Akcije, popusti, snizenja, rasprodaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Odlično dobro dođe, ali nemaju mi baš neki izbor.:thumb:
Tražim da li ima negdje drugdje nešto slično jer na Hempatiji ne mogu naći ono što tražim, ali s obzirom na pravilnik da li se uopće smiju linkat drugi sajtovi osim sponzora?:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Z&N

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Tako znači, super.:thumb:
Nabrijo sam se na Tropicanna Banana od Barneysa:D, mislim odličan je i ovaj Tangerine Dream al ja bi baš bananu.smiley9934
A gledao sam i onaj novi Mimosa Evo, samo što je Barney nešto malo zbrljao ili su se zabunili jer u ponudi ga navode kao Indica dominant, a u katalogu je Sativa dominant, a po opisu bi rekao da je više Sativa, pošto nisam siguran šta je njega sam odmah prekrižio. Dakle, tražim Tropicanna Banana - Barney's Farm:D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jednomsemora

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Dobili smo propusnicu od Boga foruma :), naravno, ako se ova tema pretvori u reklamiranje, ići će u vječna lovišta. Reci konkretno što trebaš pa ćemo vidjeti.

Hajde, super, ja sam pokušao ishoditi blagoslov za sličnu temu, ali moje molitve izgleda ne dopiru do nebesa.
 

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
@Badi ja nemam popuste za lindaseeds ni barney, vidim da tamo kosta 10eur sjemenka.. Sad ce ti crni petku i sl. pa prati tu ili pa probaj newsletter njihov. Meni rqs svako malo dalje po 20-40% popusta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Linda ga trenutno nema, bar nije bilo neki dan kad sam gledao, a direkt od Barneysa je 13 €, ali dobro bit će valjda uskoro neki popust. Btw. naletio sam neki dan na "Seed City", imaju Bananu i svašta nešto, a i cijena je ok...jel netko možda od tamo naručivao već?:)
 
Poslednja izmena:

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.889
233
ni na nebu ni na zemlji
badi naručivao sam od njih ali za irsku... stvar je sa njima ako ne uzmeš "signed" neće poslati ponovo ili refundirati... mislim da je meni do irske dostava bila 13e...ako smem ja ću staviti jednu preporuku (moderi neka brišu ako je problem).. irishseedbank(ako neko od bossova hoće da ih kontaktira za sponzora možda) ... nemaju preveliki izbor.. međutim imaju bananu.. imaju sad 15% popusta... i imaju na expert seeds promo kupis jedno pakovanje dobiješ jedno free(solidna banka) ... I mislim da im je dostava samo 3e za hrvatsku :D ...
daaa 5 komada u pack :D
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
E hvala ti, pogledat ću.:thumb:
EDIT:
Baš gledam...koliko vidim ponuđena je samo jedna cijena 55 €, ali nigdje ne piše koliko kom. Za tu cijenu pretpostavljam dobijem 5 kom. ili? :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Influence

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Dal da upisem u ovu temu ili u prodaju i potraznju, nisam siguran, ali odlucih se za ovu...ocigledno

Ugl. za sve koji sklapaju low budget/DIY LED rasvijetu u boxu, na njuskalu ima LED reflektora od 10w-300w spektra ugl. od 3000k do 6500k po cca 1kn/w. Ako se uzima vise manjih dođe nešto više od toga, ali ima i od 200w za nekih 160-200kn sa 6-12mj garancije jer se kupuje iz shopova (ljudi koji "privatno" prodaju ugl. imaju nesto vise cijene).

Naravno da se radi o kojekakvim Kineskim markama, ali ja sam nedavno radio s njima vegetacju (i sad cu takodjer) sa super rezulatima. Jedna mana koju mi je naglasio radioaktivni kolega @.i. je ta da se mora pazit pri ukljucivanju u struju da se "pogodi + na + i - na - jer u suprotnom blago titraju dok je timer na "off" zbog cega pregore, ali to mozete lako provjerit da li ste pogodili ili ne. Jednostavno ih provjerite dal svijetle kad ne bi trebali :D

:respect::respect:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Ima ih na aliexpresu po 0.06-0.07 $ komad mukte dostava, 11.11. Je neka velika rasprodaja na svim kineskim pazarima, daju i neke kupone, uglavnom svega po mukte novca ako imate volje cekati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Dal da upisem u ovu temu ili u prodaju i potraznju, nisam siguran, ali odlucih se za ovu...ocigledno
Prava tema bi trebala biti ova
Što se tiče alija, čekajte 11.11.jer su sad podigli cene bez obzira koliko jeftino koštalo, ko može čekati dok stigne.
@.i. šibni link alija u pp, da naručim sebi.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.281
358
Dal da upisem u ovu temu ili u prodaju i potraznju, nisam siguran, ali odlucih se za ovu...ocigledno

Ugl. za sve koji sklapaju low budget/DIY LED rasvijetu u boxu, na njuskalu ima LED reflektora od 10w-300w spektra ugl. od 3000k do 6500k po cca 1kn/w. Ako se uzima vise manjih dođe nešto više od toga, ali ima i od 200w za nekih 160-200kn sa 6-12mj garancije jer se kupuje iz shopova (ljudi koji "privatno" prodaju ugl. imaju nesto vise cijene).

Naravno da se radi o kojekakvim Kineskim markama, ali ja sam nedavno radio s njima vegetacju (i sad cu takodjer) sa super rezulatima. Jedna mana koju mi je naglasio radioaktivni kolega @.i. je ta da se mora pazit pri ukljucivanju u struju da se "pogodi + na + i - na - jer u suprotnom blago titraju dok je timer na "off" zbog cega pregore, ali to mozete lako provjerit da li ste pogodili ili ne. Jednostavno ih provjerite dal svijetle kad ne bi trebali :D

:respect::respect:
Timer prekida jedan pol. Tako da timer u zidu mora biti na pravu stranu okrenut. Ako nije, ne prekida pozitivnu, nego negativnu i kod leda je to problem. Zato ili tinjaju ili blinkaju, kad je timer na off... Okreni timer za 180° u utičnicu i radit če sve kako treba!
Skurio sam dva panela, dok nisam naletio, zašto se to dešava. Kod novijih bordova, driver to regulira, ali isto smanjuje vijek trajanja!