AK-48, K.C. 33, K.C.Haze Special, CFL 2x200w, by @godj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.02.2014
45
79
18
Juče sam skinuo i stavio na sušenje KC 33.Suši se u kartonskoj kutiji sa pc ventom,unutar grow boxa.AK48 sam još ostavio da sazri.Čekam bar 30% amber trihoma,a sada ih je oko 10%.
KC33 je dala relativno dosta,kad se uzme sve u obzir......190gr mokrog materijala,nadam se da će biti bar oko 50gr suvog.Hedovi su lepljivi,i baš mirišu na neki mix limuna i mente ,ali su malo vazdušasti.Dok su kod AK48 hedovi manji,ali nabijeni i tvrdi kao kamen.
KC 33 posle berbe :)
WP_20151102_001.jpg
 
24.02.2014
45
79
18
Pozdrav svima.Prošlo je dosta vremena od mog poslednjeg javljanja.Red bi bio da završim ovaj dnevnik kad sam ga već otvarao.
I druga biljka je skinuta,osušena i popušena.Obe biljke su dale po 40gr suvog,znači ukupno 80gr.To bi bila super količina da je vutra kao što je trebala da bude.Očigledno je dosta toga sjebano u toku growa,jer su biljke izgubile dosta na potenciji.Jer mislim da AK48 ne treba da se puši solo topina da bi imala neki efekat,40gr je trajalo malo više od dve nedelje.Jedina dobra stvar je da bar kad se količinski popuši dosta,deluje dosta dugo i dobro.Ista je stvar i sa KC33.Sledeća tura će biti nadam se bolja.
Od ovog dnevnika toliko.Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
24.02.2014
45
79
18
Obe su sličnog rada,najveća razlika je u tome,što AK48 kad se konačno navariš drži dosta duže od KC33.Mada ovo nije toliko verodostojno jer nisu reprezentativni primerci svoje sorte,ili ako jesu onda su generalno običan krš.Ovo je prvi put da sam pušio nešto čiju genetiku znam,rad im je onako,ostaje se funkcionalan,misli se razbistre,raspoloženje i optimizam nagrnu,nema smora,spavanja,paranoja....Radom sam zadovoljan,jedino celokupnu sliku sto kvari je to što dnevno ode 3-4 grama,od jutra do mraka.Kad bi birao uvek bi pre izabrao AK48,i sada imam u boxu novu turu,AK48 pet komada,deveti dan su na 12/12,pre toga 25 dana vegetacije,čekam da pokažu pol da malo rasčistim gužvu.Nadam se da će ova tura biti dosta bolja.
 
24.02.2014
45
79
18
I mene je ta prosečnost začudila,a još kad sam uporedo uzeo neku domaćicu sa ulice i zamalo se onesvestio,tad sam se razočarao,ali idemo dalje :)
 
18.09.2015
123
86
28
A ja umalo da naručim AK48....
Sam naziv je presudio jer se ne ložim na oružje mislim na AK47 poznata pod imenom Kalašnjikov. Nadam se da će se Critical kush dobro pokazati. Ili ako imate loša izkustva da bacim semenke pticama da bar neke koristi ima!
 
24.02.2014
45
79
18
A ja umalo da naručim AK48....
Nemoj o sorti da sudiš na osnovu mog iskustva,to je sorta koja može da završi cvetanje za 48 dana,odatle joj je i ime.A moja je završila za više od 5 meseci.4 nedelje vegetacije,pa mesec dana na 12/12 do prvih pistila,i još 3 meseca cvetanja.
Lako je zaključiti da je imala milion stresova,od vrućine koja je išla i na 34-35 stepeni pod lampom konstantno danima dok su bile velike vrućine napolju.Očerupana je bila cela,prvih 40cm nije imala ni jedan list,a narasla je na 120cm.Pa sam joj lomio sve grane pod uglom od 90 stepeni da bi mogao da je spakujem u box ispod lampe.I još mnogo toga što nebi trebalo da se dešava.U kakvim je uslovima bila sasvim je normalno da nije ni dostigla svoj puni potencijal,a opet je bila dobra.Najveći problem je što nje više nema,popušena je :) Ako u novom growu uspem cvetanje da završim u roku do 2 meseca mislim da će biti sasvim druga priča.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dim92