Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Haha ma nemogu se ja na tebe ljutiti :p
Evo @doomer mogu samo još nadodati da ja nisam ni sa frkanjem imala problema.
Od samog početka je bio u 20l potground H i stvarno nikakvih problema.
Evo i dokaza :)
DSC_0533.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and doomer

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
super, uzet cu vjerojatno potground H i dodat cu 15-20 % perlita


EDIT : A gdje ju kupujete ? vidim da je u slavoniji 60 kn a u zagrebu 80
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma nisu to burnovi,biljka je u cvijetanju i mislim da je nedostatak dušika ili fosfora,ali prije dušika hmm... Možda još koje mišljenje nebi škodilo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: joso22

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
A da se malo strpis i prestanes pisati postove jedan za drugim !!
Dajes full doze Plantele svako drugo zaljevanje+hesi i pitas sta je sa biljkama...predozirao si ih
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and joso22

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
O kakvom cinizmu ti pises??
Hesi-plantela neidu zajedno a ako vec to napravis onda je flush jedino logicno rijesenje...sta tu nije jasno !!??
Pitanje za tebe....zasto ponizavas titulu Grow-Supporta ??

edit:
Na ovoj zadnjoj fotki...sve izgleda ok :) nevidim problem
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Citaj sada ti pazljivo !
Ja stvarno nevidim u cemu je tvoj problem...dao si dvije fotografije!!
Na prvoj se vidi da je predozirana i na to ti je vec skrenuta paznja.
Poslije stavljas ovu zadnju sliku na kojoj ja nevidim problem osim par zutih listova koji su tu sa razlogom ali ne zbog nekog problema nego zbog zivotnog ciklusa.Nije stara 10 dana !!!
Doomer te zamolio za sliku cijele biljke pa te evo i ja to molim..bit ce lakse svima.
Slikaj cijelu biljku i malo se iskuliraj nitko te nenapada i nitko nezeli odmoci.
50+ godina..nisam ja puno mladji od tebe 45+ i to nije neko mjerilo haha
Ovo trijezan nisam razumio ali ok ;)

edit:
da napisao sam full.... ali procitaj i par postova ispod sta sam napisao ;)
https://www.vutra.org/threads/koja-gnojiva-koristite.5200/page-36#post-337830
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Joso polako...nigdje ti mene nista nisi pitao i nisam ti ja davao nikakav savjet...da jesam nebi doslo do ovoga ;) gdje si ti to mene pitao i sta sam ja tebi odgovorio daj link
Ako si davao Plantelu kroz vegetaciju i u cvjetanju prelazis na hesi!!
Potreban je dobar flush izmedju toga ..znaci 5x vise vode nego imas zemlje i poslije toga ide full doza hesija ako prelazis na njega.

Da to je recept i tako se to radi.
Obicno prelazak sa plantele na hesi nebude dobar...biljke gotovo uvijek reagiraju lose...tu cinjenicu nisi shvatio


Full doza hesija poslije flusha nemoze napraviti stetu o cemu pricas ...ja dajem full doze od samog starta pa nisam nikada spalio biljke.
stvar je u lose odradjenom flushu..meni se cini!!
Bez slike cijele biljke nema vise rasprave i tu je kraj price !! ako zelis pomoc daj sliku
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Joso ti si ćudo....pa da i opet bi dao isti savjet full doza poslije flusha haha jbt pa to su osnove growanja
Moraju odreagirati na promjenu gnojiva alo !! to ti je isto kao kada kravama mjenjas silazu ..sve 5 ali ce jedno izvjesno vrijeme davati manje mlijeka!!!
nece uginuti samo ce odreagirati i krave i biljka
Ajde sada shvati da se nenatezemo i neoptuzujemo



rezime
ako si dobro odradio flush onda se strpi i sve ce biti ok
ako nisi dobro odradiop flush onda gledas posljedice toga ;)
Nisam neozbiljan samo sam strpljiv cim se natezem sa tobom
 
Poslednja izmena:
16.12.2014
353
246
43
30
Joso svima nam je bitno, ljudi ti pokusavaju pomoci koliko mogu, i takve optuzbe za neozbiljnost su ti bezobrazne, a ne neozibljne.
Ako ti se ne svidja kako ti se tu ljudi obracaju, google ce ti se uvijek obratiti ozbiljnije od nas, pa kopaj, jer si te iste odgovore mogao i od tamo izvuci bez da ljude frustriras..malo pristojnosti otvori sva vrata :)
I strpljenja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
@ jozo, na prvoj fotografiji su fert-burnovi a na drugoj koju si postao vidi se da je s biljkom sve ok, onaj jedan zuti list dole je nedostatak dusika. Ne znam jel to ista biljka ali opet nisi postao sliku cijele biljke : )

Nemas razloga za zabrinutost samo polako : ) uostalom po onom sto si napiso ja ti i bez gledanja na biljke mogu rec da ces ih spalit, mislim "puna doza plantele" koje je agresivno gnojivo da ne moze biti agresivnje pa onda "puna doza hesija", ja ne znam koja bi biljka to podnjela da ne pokaze burnove..... jedino ako imas monstera u 60L tegli i preko 2 mjeseca vegetacije

mozemo diskutirat do sutra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and mr.dr.Smok

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Joso je napravio flush i odma poslije flusha full doza hesija....bez cekanja da se zemlja osusi .Znaci flush +Full doza Hesija isti dan.Priznao to ili ne ...ocito je
Naravno da ce ju spaliti :)
 
29.12.2012
15
4
3
31
Pozdrav drugari imam jedan problem. 1. feb seme je proklijalo i bilo posadjeno, rec je o autoflower Northernlights x Bigbud fem (world of seeds). Ovo je moj prvi grow ali opet dosta sam citao pre toga i skontao sam da nesto nije u redu. Evo vec mesec ipo dana biljka kao da je u veg fazi, raste raste raste nikako da krene da cveta. Prvih 10-15 dana rezim svetla mi je bio 16/8, posle sam prebacio na 18/6. Prvih mesec dana sam samo zalivao vodom sa korigovanim PH, pa sam pocetkom marta krenuo da zalivam slavolom/crvenom plantelom. Biljka je visoka oko 50cm, ali je dosta otisla u sirini u prakticno mi popunila ormar po sirini.
Deluje zdravo sem malo svetlo zelenih/zutih vrhova na listovima, ali to je zato sto sam preterao sa plantelom verovatno. Imate li neku ideju o cemu se radi...citam na netu da bi auto sorte dosad uveliko trebalo da budu u cvetanju, to kod mene nije slucaj..Hvala
DSC_0092.JPG
 

Prilozi

  • DSC_0093.JPG
    DSC_0093.JPG
    231,7 KB · Pregleda: 26
  • DSC_0095.JPG
    DSC_0095.JPG
    245,9 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena od urednika:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Mislim da si se zeznuo u prvoj recenici za datum klijanja, jer posle govoris da si pocetkom marta uveo plantellu..
Slabo svetlo mozda (koliko sam shvatio 150W HPS)?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: just.ftw