Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.06.2015
7
0
1
35
Litra ili 3l, ne predstavlja veliku razliku. Sve ispod 10l ne zadrzava puno toga duze vrijeme.
Moguce je i pregnojavanje, ovdje je napravljeno puno gresaka moze bit svasta zato sam reko da prvo ispere zemlju pa ce onda pokazat pravo sto je muci.

Ako je ispere i pusti par dana a ona i dalje zapinje znaci manjak.
Ako ispere i vidno se biljka popravi nakon par dana (5-7 dana, ne 2,3dana) onda je bila pregnojena i dalje moze nastavit LAGANO s gnojenjem. Davno sam ja koristio Plantelu moro bih pogledat stare dnevnike al ako se ne varam, Plantella ide 7.5-10ml po litri. Ili 2 litre? Nebitno.

Samo ti to flushaj dobro. 3 litre posuda, ja ti preporucam 20 ispiranja s litrom vode neka sve zivo izade van iz nje, ostavi je 5 do 7 dana uslikaj pokazi pa cemo vidjet. Nije usput ni na odmet nadopunit teglu s zemljom do vrha. Onda je to prave 3 litre.
Obavezno prati ph. Ako ti je krivi Ph onda djabe sve ovo tipkamo.
Plantela, kao bi trebala 7,5 po litri...
Istuširao sam je dobro i spremio, sad ću pričekati par dana. Što se tiče ciklusa svjetlo mrak, to da ostavim kako inače (sad je 12/12) ...
I još pitanje, da li da onda idem sa vege gnojivom (zelena plantela) ili da nastavim s ovim (crvena - za cvjetanja)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ne idi nista stavljat dok se ne odmori, reko sam ti, 5-7 dana pricekaj i prati promjene, slikaj nam tada da vidimo. Daj sliku evo 4 dana nakon flusha kad si tako nestrpljiv.

Vutra ti osjeti covjeka kad je nestprljiv i u brigama, moras bit opusten.
Plus uz sliku 4 dana nakon flusha napisi ph vode/gnojiva koji koristis, ph zemlje, vlagu i temperaturu zraka. Sve je to povezano. Ona moze bit super podubjrena al ak ph ne valja ili temperatura ili vlaga... sve ne valja.
 
26.06.2015
7
0
1
35
Eh, tu imam jednu 'situaciju'. Kako u mom selu nemam gdje uzeti lakmus papir, a negdje sam pročitao da ph mogu držati blizu potrebnog ako dajem pomalo vodu direkt iz pipe (inače ulijem vodu pa je držim 24-48 sati da počeka) onda sam krenuo tako. I sve je bilo u 'najboljem' redu (izuzimam što sam je pre vegao) do prije dan-dva otprilike. Lijepo je cvjetala, sve 5, međutim onda doslovce preko noći ode kvragu... sad, koliko sam skužio, bi se ph trebao dosta popraviti čim sam je flushirao vodom iz pipe...Inače sam dobio najbolju zemlju koju sam mogao... Ljudi, shvatite teški su mi uvjeti a ne želim se družiti s dilerima jer ne želim probleme ... :) po onom što sam sam mogao skontati, činilo mi se odmah da je pregnojena...Od jednog starijeg 'znalca' kojem je na taj način išlo za rukom nekoliko puta super curu uzgojiti sam dobio savjet, ali jednu sam večer u istu vodu dodao i guano (mrvicu) i plantelu. Nakon toga je počela ova situacija koja,eto, traje i sada


edit: Dakle, počeo sam cca 5. 5. i u vege fazi je bila do cca 12.6. .... radi moje 20/4 glčuposti je izrasla u krme, otad sam promijenio ciklus u 12/12 ( u zadnje vrijeme i 11/13)
 
Poslednja izmena:
14.07.2012
72
122
33
30
na dvije biljoze koje su još u vegi mi počeli listovi sa ivica da žute, dok na ovoj koja je u cvijetanju ništa loše se ne dešava, jel moguće da sam prekrko sa plantelom ?
iyAvnbTI7QOxoKa7T4x-OnM3nFSyo0nwTTmcR2vCWXY.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
26.06.2015
7
0
1
35
Evo sam uspio slikati jadnicu na malo boljem svjetlu, prije tuširanja...
20150725_180618.jpg
 

Prilozi

  • 20150725_180608.jpg
    20150725_180608.jpg
    51,2 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena od urednika:
14.05.2015
115
229
43
Power ti si enciklopedija :) Sad sam napravio pretragu foruma da vidim sta je leaf miner i to je to, chak sam na jednom listu primetio onu belu saru al je nisam povezao sa ovim rupicama pa nisam slikao. Vidim da prskanje ne pomaze samo cupkanje lisca, sto nije lose jer je samo jedna grana zahvacena. Hvala buraz.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
tomolub mozda ti je losa ventilacija u wc-u pa je biljka pocela da se susi od toplote sijalice nisam nikad sadio indor al mi je to palo na pamet odma :) inace ja imam amneziju u outdoor i svaki put kad odem da je zalijem stavim joj propisanu dozu plantele nekad i duplu i vidim da joj odgovara mozda po neki zuti list al to je od skakavaca jer mi ih nagrdise :)
 
25.07.2015
19
9
3
35
Nadao sam se da ce mi netko reci kako da se rjesim toga... 3 lista sam do sad takva pronaso...
Ljudi kupuju bubamare za green-houseve gdje se uzgaja cannabis. Hrane se
 
25.07.2015
19
9
3
35
A izgledaju ko bubamare, samo kaj sam se ja uspanicio pa sam u petak maknuo 2 lista sa tim jajima i danas jos jednog...


* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah posle posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika: