Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.06.2015
6
1
3
36
Postovani, uzgojom sam se poceo baviti nedavno. Ovo su moje prve ljepotice, nemam box, posijao sam par sjemenki na par mjesta u saksiji i narasle su tri, jednu sam uklonio, dvije sam presadio jer su bile bliske jedna uz drugu. Na samom pocetku sam vjerovatno previse zaljevao pa su se malo listovi osusili. Reduciranjem zalijevanja prestali su zutiti. Ali me brine ove neke male tackice na listovima i deformitet nekih. Od gnojiva koristim Cvjetal/ za kaktus. Nisam mogao naci drugi. Unaprijed hvala!
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    314,2 KB · Pregleda: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    335,7 KB · Pregleda: 36
14.03.2015
34
49
18
38
Prošlo je 90 dana tj za koji dan ih trebam rezati. Donji cvjetovi imaju dosta smedjih dijelova dok gornji tj sam glavni vrh je više bijel. Problem je u tome što sam otvorivši par kukuljica gdje bi se trebalo nalaziti sjeme primijetio zrnce promjera oko 1mm. Dali je došlo do oprašivanja ili je nešto drugo u pitanju? dosta kasno sam izvadio jednog hermića. Možda se ipak rasuo prah po boksu. Koliko treba sjemenki da se razvije i dali je bolje da ih uberem prije nego se razviju do kraja? Možda da ostavim jednu granu da dobijem sjemenke za sljedeći grow.
 
14.03.2015
34
49
18
38
Ne ove dvije biljke nisu hermića jer nema muških cvjetova niti ih je bilo. Problem je što je hermić bio u boksu sve do prije mjesec dana. Ako je pustio polen onda je to to. Koliko ja znam mislim da bi dobio pravo sjeme ako ih je oprašio hermić. Valjda se tako dobija fem. sjeme. Kad biljka sa ženskom genetikom opraši čisto žensku biljku onda je to valjda fem sjeme.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ako je na pocetku dobio oba spola onda nista od toga. Genetski hermic i dat ce uglavnom hermi sjeme.
Ako je bacio muske cvjetove u 2/3 cvjetanja onda je sredinski hermafrodizam i uglavnom je rezultat fem sjeme. (ako sa tim polenom oprasis)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
16.06.2015
2
0
1
problem: zec mi je skinuo koru sa stabljike, ali nije skroz biljka je živa ali je bila polegnuta, učvrstila sam je za štap...
i pitanje: s čim premazat stabljiku da spriječim sušenje (mozda voćarski vosak ili tako nešto?)
vjerojatno je već pisano o tome, žao mi je na gnjavaži i pozz starijim članovima od P.P. bila sam tu aktivna prije 10-ak god :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Čopi zeca..to je efikasna metoda.
Ogradi biljku(stabljiku) nekako :)
Dobro dosla nazad :) Vidis da nemozes bez nas ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ne znam ni da li je neki problem ali moram da okacim jer cela biljka mi izgleda super, samo ova jedna stabljika pokazuje neki problem.
Lici na nedostatak N, ali onako pocetikci cenim da ne bi trebalo to da bude jer sam unazad 10 dana dvaput prihranio i stavio saku uree oko biljke...
prob1.jpg

prob3.jpg
Cela biljka:
prob2.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
saka uree :fuck:
Ja se sjecam kad sam kao klinac ..tamo ranih osamdesetih :)
Bacao gnojivo u kukuruzu sa babom i didom :)
Kanta od jupola 25l puna tog srnja i kod svake stabljike kukuruza ispustis palcem iz sake jednu petinu toga sto u saci ima .To je bila kao dobra doza .
A ti brate saku na to nejako stvorenje :(
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Meni se cini da je zafatio Fusarium... nadam se da gresim,slika je ocajna da bi se moglo komnt sta je... na prvom postu koji si bio objavio Screenshot_2015-06-17-09-05-20.png kao da je problem mg na ovoj slici... ja ne mogu nista tacno reci sta je u pitanju... aj daj malo detalja,koje gnojivo koristis,koji je ph vode,vlaznost u boksu itd?
 
Poslednja izmena: