AKCIJA - da nas bude mnogo vise

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Malo više razgovor a malo manje Banhammer. Jbt ak se ovak nastavi banati stare korisnike nikad nečemo doči do 10k korisnika a da ne govorim da je kvaliteta sadržaja značajno pala a cijeli forum je nekako umrtvljen.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ma nisam mislil da ga nema nego znaš ono objasnit prvo pa banat po potrebi ;) Možda umjesto onih pitajte sve što vas interesuje threadova da se otvori podforum za početnike, pa nek si otvaraju threadove, prosipaju bisere, uživaju i spamaju bez da ih stariji članovi spuštaju. Samo jedan sticky sa najčeščim glupim pitanjima i to je to :sun2:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ti koji su banani imaju više accova.
I to je dobro.
Svaka čast na trudu trebaa to sve počistiti
Trebalo bi još banat hahaaa :vb_kez:
 

Zeo

13.10.2009
11
0
0
50
jedno svoje misljenje iznijeti cu ovdje,
ali prvo sam procitao da je forum kao zamro, ne znam ja sam ga izsurfovao pa sad mogu da vidim koliko cesto idu postovi,
googlao sam rijec ''konoplja'' i nisam naisao na nesto posebno, mislim da sam googlao i marihuana,
imam jedan prijedlog za vodstvo foruma,
naime za tu biljku pravilna je rijec ''konoplja'', mislim da je ovaj forum kao jedinstven na YU prostorima dobar gest, dobra stvar, zato bih predlozio da se u naziv web adrese nekako i uvrsti konoplja, a ne vutra, jer vutra je gradski žargon ili sleng, mislim da konoplja više odgovara i ozbiljnije je,
 
14.01.2009
16
0
0
39
forum je odličan i ne treba ga mjenjati!
vec 2-3 god ga pratim ali tek sam se ove zime registrirao. i još uvijek nisam uspio cijeli forum pročešljati, ima tu svega, korisnog naravno!:icon_lol:
adminima sve pohvale jer brisu nepotrebne postove i time cine ovaj forum ono sta mu je i prvobina namjena-informiranje o kanabisu, uzgoj, medicina, legalizacija/dekriminalizacija.
trenutno forum broji 9770 clanova, a koliko je tek neregistriranih/letećih korisnika informacija koje su ovdje iznesene, možemo samo nagadjati. u svakom slučaju, vutra forum i vutra.org site napreduju i svijesnim djelovanjem taj trend trebamo svi skupa odrzati.

natrag na temu:kako povecati broj članova?
bolje je postaviti pitanje: kako povecati svijest gradjana o pozitivnim ucincima kanabisa?
izneseni su razni prijedlozi (sprejanje shablona sa web adrss, kanabis kup) i mnogo su zanimljivi, ali to i dalje vodi k tome da vecina ciljane skupine (u ovom slucaju svi gradjani hr, srb, bosne...) i dalje percipra travu kao drogu. mozda kod nekih i bude cilj postignut te postanu nasi clanovi ili jos vaznije, steknu pozitivno misljenje.

moja ideja je slijedeca:
mediji su dakle najbolji put kako bi dosli do novih clanova/podizanje svijesti a TV je u tom slucaju najpopularniji!
Rijecki karneval (guglaj) najveci je maskarani dogadjaj na prostoru ex Yu, te pored Venecijanskog, najveci u Eu sa cak 150.000 i vise posjetitelja na sam dan odrzavanja (brojka se stalno povećava) i medijski je popracen u gotovo svim zemljama (barem kratki TV prilog).
Smatram da je to dobra prilika kako bi se vutra.org reklamirao.
Pozivam admine da naprave anketu da li clanovi zele sudjelovati u takvoj manifestaciji i kakva bi bila maska (svi znamo, ali,ali)!:icon_lol:
ovo jest manifestacija gdje se ljudi maskiraju ali je i jedinstena prilika da se javno i glasno izrazi misljene! jedinstvena prilika kritiziranja vlasti, crkve, politike, globalnog zatopljena itd. bez straha da ce vas neko kazneno goniti jer je to ipak samo maskarana manifestacija!!!

dakle?
 
14.01.2009
16
0
0
39
ne znam ja te ankete raditi! tj ubacivati ih na site! ja ti smislim anketu, pomoc dobrodosla kako bi to bilo bolje koncipirano, a ti otvori temu i ubaci anketu.

ja se rado prihvatim organizacije prikupljanja zainteresiranih, kreiranje maski i prijava grupe za Rijecki karneval 2010.
 
14.01.2009
16
0
0
39
bacam se na posao pa ti javim na pm za dan-dva:icon_lol:
može?
sad sam na poslu... pa se ne mogu posvatiti samo tome a želim da anketa ima odjek kod svih clanova:sun2:
 
16.12.2009
22
0
0
35
Pa moze i to... Pogotovo posto ima pandura na ovom sajtu,koliko hoces. Pa neka svaki dovede jos 5 kolega... Bolje da mi organizujemo neku dobru zurku,o kojoj ce pricati mesecima. Mogu da udju samo registrovani clanovi,dobijaju brojeve preko e meila i samo sa tim brojevima mogu da udju. Nabavimo kolicinu i zajebavancija. With Compliments
 
03.02.2010
19
0
0
33
Trebate da ponudite narodu nesto za sta se vrijedi registrirat.
Ukoliko stvarno zelite dosta clanova i da shvate vas/nas hobi, moram/morate se potrudit i razmijenit bannere/linkove sa domacim posjecnim sajtovima, sto bi se vrlo brzo moglo odradit. Jer svaki internet surfer koji jos nije dosao u "dodir" sa gandzom, ce naravno doci na sajt, da se informira, jer jedno je slusat babine price o marici, a drugo je procitat nesto naucno dokazano, i sam si onda napravit neko misljenje o svemu ovom.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Svi vi, ste nas nasli..zajebano stalno!!!
nastalo je tako da smo dali sebe,neki uzeli pa podelili,da smo dali ***** ... ispalo bi slavno
ovako- ispade nije badava bilo
ja osobno, sam, svoj posao u večini sa vasom pomoču več odradijo u grubo.Čim je točak jednom krenuo,samo ga treba ponekad sutnut,da ne odleti na prvoj djombi....
meni osobno najdraže -urlamooo zajedno-glasnije se čuje eho...koga zanima priči če....urlanje traje več nekoliko godina...
svaki ko je ovde podelijo sebe lično,kačijo delijo svoju ljubav do growa,podelijo sa nama bilo sta ličnog... je delija,car,aga!!!!!!!!!!-mogao je popit godinu ladno,osim velikog srca i pune duse,pljuca-nista!!! Ako niko, ja ga cenim jer nosi obraz-znači čovek...svega,svakakih sarenih avetinja ima -običnog čoveka/nigde
Lakse nosit rogove, nego obraz!!!
ako imas protuotrov(sto vele bosangije)-podeli ga!!! al iz sebe,
ne sa linka Arjana-Marjana i ostalih cannabis kingova...
zejebano stalno!!!



svako dobro
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Je, vidiš zakotrljalo se al Arjana sve više. Bit će da je čovjek fakat kralj.. Još mu samo kruna fali.
Da ne govorimo o deranju preko tipkovnice a na ulicu se neće pokazati ni u mraku.
Valjda pričamo turski... il nizozemski možda, ni sam ne znam..

A je super kad ukuriš jox ispred ekrana i piješ sok.. ne znam bil se smijo il plako :(:)

Il da jing jang crtamo? Vjetrenače, sve same vjetrenjače.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa zarsa svakim ,da izadjem na ulicu-bolje se pokrit,jorganom odmah još za koji vek...
ko kaže,da mi treba svaka šuša, koja ima nesto palamudit za "dnevnik" DA BUDE JASNO ZA UVEK, NIKOG NE MOLIM,MOLIMO, KO SE VIDI U ONOM STO vutra.org DAJE,PRUZA neka se se priključi i iznese sto je namenijo,ostali ostaviter svoje izlaganje..i svako dobro
ja osobno volim čaj,joju i komp..najčešče se smijem..ne plačem,ponekad odem razkužit ruke,udahnut svežeg vazduha- bazdi, svakakih boleštinja ima ...
 
01.11.2010
3
1
0
32
porazmislite o tome da napravite imageboard, npr. na uzoru na ovaj http://420chan.org/


Imageboards, similar to bulletin boards, are used for discussion of a variety of topics. The primary focus of imageboards, however, is directed away from text posts, and is instead placed on picture posts. The two share many of the same structures, including separate forums for separate topics, as well as similar audiences. Imageboards are much more transitory with content—on some boards (especially highly-trafficked ones), the thread deletion time can be as little as 10 minutes
Most imageboards and 2channel-style discussion boards allow (and encourage) anonymous posting and use a system of tripcodes instead of registration. Anonymity is considered to be one of the advantages of an imageboard.


ovakve stranice dobivaju masu posjeta
dobivaju masu posjeta
masu posjeta