Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hesi Mills Nutrients Hempatia

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
384
1.064
143
@KARTMEN Rekla bih da jeste, najbolje je da proguglaš kako izgleda pa da uporediš sa svojim biljkama. Sa tim da imaj na umu da neki strainovi imaju pozitivan foxtailing, tj kada im je sve do jaja oni to odrade. Međutim, uglavnom se on javlja kao posledica da nešto nije sasvim ok.
Ja sam to imala sa jednom biljkom, mnogo ekstremnije od ovoga, ali je to bilo zato što mi je temp bila 33C i udaljenost svetla 30cm (600w). Nisam sigurna šta je kod tebe slučaj, po napisanom sve deluje u okvirima.

Sviđa im se: KARTMEN and AnnaNirvana
09.01.2019
17
13
3
23
Trogir
Mislim da je u pitanju crveni pauk
Možeš ga viditi na svojim slikama 6 i 8 a možeš ga rješiti neem uljem ili nekom hemijom
Gdje ja mogu kupiti to neem ulje ili nekakve druge preparate? Jeli ih se tesko rijesiti? Iako nevjerujem da je crveni pauk jer sam negdje procitao da napadaju samo u susnim razdobljima, a u nas taman prije nekoliko dana padala 5 dana kisa za redom. Ali opet za svaki slucaj da budem siguran cu probati naci to neem ulje.. Hvala na pomoci...

17.11.2015
78
31
28
38
raja, imam problem, tj dilemu.. prvi put radim s ledom, spojio sam neki diy panel, od e27, 42 sijalice po 15w/3000k/1510lm.. sijalice su mi u sirinu po 18cm udaljene a u duzinu po 20cm. prvi par dana sam biljcice morao da improvizujem pod samo jednom od 15w plus jedan cfl od 35, i onako napredovale su sporo, al kakvo sveto katvo i napredovanje, medjutim sad sam ih ubacio pod ovaj panel i i dalje bas bas slabo napreduju.. visina je na 60 cm, aj to kapiram moze i nize, sad videh da mogu na 35 40 da spustim, ali da proverim s vama, mozda sam u samom panelu trebao vise da zbijem sijalice, ili nesto trece?
znaci
panel diy e 27 - (42 x15w) 630w
zemlja florabela zuta pomesana sa perlitom
juce prvi put tretirane plantela rastom i presadjene u potove od po 20l
temp ide od 15 do 24
vlaga od 40 do 65
evo fotka jedne od biljaka (danas slikano), supertopitane, posle 15ak dana starosti??? ovo je panel, fali jedna sijalica, to je bilo pre starta fotkano

Prilozi