Akcija! - Rijecki karneval

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Rok prijave grupe je do 10.12.2009. te mora zadovoljavati slijedece uvjete:
- detaljan opis maske + izgled + fotografija maske
- broj sudionika grupe (ako grupa ima alegorijska kola/min 25 osoba-bez aleg. kola/min 40 osoba)
Posto se radi o novoj grupi, vođa grupe, u ime grupe, šalje zamolbu za sudjelovanje na manifestaciji, komisija razmatra molbu te istu odobrava ili odbija.

P.s. - Molim sve zainteresirane da anketu i moguće sudjelovanje na karnevalu shvate krajnje ozbiljno jer manifestacija je jedna od rijetkih prilika da glasno iznesemo pozitivne strane ove svete nam biljke!
Svi zainteresirani za organiziranje i osmisljavanje originalne i jednostavne maske koja ce poslati snaznu poruku neka se ukljuce u raspravu u ovoj temi.

Ideja i organizacija by Mr.Green marihuana
 
14.01.2009
16
0
0
39
kreativci probudite se...
ovaj site sta je buco stavio nam je dobar pocetak, dakle, maska bi trebala biti kombinacija osnovnih obilježja vutre: joint i biljka(listovi). a sve ostalo tipa bong, sjemenke, rizle, cookie, etc su sitnice kojima cemo zaokruziti izgled maske.
ona treba biti dovoljno cvrsta da bi se cijeli dan moglo u njoj hodati i ako je moguce, da izdrzi par pljuskova, s obzirom da je kisa cest gost rijeckog karnevala.
ako netko vec ima takvu masku, neka nabaci sliku i eventualno kratak opis izrade, pa ce svi koji zele sudjelovati sami napraviti kod kuce i donjesti na dan karnevala.
vazno je znati da imamo tek mjesec dana za prijavu, do 10.12. i ako nemamo masku do tada, nista od naseg aktivizma do idućeg karnevala.
i da, treba nam ime grupe! sta kazete na Sila prirode, ili fenomen prirode, ili nest sl...
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
mogli bi kuhat kolace i dijelit ekipi po promotivnoj cijeni il mijenjat za ševu... posebna akcija samo za zene
 
14.01.2009
16
0
0
39
nista preko tog facebooka, pa da neki needucirani i neinformirani klinci,mladji punoljetnici, paradiraju uokolo koji nemaju pojma o kanabisu i jos mixaju sa alkoholom pa zavrse na telki sa: "mi smo znate, ono, vutra zagovornici, kuzis me ono, i napili smo se ko majke, ono, i ful nam je dobro, kuzis ono, legalizirajte travu!!!" -- jebo takve, ne trebaju nam!
to je moje misljenje!
radije cu na vutra.org-u i medju prijateljima naci min broj za grupu nego 200 needuciranih povremenih korisnika koji ce sve upropastiti.
i jedini uvjet za grupu bi trebala biti punoljetnost.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Neznam zašt misliš da su na fejsu samo takvi, i da tu na vutri nisu, ima ih i tu. Na fejsu su svi; od idiota i budala, do normalnih i pametnih. Za tu akciju moraš proglasiti okolo da se čuje, zato mi je fejsbuk pao na pamet jer je poznato da su se oni tamo znali organizirati za svakakve prosvjede. I mislim da tu na vutri nećeš naći dovoljan broj ljudi.
Trebalo bi razglasiti među studentima, drugo mi ne pada na pamet, osim čekati 10.12 i čuditi se kako se nitko nije javio.
Hebiga nemožemo se sad bojati da će se krivi ljudi javiti i saznati za akciju, treba riskirati.
 
14.01.2009
16
0
0
39
ne kazem da su na fejsu svi takvi, ali trebamo one koji su ozbiljni u sudjelovanju a ne da napravim grupu koja ce imati nekoliko stotina clanova pa onda sve ponaosob vuci za rukav, ma, samo bi gubio zivce!
no way!
rekoh, radije min broj istinskih ljubitelja marihuane nego horda bez kontrole, puna pijanaca!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ima neka grupa na fejsu, zove se ajmo legalizirat travu... spomenuo sam tamo ovu akciju al ne vjerujem da ce urodit plodom... kad vidim njihove statuse, WEED4LIFE, SMOKE WEED EVERY DAY, ili BOLJE DA NE LEGALIZIRAJU, OVAK MOGU LAKE PARE ZARADIT... nema tamo nekog stava... to su vecinom ljudi koji su spripadnici bezbroj tih fejs grupa i kad im posaljes pozivnicu oni prihvate bez obzira jel se grupa zove LEGALIZE ili SVI ONI KOJI REZU NOKTE...

btw- dobra vam je ideja i ako ne uspije treba planirat za drugu godinu, ja bi dosao al me puuuuno kilometara dijeli
 
14.01.2009
16
0
0
39
chupo je napisao(la):
nema tamo nekog stava... to su vecinom ljudi koji su spripadnici bezbroj tih fejs grupa i kad im posaljes pozivnicu oni prihvate bez obzira jel se grupa zove LEGALIZE ili SVI ONI KOJI REZU NOKTE...

bas zato ne zelim postati tamo nikakve pozive da se ukljuce. radije cu cijelu godinu cekati, pa i 2-3 ako treba, pa biti sa istinskim zagovornicima legalizacije nego da cijela akcija propadne zbog nemara i neodgovornosti,bilo pojedinaca ili vise desetaka ljudi.
možda bi i fejs akcija uspjela, ali nisam ja za to, tj. takav nacin. nisam pesimist, ali puno akcija i prosvjeda koji su se organizirali preko fejsa nikada nisu sprovedeni do kraja, ili je odaziv ljudi bilo smijesno mala brojka!

ako svi ispitanici ankete povedu 1 ili 2 prijatelja/poznanika, vjerujem da cemo popuniti kvotu te da cemo zaista 2010. nastupiti na karnevalu.
bitan je kvalitet, ne kvantitet! :banana:
 
14.01.2009
16
0
0
39
Vutragenjo je napisao(la):
Pa jel taj karneval bas popularan posto rijecana bas i nema nesto mnogo.

kako to mislis da rijecana nema mnogo? 150000 sa okolicom, ako je to odg koji si trazio:eek:hno:
ri.kar. proglasen je trecim svijetskim karnevalom iza ria i venecije! jedino usrani hrt ne prenosi uzivo prijenos, jer je to rijecki a ne zagrebacki karneval. tipican odnos prema svemu sta je vezano sa ri i prim.-gor. zupanijom. ali mu je bbc i cnn poklonio jako puno minuta!

no da ne odskacemo od teme, oces se i ti prikljuciti ovoj veseloj maskaranoj skupini?

http://www.ri-karneval.com.hr/Home.aspx?PageID=5

http://www.youtube.com/watch?v=-h-BD-nCfas
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Pa vis i na ovom youtube linku na 1:27 Jamajcani samo nekako sumnjam da im je cilj bio promicanje vutre :icon_lol:
 
14.01.2009
16
0
0
39
chupo je napisao(la):
sigurno ima neka ekipa koja ni nezna za vutra.org a priprema se za karneval u tom stilu

mozda, ali to se lako sazna, bilo je slucajeva kada su dvije skupine imale iste ili slicne maske pa nije bio problem.

ja bi radije isao u ovu nasu grupu istinskih ljubitelja:icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa 150000 i nije puno ali ako vi kazete da je jedan od najvecih onda cemo vam vjerovat. Meni se mnogo svidja ideja i ako budem u mogucnosti doci cu...sto se tice planiranja putovanja sam uzasan i tek dan ranije znam idem li nedje ili ne.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ha čuj velika je rijeka, treći po veličini grad u hrvatskoj, iza zagreba i splita. Ima popularan karneval u kojemu možemo sudjelovati, kud ćeš bolje. Samo neznam koliko će biti tolerantni ovi u komisiji za odlučivanje tko smije nastupiti, samo da nebi zabrijali da smo opasni sa promocijom droge, pa ne dozvole naše sudjelovanje.

images_1.jpg