Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
pa logicno da ne mozes da provalis dali je mudonja ili zenka, biljka je tek pocela sa rastom :O
nacekaces se jos dok saznas sta je, pokazace spol pred cvjetanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed
17.06.2013
9
5
0
Pozdrav carevi, evo mene sa prvim postom, inace citam forum odavno, a ove godine sam odlucio i da delujem... Ovako, stavio sam seme (neka domacica je u pitanju, nemam pojma) da klija oko 20.04. posadio u case 23.04. i prebacio na sajt 30.04. Odlucio sam da koristim samo organska djubriva i pesticide, pa sam kombinovao koprivu, rastavic i maslacak... E sad, posto nisam pre nikada gajio biljku, ne znam kako napreduje, dakle, posadjena je pre skoro 2 meseca, sada je visine oko 40cm, evo slike pa mi recite da li ce biti nesto od ovoga ili ne... Cini mi se da je jos uvek slaba pa sam je vezao za jedan kocic, nekako mi se cini da je tanka, nemam pojma... Dajte neki savet, pozdrav!!!

gdcd.jpg


pfjw.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
03.06.2013
3
0
0
e,ovako:biljke su mi napolju,dobijaju oko sest sati direktnog sunca.stare su oko mesec i po i visoke oko 25 cm.od djubriva su dobijale ureu i slavol tecno djubrivo.imam sledeci problem:listova sada nema na njima sve do vrha.jednostavno vrh lista dobije braon boju i uvija se ka stablu dok se ne osusi.da li mogu da ih spasim obzirom da sam ih kasno posejao i da su blago receno zakrzljale,i sta da uradim?treba imati u vidu da su one u plasticni casama od 2dl.trebao bi ih ove nedelje presadjivati,nisam mogao ranije zbog tehnickih problema.da,i posejane su iz semenki sve.a ima i jos jedna stvar koja me brine:jako svetlo zelenu boju imaju listovi,gotovo da vuce na zuto.unapred hvala.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Taras je napisao(la):
Pozdrav carevi, evo mene sa prvim postom, inace citam forum odavno, a ove godine sam odlucio i da delujem... Ovako, stavio sam seme (neka domacica je u pitanju, nemam pojma) da klija oko 20.04. posadio u case 23.04. i prebacio na sajt 30.04. Odlucio sam da koristim samo organska djubriva i pesticide, pa sam kombinovao koprivu, rastavic i maslacak... E sad, posto nisam pre nikada gajio biljku, ne znam kako napreduje, dakle, posadjena je pre skoro 2 meseca, sada je visine oko 40cm, evo slike pa mi recite da li ce biti nesto od ovoga ili ne... Cini mi se da je jos uvek slaba pa sam je vezao za jedan kocic, nekako mi se cini da je tanka, nemam pojma... Dajte neki savet, pozdrav!!!

gdcd.jpg


pfjw.jpg
fali ti sunca,a i mogla bi bit muška ako si regularno sjeme bacio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Taras and Blade

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova(reznica): Sjeme femi
2.Koliko su stare vaše biljke: lijeva (purple) 5 dana, desna (auto super hash) 4 dana
3.Koliko su visoke vaše biljke: Ko moja ćuna kad je hladno more
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaše biljke: Malene one, neznam ako 3 deci ima zapremnine
5.Kakva je vaša zemlja (Sa čime ste ju mješali , jel zagnojena, ): Čista Terra Magma
6.Kako često zaljevate i kakvu vodu koristite: Isklijale u tanjuriću, purple dan prije hasha, vlažena zemlja dok nisu izbili i vlaži se stalno jer je na suncu pakao
7.Kakav je ph vaše vode (bar približno ako imate lakmus ph tester): nepoznat
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:p:K (odnosno dušika,fosfora i kalija): Još su na majčinoj sisi
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,običnu):Najbolju "lampu" na svijetu :D
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki): približno 150.000 000 km
11.Koliki je vaš prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ):Cela šuma xD
12.Kolika je temperatura i vlaga u vašem prostoru za uzgoj: nije izmjereno, ali temp je prava ljetna, za kupanac
13.Koliki je ph zemlje: Nemam pojma
14.Dali ste uočili nekakve insekte u vašem prostoru za uzgajanje: Ne i bolje da ih nema jer nisam uračunjiv kad su biljke u pitanju stoga, KLONITE SE GAMAD
15.Koliko imate iskustva u uzgajanju: Pa ono, ovo mi je prvi PRAVI outdoor, a imo sam neke indoor pokusaje i tako... znam ponesto o ovoj cijeloj filozofiji xD
16.Fotografija:

http://postimg.org/gallery/5phtwb6c/8b120308/

Znači veća je Purple koji raste naočigled i manja je Auto Super Hash...

Ima li tu razloga za brigu pošto su dan razlika vremenski, a po rastu je razlika enormna....
Znam da je rano da se brinem za bilo šta al mi je baš čudno jer je FULL sitna za ne vjerovat haha...

Usporedite samo kotiledone od purplea i od hasha i sve će bit jasno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade
18.05.2013
1
0
0
e ovako posadio sam i sve fino ljepo rasla dok ja konj nisam stavio gonojivo i valjda ju je sprzilo listovi su se osusili ali stabljika i vrh izgledaju zdravo zanima me da odrezem te listove koji su se osusili ili da ih ostavi a mozda i sami odpadnu.