AKCIJA - da nas bude mnogo vise

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Imam jedan predlog i mislim da nije tesko ostvariv.Nije nikakva nova ideja ali moze da bude vrlo uspesna.

Da bi nekad mogli da uradimo nesto konkretno vezano za pitanja koja nas,koji se ovde okupljamo,zanimaju mora da nas bude mnogo vise.Za pocetak najlakse je da nas se ovde skupi mnogo,pa ce zatim i konkretne akcije lakse moci da se organizuju.

Da skratim pricu moj predlog je sledeci : da svaki clan nadje po jos pet novih clanova.Teorijski tada bi imali blizu 4000 clanova.A to je vec impozantna brojka.Ovo nije lako ostvarivo ali je moguce.Naravno nisu svi clanovi aktivni ali kada bi mi koji smo aktivni odradili da uclanimo jos po 5 ljudi (ili koliko ko vec moze) opet bi znacajno popravili brojno stanje.U sustini ovo bi moglo da funkcionise po principu multi-level trgovina i sl.Kada je moglo da bude uspesno kod njih,zasto ne bi i kod nas?

Znacaj velikog broja clanova i velikog broja poseta je mnogostruk.Pocev od toga da cemo biti ozbiljnije shvaceni,preko eventualnih sponzora i organizacija koje bi nas podrzale,pa do toga ,da ako jednog dana organizujemo neku konkretnu akciju,ima ko da ucestvuje u njoj.

Da li ste za?
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Sto ti ne podrzis srpski cannabis kup,pa da se o tome prica i da ljudi vide da se nesto desava i kod nas i da se time razbije strah od diskriminacije?Moras buducim clanovima nesto da ponudis,nesto konkretno ako hoces da ih ima vise.Ne kazem da je sajt los,naprotiv,ali ako zelis da se ljudi okupe i udruze moras to i da im omogucis.Kako?Pa Cannabis kup bre prijatelju.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Da bi taj Cannabis cup imao smisla mora kao prvo da ima ko da ga poseti a to bez veceg broja ljudi nije moguce.Kao drugo put ka dekriminalizaciji (a nekad i legalizaciji) ne moze da ide kako mi hocemo nego kako mora.Po tvom savetu ja bi trebalo da odem u muriju,pokazem im sta imam,odlezim kaznu i da dam ljudima primer kako sam ja borac za legalizaciju?!Mislis da to stvarno moze da pomogne?!
 
03.07.2006
40
1
0
Slazem se greenman... samo...treba naci ljude koji budu aktivni...jer ja sad mogu 5 ljudi naci odma u 10 min...kojima je to cool i zakon al za 10 min budu sve pozabili...mislim da treba naci ljude koji zele promjeniti neke stvari..iako svaki novi clan je i potencijalno aktivni :)
 
15.08.2006
0
0
0
ma Wicko buraz, ajmo mi dva pokrenut akciju ne samo za vž nego dignemo na noge i okolicu pa da vidish!!!!
ja sam definitivno za!!!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
to bi samo bacilo lošu sliku..
tipa:
a vidi mulce..puše travu,pišu po tome na internetu i još šaraju zgrade...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja sam relativno nov na ovom sajtu i meni je taj prijedlog totalno ok
a sajt pogotovo
u stvari meni je totalno stalo da za vrijeme mog naraštaja doðe do dekriminalizicije
(btw nisam star veæ samo vrijeme prolazi brzo i želim nešt uèinit)
iako se necu puno trudit oko toga da naðem nekih novih 5, vec vise oko toga da držim otvorene oèi i malo bolje vidim onoga kojemu treba malo bolje otvoriti oèi, da vidi ono što vutra.org pokušava da se vidi
:shock:
i kad razumije to što vidi time postaje grupe koja se stvara po tom pitanju a zove se tiha veæina
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
šta kažete na okupljanje "graðana" vutra.org jednom godišnje u svrhu da nas bude mnogo više?
jel bi to bilo konstruktivno i izvedivo a?
ok bilo bi konstruktvino ak ne bude bilo destruktivno
al jel izvedivo?
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
kanehbosem je napisao(la):
šta kažete na okupljanje "graðana" vutra.org jednom godišnje u svrhu da nas bude mnogo više?
jel bi to bilo konstruktivno i izvedivo a?
ok bilo bi konstruktvino ak ne bude bilo destruktivno
al jel izvedivo?

Ja ne bih imao ništa protiv...dapaèe!