AKCIJA!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.06.2018
22
150
28
37
Drugari, u republici Srbiji je na snazi pojacana akcija testiranja vozaca na opojne droge, akcija traje 15ak dana. Ukoliko policajac proceni moze vas testirati brzim testom. Savetujem da izbegavate ovaj vid aktivnosti u narednih par dana, jer su posledice po principu koji mi je ovo trebalo. Za ispusenu pljugu se sedi u frizideru 12 sati, stavljaju to u isti koš sa alkoholom. Moš misliti. Tako da, pripazite se.
Pozdrav za ekipu.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
I ja sam nacuo nesto slicno, da ce trajati do nove godine, takodje sam cuo od isyog coveka da ako policajac pogresi mora sam da plati novi test
Ne znam da li je istina ni jedno ni drugo al covek je penzionisani radnik mupa
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Da bas sam to ibja rekao, verujem da ce to vise biti u situacijama ako ceo auto smrdi na travu ili ako bas izgledas kao da si na necemu drugom a ne na travi. Tj mi mladi cemo tu vise biti na udaru
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
^^ da, jutros jovana i srdjan cak napravili mali prilog, da nas upozore :)

nego, kad sam video naslov i gde se tema nalazi pomislio neka setnja, desavanje je u pitanju, a kad ono...
pfff
:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
26.11.2015
25
338
48
40
U ponedeljak 09. decembra 2019. godine, počinje sprovođenje međunarodne akcije pojačane kontrole saobraćaja koja će biti usmerena na kontrolu vožnje u alkoholisanom stanju i vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Akcija će se sprovoditi do nedelje 15. decembra 2019.godine, u 29 država članica organizacija TISPOL ( mreža saobraćajnih policija Evrope).
Tokom sprovođenja akcije u Republici Srbiji, saobraćajna policija će svakoga dana angažovati sve raspoložive alkometarske uređaje, kao i uređaje za kontrolu prisustva psihoaktivnih supstanci u organizmu.
Izvor: MUP
 
21.06.2018
22
150
28
37
U ponedeljak 09. decembra 2019. godine, počinje sprovođenje međunarodne akcije pojačane kontrole saobraćaja koja će biti usmerena na kontrolu vožnje u alkoholisanom stanju i vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Akcija će se sprovoditi do nedelje 15. decembra 2019.godine, u 29 država članica organizacija TISPOL ( mreža saobraćajnih policija Evrope).
Tokom sprovođenja akcije u Republici Srbiji, saobraćajna policija će svakoga dana angažovati sve raspoložive alkometarske uređaje, kao i uređaje za kontrolu prisustva psihoaktivnih supstanci u organizmu.
Izvor: MUP
Hvalaa:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and muljevina
12.07.2019
9
16
3
31
Da vas napomenem da kanabis ostaje najmanje 3 dana u pljuvacki, u zavisnosti koliko cesto konzumirate. Kazna je 12 sati pritvora, 8 kaznenih poena, 30 000 dinara i umesto 6 ide 4 meseca zabrane pod uslovom da nije ucinjen nijedan prekrsaj u prethodne 2 godine. Meni ostalo jos 2 meseca da pesacim, a sneg pao :(
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Da vas napomenem da kanabis ostaje najmanje 3 dana u pljuvacki, u zavisnosti koliko cesto konzumirate. Kazna je 12 sati pritvora, 8 kaznenih poena, 30 000 dinara i umesto 6 ide 4 meseca zabrane pod uslovom da nije ucinjen nijedan prekrsaj u prethodne 2 godine. Meni ostalo jos 2 meseca da pesacim, a sneg pao :(
3 dana u pljuvacki? Jesi siguran u to?
Malo sam potrazio po netu
Screenshot_1.png
Evo link celog clanka koga zanima

Nek je i duplo za ljude koji puse svaki dan, opet je to nekih 27h sto nije ni blizu 3 dana
Verujem da dosta zavisi i od osobe do osobe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi