Ak-47, prvi test grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2015
4
0
1
33
Pooozdrav ekipa

Prvi grow, prvi pokusaji, svaki savjet dobro dosao.

Za početak:
Grow - 120x55
Iznutra- aluminijska folija (sta se stavlja na sajbu za sunce)
Ventilatori - 2 od PCa ubacivanje(veliki i manji)
Izbacivanje : Kupaonski 220w 130m/
Sutra idem po 2 manja za mjesanje zraka.
Sijalice: ( za sad sam stavio 4 stedne i 2 obicne (sve skupa 12 000 lm)
Temp u boxu: Kad sijalice rade 27°, vlaga 30%
Kad ne rade- 19-20° i vlaga 65-70%, ako padne ispod tog paki se grijalica

Sijalice su privremene jer jos ispribavamo box sa domacim sjemenkama, Ak-47 čekaju kad se sve urikta idu na klijanje.
Ovaj tjedan jos uzimam HPS 400w

Svaka pomoc dobro dosla, Pozdrav.
 
15.12.2015
4
0
1
33
Pročitao sam to al sam krivo skuzio, moja isprika. Bile su u konzumu neke sijalice 2350lm (jedna) 2x 2350 - 4700 i 4 stedne smo racunali kolko imaju, ispalo je blizu 12 000. Osim ako nismo nesto krivo racunali? Hvala, uzet cu kad sredim jos te sitnice. Jedan poznanik (on ist sadi u growu) i reko mi je da uzmem od 400w
, da nebi kasnije uzeo veci grow pa ce mi dobro doci jaca. Kakva su vasa misljenja? Ova svijeta su pripremena, i samo isprobavanje boxa
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jel ovo onda dnevnik isprobavanja boxa. napisao si gore dve dimenzije, a box ima tri. nameravas kupiti 400w a box ti nije za tu lampu. obicne sijalice ne igraju igru u uzgoju... ima uputstvo kako se vodi dnevnik pa kad sve testiras i isprobas, i proklijas ak47 moze dnevnik kako spada, do tada bolje jos malo da citas tutorijale, teme u unutrasnjem uzgajanju i zavrsene dnevnike uzgoja. ako tek skockavas i testiras box, ima tema za projektovanje prostora, tamo je plafon mesto za ovu temu pa da ne ide na yard prebacicu za sada tamo. uz sve to, daj procitaj pravilnik
jer jos ispribavamo box
i 4 stedne smo racunali kolko imaju
"Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše, smo... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih. Ne postavljajte pitanja u ime "drugara"."
 
15.12.2015
4
0
1
33
Ne razumijem cemu takvo bahato ponasanje odma, novi sam na forumu i kolkp god da citsm skroz, nemoguce je pohvatat skroz jer ima uzasno puno stvari. Ja se ispricavam za greske, al imaj obzira da sam novi i da je tesko sve pohvatat odma.

Vel je. 120x55x55

Sijalica od kolko je idealna? 250w?

Na mnozinu se misli na brata, al nebitno :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma kakvi bahato ,krivo si shvatio ;) :razvaljen::
Postoje neka pravila foruma ,zbog samog funkcioniranja istog. Tako da slobodno ih škicni.
Isitna,nemoguće je pohvatat sve..niti budes pohvatao sve u nasljedna tri četri growa jer nema sanse da ti se sve izdogađa što od problema ,nametnika itd. Preširoko je to područje da bi se usvojilo samo citanjem,kreni prakticirat pa da vidis jbga nekad češ i sjebat kao i svi ali to ti je ono..iskustvo..neprocjenjivo na kraju:p :)
Isplaniraj dobro ,ako treba pitaj ali na pravom mjestu imaš search i tamo su svi odgvori..jbga potrajat će dok se ne snađeš ali kada se ufuraš bit češ kao doma...naravno ako želiš :)
Svi su tu cool,fakat jesu.. samo ti budi cool i nemaš problema :):razvaljen::
Brijem da 60x60x170cm su idealne za 250w
:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Ne razumijem cemu takvo bahato ponasanje odma, novi sam na forumu
sta je bahato u tome sto ti kao moderator foruma stavljam taksativno do znanja nesto sto si mogao i sam skontati da si malo vise paznje obratio na pravilnik, a onda i uputstvo za vodjenje dnevnika, kad si vec temu turio u dnevnike. to sto si nov ne znaci da ne znas da citas a sve je lepo napisano tako da te nista ne opravdava i ponasam se prema tebi isto kao i prema drugima koji tek krecu na forumu. da to ne cinim ti bi nastavio po svome i sta onda, treba da ti ukazujem na propuste kroz pola godine. i kakve veze ima sto je brat, jos uvek ste mnozina a lepo sam ti stavio citat iz pravilnika da te upozorim na nesto zbog cega mozes leteti sa foruma. i sad ja bahat. cak ni temu nisam bacio u yard iako su mi jos juce to sugerisali neki clanovi. deder polako, skockaj to najbolje sto mozes pa cemo svi sa zadovoljstvom pratiti dnevnik i pomoci ako bude trebalo. sve sto sam uradio je bilo u funkciji da ti pomognem, al eto, ispadam bahat jbg