Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Na Auto Blue Dieselu od Advance Seed mi se na listovima (gdje su reckavi) stvaraju neke kapljice?Što bi to moglo biti?Indor, ne koristim folijarno zalijevanje,temperatura je možda malo veća ali nije iznad 28c udaljenost od biljke do 150w hps je oko 15 cm.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
@L0oD
Koliko velike rupe si iskopao?
Kakva je zemlja na sajtu?

Isao sam malo gledat okolo i djeluje kao problem sa korijenom. Previse vode.
Ako je zemlja na sajtu puna gline i nema drenazu, korijen ce se utapat. Iako zemlja okolo izgleda jako suho.
Ne pada mi nista drugo na pamet.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
40l zemlje sam sipao ako ne i vise... pomesana sa ovcijim izmetom od zimus,inace istu zemlju koristim na autose i na ostalim biljkama,nemam nikakav problem.... a zemlja normalna,nije glina,kopriva raste kao luda,vec sad je metar i po (kopriva)... ja sam mislio da su bube neke,al nisu... vidis kako krenu novi listovi,ona ih odma savija... :( i vec donji listovi se poceli susit... gladna nije,zedna nije @Stipe veruj da nznm sta vise da radim...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Bile su uvijeni pre ovoga,prasak za insekte,koje sa pobio sa tim... mislio sam da je do nekih sitnih crnih buba,bile su napale stabljiku... al sve ih potamanio,pogledaj na samom vrhu,kako rastu novi listovi,vec odma krece uvijanje... Edit: bila je Power,to je ona biljka od prosle nedelje,koju sam bio naprasio,ako se secas,nije se bila lepo videla od praska... kontao sam da je Mg lock,al nije... ja pojma nemam sta da radim vise,ako mozete pomazite,jer ja vise nemam predstavu sta je... sto vise gledam po netu,vise se gubim... a ovde na forumu ne mogu da nadjem da je imao neko slican problem :(
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Sjecam se da si stavio slike i prije. Ali nisam znao sto pametnog ti napisati.
Ovo izgleda kao tipican heat-stress kao sto Power kaze. Frkanje listova i sjaj zbog silicija na povrsini.
Ali heat stress nema smisla u ovo vrijeme u outdooru.

Mozda ovcji izmet u zemlji jer listovi, pogotovo ovi donji su jako tamni? Nisam pametan.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Noccas gledam vec na krajevima listova poceli da se suse,a sto se tice ovcijeg,ostalo bilje je na istoj podlozi(mslm da nije do toga),ima bas jak miris kad joj se pridje,ona raste,cak i stabljika se zadebljala u odnosu na proslu nedelju... listovi cepaju novi,cak i predflow ubila... ali sporo ide to i jos poceli da se susu... a ista je boja ovim dole listovima,mozda se ne vidu lepo od praska ili kako sam slikao... Edit: kisa je pala dobra,da je do toga ne bi bio problem... (ovciji izmet,zemlja pomesana,spremno jos od novembra... 3 autosa pice u tome kao luda,6 malenih(regul) od 26 tak danaa(mozda malo vise) tako nesto,pice isto,tako da ne verujem da je od tog ovcijeg,nije mi prvi put da radim sa njim)... Edit: ako mislite da je do toga ok(vise glava je pametnije nego jedna),nego sta mi je onda radit? Daj te savet..m
 
Poslednja izmena:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
25CFAA6800000578-2959172-image-m-41_1424294238616.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Pa to jesam,to sam i ja pomislio prije negoli sam pročitao tvoj post :D A malo što kažeš i unovčiti. Predstavit ju kao neku sveticu Mary Jane i prodavati sokiće naduvanim hodočasnicima :D
No,šalu nastranu,biljka je jako loše.
Ili ju je taj prašak toliko spržio da se natovarila otrovom ili je zemlja.
Ja biju otkopao,dobro oprao korijenje i posadio u novu rupu sa nekom zemljurinom ,provjerenom.
E ako i onda bude plakala,sakupljaj te suze.Možda imaju thc-a :)
E to bi bio šou program :D

@nerp
baš sam gledao neku večer ovu epizodu :)