Akcija - Ostavimo cigarete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ja pušim 3-4 cigarete dnevno, a kad je i trava u pitanju onda to bude 1-2 dnevno u frulama jer ne volim baš čistaka pušit. Htio bih se i ovih 3-4 ostavit i smanjit na svega 1-2 dnevno, valjda budem kroz izvjesno vrijeme. Inače nisam nikad pušio preko 10 cigareta dnevno, a pušim nekih 7 godina.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma treba to bataliti, ja skoro pa tri godine nepušim. Samo sam se zamislio jedno veče i rekao koji će mi to k....? I nikad više nisam zapalio, a pušio sam 13 godina kutiju dnevno. Bilo je teško prvih 4-5 dana, al sreća bilo je vutre pa se preživljavale krize. Danas mi netreba uopće ništa niti imam kakve nikotinske krize. Te električne mogu proći samo ako su punjene vutrom inače nula bodova bajo moj, samo nećural ;)
Baš ti ništa netreba za prestat pušit osim odluke i snage volje. Sad kad razmislim nije mi uopće jasno zašto sam se trovao time sve te godine.
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Fumo sam tri škatule dnevno,puno vozim na poslu,pa valjda iz dosade i jedan dan sam reko sebi dosta.Nosio sam cigare u špagu još par mjeseci da se nemoram grebat ako se slomijem i evo nakon skoro tri godine me nije slomilo,a kad bi imo krize a imo sam hi i to kakve reko bi sam sebi " Da pušim sad bi zapalio" i koliko god zvučalo smiješno evo upalilo je i sad sam najgori za okolinu jer bivši pušač je najgori nepušač,bar mi tako bolja polovica govori.
Mislim da je stvar karaktera i volje a da ne govorim o zdravlju,odavno sve rečeno.Meni osobno se promjenilo to da bolje spavam,nema više suhih usta i gorkog okusa kad se probudim jedino što se potrošnja vutrice povećala ali što je tu je!!
 
09.06.2015
47
38
18
Danas 25.6 prije posla sam zapalio 2 cigarete i prestajem pušit,bio sam stao od nove godine na mjesec dana al opet sam krenuo sa jednom dnevno,pa sa dvije,pa pola kutije pa se vratio na staro,koncetracija mi opada,brijem da imam temperaturu al mislim da ću sad fkt izdržat...javim ak zapalim.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nisam nikad pusio cigare ali sam se navuko na duhan svaki dan zapalim po jednu (ne pusim dugo mozda 3 mjeseca) i u zadnje vrjeme me davalja spusti da mi bude lose ali ja svaki dan uvjek uzmem jednu iz dosade ili ne znam cega i to specificno kad izadem sa ekipom kad sam kuci ili na poslu i ne pomisljam na njih.ako ne izadem sa njima 2 tjedna 2 tjedna i ne pusim i nemam probleme nikakve ako ne pusim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and Stipe

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
evo meni je proslo oko 3g otkad sam presta,mozda i vise,od cetvrtog puta mi je uspilo,inace je islo i do 2 kutije dnevno
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ma ja bi sam sebi rezao po milimetar duzine prstiju ,kad god bi pozelio cigaretu,samo kad bi pomoglo, ali.... mislim da bi ubrzo ostao bez ijednog prsta :fuck:.
mista morat cu te poslusat @rancero . nisi mi nesto pomogao ali hvala na trudu :):thumb:.
@Himalaya Gold ja pusim 3, a ak se zalomi pa se ostane malo kasnije s drustvom i cetvrtu zdimim ,pogotovo uz alkohol , ,morat cu naci neku E-cigaretu od 200 W recimo ;).
Ma probao ja sa nicorete flasterima prije par godina, lijepio ih samo jedan dana , prestao i izdrzao 2 mjeseca. onda prva zahebancija i .....:fuck:
:plac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

fortunato

Aktivan Član
14.01.2015
422
296
63
53

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
@sharp kume a što da ti rečem.Ja sam presto tako što sam sebi reko da je dosta i stisnuo i preživio sa svim prstima na rukama:).
Vidim priča se o svemu ali možda najuspješnija metoda je hipnoza,ako već karakter ne pali :)navodno ti zgadi cigare,ne bi zno,nisam provo ali imam frenda kojemu je pomoglo i dan danas ne puši pa................
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp