AK48 X 3 Skunk 400w SCROG testni afgan#1 AK47 200wCFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.12.2014
19
30
13
83
pozdravcek e kad smo rjesili pitanje saftey mozemo lagano ;)
Znaci neka vrsta SCROGA
box.D90 STAVLJEN NA 12/12 pred nekolko dana
Rasvjeta 400wat dual spectar &cooltube
hladjenje obicni WC 125,,(prezadovoljan s hladjenjem)
jedan vent unutra za mjesnjae zraka (budem jos jedan)
upuh nije bio tokom vege,nego tek sad kad sam flipno na 12/12 ,napravio malo njesra stavio upuh TT 100 vani da izvnka upuhuje zrak i box se napuho ko balon to budem ispravio kad bude dan,,,oko ventilacije nemogu puno smrdat jel vec je prevelika guzva unutra ,, neznam bil ostavio pasivni otvor samo i ovaj vent sto puse kroz cool tube,((ali me strah da je to malo pogotovo kad krenu cvjetovi)),,il da prikacim tt100 i da izvlaci zrak kroz cooltube a ovaj WC stavim kao upuh ,,moram to jos proucit

ekipa u boxu; 3 AK48 I jedan Skunk#1
stanuju u posudama 2 posude od 35 litara (tu dva bolje razvijenija AK 47 jedan me ugodno iznenadio i odma od klijanja poceli blizanci na jednoj sjemenki )
manje razvijeniji AK47 i skunk su od 30 litara(((iako su sad svi preeeerazvijeni malo sam pretjero sa zdjelama ali neka volim da korjenje ima mjesta))

TESTNI ORMAR,200W-CFL,vec u laganom cvjetu
nis posebno napravjeno da se ima za pusit prije zavrsetka BOX-a da nebi bilo copanja prije vremena,,, unutra su Afgan AK zdjele mislim da su od 10 litara nisam siguran,,,,te nekoliko malih testnih regularnih SKUNKICA((zdjele kutije od jogurta stali vec) di sam trazio muzjaka radi peludi al et ispale zenke pa sqad nemam mjesta morace se zrtvovat za dobrobizt ostalih,,,


zemlja BIOObizz ALL MIX,pomjesan sa 10 litara neimenovane zemlje ciglom kokosa, vermiculitom perlitom te worm castingom i bat guanom u maaalim vrlo malim kolicinama ,,,,

tokom vegetacije koa je trajala 35 dana gnojeno samo dva puta sa pola doze fish mixa, znaci ganjam neki BIOGROW,, za cvjetanje imam biocana bio booost,te bioobizoov bio blom tu je doslo do pogreske jel sam narucioslucajno bio canu tako da sam jos u dvoumici dali opce da ga koristim ....
tokom vege sam povremeno radio DEFOLACIJU ,,,i usput se malo zanjeo te me strah od OWERGROWA, imam namjeru opet napravit defolaciju za neka 2 tjedna sad nebi ,da nebi uzrujo cure dok hormoni rade ;)
svaki savjet i kritika vise nego dobro dosli pogotovo oko ventilacije


SCROG
I5Bz90S.jpg


bMaT5V5.jpg


9JHxgfI.jpg


A4Hpzl.jpg


rIlZtj.jpg


k7GVfR.jpg


hoMQt7.jpg


I5z90S.jpg


TEST

xqjByB.jpg


wccjcf.jpg


x5MSRD.jpg


jXWwe0.jpg


RtZQbM.jpg


A7vFsv.jpg
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Naslov sam ti ispravio.
U dnevniku dole prvo imaš edit ili uredi. Pritisnes i možeš popravljat u temi
sta misliš da nije ok napisano.

Lepo izgleda, samo nastavi:)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Sretan grow.
Ne kuzim ja ovo kaj si kemijao sa ventilacijom. Dobar ispuh i dovoljno velik pasivan upuh rjesava sve probleme. Ventovi na upuhu samo stvaraju probleme. Barem moje misljenje. Stavi sve kaj imas da bude ispuh i to je to. Ja imam 600w hps, jedan ventilator, nemam glupog CT-a i temp mi je sad 24°C pa moram pojacavat grijanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6 and t@mara
04.12.2014
19
30
13
83
Sretan grow.
Ne kuzim ja ovo kaj si kemijao sa ventilacijom. Dobar ispuh i dovoljno velik pasivan upuh rjesava sve probleme. Ventovi na upuhu samo stvaraju probleme. Barem moje misljenje. Stavi sve kaj imas da bude ispuh i to je to. Ja imam 600w hps, jedan ventilator, nemam glupog CT-a i temp mi je sad 24°C pa moram pojacavat grijanje.

thanx na lepim zeljama;)
prejako mi je ovu turbinu stavljat u box bas prejako,,i zvuci preglasno a turbinu sam izbacio van da se necuje i da kroz cjev upuhuje zrak sto se pokazalo LOSE napuse se box ko balon,,, znaci dosta mi je ovaj mali sto puse u cool tube i ostavit pasivan otvor (to jest praznu cjev) ocel bit preoblema ako ostavim da preko nocnog rezima ostavim da puse ovaj ispuh od od wc fi 100 preko ugasenog cool tuba,,,jos sam stavio od Tyveka filter da neide prasina u cooltube i po sijalici...

Cili# a kako mi kalas u glavi pa pisao AK47 mjesto 48,,meni velika razlika ;)

i jel pametnije sacekat cvjetove pa nastavit sa laganom Defolijacijom,nekako mi logika govori da nediram dok ih hormoni lupaju,,

EDIT,, nego ocel bit ovdje prevelike guzve posto sam popunio cjelu mrezu ,,i tek tad okreno na 12/12
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
kao prvo sretan grow.po meni trebao bi odmah prebaciti na cvetanje,imaces preveliku guzvu,
a kazu da se defolizacija radi izmedju 10 i 15-og dana cvetanja...
pozz i pratim....
 
04.12.2014
19
30
13
83
pocelo bacat brkove,,,,,buem stavio sliku,,nek se jos malo razbacaju,,,,
bioboost BiooCANA i biobizz bloom,,, se odlicno slazu doslovno se vidi kako su popizdile,,,,,,
nego sta me zanima dali bi CFL 200 w da je stavim ,ili cak hps neki bez prigusnice najmanji da uvalim bili se primjetilo na kraju ??? postosu mi vrhovi skoro pa svi na istoj razini,,, pa vjerujem da bi cak i cfl 200 pomogo,,,(imam viska jedno bjelo) il se vise isplati mrvcu ulozit pa uzet mali hps,,ako ce se na kraju primjetit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
04.12.2014
19
30
13
83
ne znam da li je do blica, al prilicno zuto za 30 dana cvetanja

E !! vidis,,,to ja i spominjem,, pocelo je zutit gornji listovi od preblizu sto sam drzo cool tube,,i jos malo mi je grlo bilo otislo ustranu tako da je zarulja cudno stajala,,, i bas je taj dio uvatilo jednostavno izutilo listove,i pocelo posmedjavat trihome na zutim listovima a listovi zuti su ZDRAVI,,,((ONE MIKRO SLIKE))
CILI;;; zuti su zdravi izbjelilo to jest izutilo ih svjetlo preblizu stajalo,,, dok su dole ispod zeleniiiiiiiii

Ps;: imo sam par izduzenih mrsavih cudnih cvjetova,,,i probo onu foru BACKSTABING tako nekako,,kad sa nozicama otkines mrvicu vrha,,,,,, i PREPORUCAVAM je svima

Wed Mar 04 13-18-41.jpg wo 004.JPG wo 003.JPG




* * *
stavi slike u isti post, nema potrebe pisati post za postom, postoji dole levo opcija Urediti (Edit)
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika: