Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
DSC_0830.JPG DSC_0829.JPG DSC_0828.JPG
Lemon Skunk (ghs) najnaprednija biljka u boxu, zauzima pola boxa. Listovi su bili stisnuti uza zid zbog manjka prostora, i samo na
tim listovima su te mrljice/rupice. Znam da list ponekad sam napravi rupicu, odbaci bolesno tkivo...Možda ih je spekla varikina koju je zid upio kad sam preventivno našpricao box prije growa... Nadam se da nisu nametnici...
Kaj mislite Vutro?:watch:
Trebam li šta poduzimati?

(canna zemlja i gnojivo, zalijevano sa pH 5.9-6.3 , full doza/full doza/korigirana voda, hps 600, 20ak dana cvijetanja, temp 21 noć, 26/27 dan, vlaga 30-40%)

Hvala unaprijed, Vutro :respect:
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Problem oko izbora tegle box š70X150dX200v imam doma 4 x 18 L(31cmx31cm) i 4 x 14 L. Kaj velite dragi Vutraši koje ubacit unutra ,ideu 4x Skunk #1fem. sjeme unutra?Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Kralju pa zavisi o rasvjeti i duzini vegetacije..odnosno sta zelis od growa..ja bi uzeo ove veće s obzirom na tvoj prostor al opet to je tvoj izbor:)
lici na kalcijum..mene je mucio uz led i neralno visok ph..izmedju ostalog
Ja sam imao probleme s kalcijem('barem mi je takva diagnoza bila),i ne lici na ovo.malo su smeđije pjege ako se ne varam..imam i ja ovo na donjim listovima što se naslanjaju na ,zid tako da je budfild vjerovatno na dobrom tragu,al nek se ipak iskusniji jave
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipa
imam problem za koji ne mogu nac sto je :(
Radi se o Royal Caramel od RQS,
Jucer sam je zalio sa 2l vode + 4ml Bio Bloom + 6ml Top Max + 6ml Root Juice
Danas joj 33 dan od kako je pocela cvjetati, temperaturu i vlagu trenutno ne mogu izmjerit mislim da je u granicama normale
Raste pod HPS 600w, ventilacija je dobra

Nakon nekoliko sati od kad sam je zalio primjetio sam neke smede fleke po nekim gornjim listovima i neznam od ceg je to.
Zna li netko kako trebam reagirati?
caramela problem1.jpg caramela problem1.jpg caramela problem2.jpg caramela problem3.jpg caramela problem4.jpg
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
@mr.Smooke_Allot Bolje je slikati biljke kada nisu pod svetlom u boksu, prirodnije ispadnu boje (što je donekle bitno za dijagnostiku)
Ja bih rekla da je ovo nute burn, možeš da probaš da odradiš ponovno zalivanje samo vodom, ali ako se ne širi dalje možeš i da sačekaš redovno sledeće zalivanje kapiram da piju na svakih 3-4 dana u cvetanju.

Mada ove fleke malo liče i na problem sa magnezijumom. Tako da spaljeni krajevi i fleke ne moraju biti povezani.
Jesi li merio pH, da nemaš neki nute lock?
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Ovo sto su spaljeni vrhovi, to je od pocetka, jos u vegetaciji nakon desetak dana starosti samo su vrhici lisca promjenili boju u zutu(stvarno neznam zasto, i ne brine me to). Brinu me te fleke po sredini lista
karamela1.jpg karamela2.jpg karamela3.jpg
evo i cijele biljke
RoyalCaramel(1).jpg
Ne mjerim PH.. nemam Ph metar.
@grouchy kolko sam citao o Bio bizz- kaze da 30% povuce nakon zaljevanja a ostalo i do 8 dana. ako grijesim ispravite me.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ma prije će bit da je gladna, đe će se instant burnoutat nakon đubrenja, pa nije biobizz hesi majka mu stara :p
Pričekaj ti još koji dan, pa ako se bude širilo, onda nije neš u redu sa tvojim doziranjem, ako ne, onda je bila gladna.. i nikom ništa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
naso sam neke slicice
Prije mi izgleda da bi moglo bit ova prva slika jer tako nekako blijede listovi
Mislis da bi dobar flush pa nahranit pomoglo?
Od osam biljaka samo ona ima te simtome a sve ih skoro pa isto hranim, osim karamele ona je u cvat krenula 3 dana od flipa pa sam joj i prije poceo dodavat B.B i T.M
Capture 1.PNG
Capture.PNG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Buraz, plava strana ti je "višak", overdoziranje, a desna ti je manjak na toj slici, just sayin, pa de uzmi, flušaj, ostavi da se zemlja osuši dobro, i počneš sa 1/3 dozom od one koje si dao prvi puta prije fluša, i tako povećavaš..
 
07.03.2018
7
0
1
Da li ce cvetati ako je 12h na terasi na suncu ,pa 12h u mraku ,primer sunce izlazi u 6 ujutru do 18 sati da je napolju pa je unesem unutra ..posto nisam u mogucnosti da kupim sijalice