja. Eto jedan poznanik pretprošle godine sa 27 biljaka i dobio uvjet.
A ovo je mislim van svake pameti, ja nevjerujem vlastitoj sestri a čoek veli susjedi su dobri ljudi, haha. Joj sinko moj, pa susjedi prime goste ponekad, stiže im i poštar ponekad, neko i račune donosi, očitava vodu i struju, raznorazni serviseri, majstori, cigani žicaroši, prodavači usluga.........Dobro reče Einstein "Dvije stvari su beskrajne: svemir i ljudska glupost; iako nisam siguran za svemir".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Palac and L0oD

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Nisam znao da je kod vas to tako opusteno, ovi nasi bi razapeli na krst za dve biljke.
Glupost je neunistiva ;)
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
stvarno steta,,moj komsija zivi 200m od mene i ja vidim gdje mu koka nosi jaja,mislim da si previse opusteno shvatio sve ovo.niko ne zasluzuje da mu otkrijes ovako lijepu i znacajnu tajnu,a kamoli da je pokazujes kao na izlozbi.zao mi je sto si kviska olako potrosio.vise srece drugi put i sto bi nas drugar LOod rekao stej haj:)