LED AK 47 Regular, Lumatek Zeus PRO vs 150x150, Advanced Nutrients

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Pozdrav. Evo da zatvorim pricu. Uglavnom, 6 sati ne spada. Da li je Co2 ili regular neznam, medjutim nikad nisam vidio biljke da brze rastu. Za zapalit usporedivo s neznam ni ja. Stipe je mozda najbolje rekao odnosno pitao "vučeš li ti šta?" A ja u biti zapalim AK47. Odlicna. @Himalaya hvala za preporuku. Znaci za ovo sam duzan :D Da ne duljim dalje, sta koga zanima i da ne pise, neka pita :) Ici ce ovo opet, samo da dodje na red. I to selekcija :D Mamu odabrati pa s nje onda odrediti :)


IMG_1266_edited.jpg

IMG_1261_edited.jpg IMG_1263_edited.jpg IMG_1264_edited.jpg IMG_1265_edited.jpg IMG_1266_edited.jpg IMG_1267_edited.jpg IMG_1268_edited.jpg IMG_1269_edited.jpg
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Pa brate,ovo je neverovatno. Tek sam sad provalio čime si se ti bavio :rofl: .
Skoro sve si odradio školski ,a taj co2 je pun pogodak izgleda.Osim njega imao si brate svega ::listomahanje::.
Nadam se da si zadovoljan udarcem? AK mi je jedna od omiljenih sorti za pušenje,a sad je prvi put growam i razmisliću 2x dal opet AK u box da ide ,mnogo se izdužuje.
Me zanima me količina,berujem da si njome zadovoljan,jer si baš izvukao dosta,možda neko može više,ja znam da mogu manje :rofl::zvezda::. Nemam šta da ti kažem sem srećno u nastavku grovanja i zapamti da je manje više. Pozdrav brat....
 
  • Love
Reactions: Bizzzo