Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
14.06.2019
30
11
8
32
Zute mi listovi,ne zalivam mnogo a i nisam djubrio nista jer imaju 15dana.Ne znam,sta treba da radim jerbsam pocetnik,nemam iskusta.Molim za pomoc,hvala unapred ako mi iko i odg.nesto.?
..

30.07.2014
37
146
33
Ekipa pozdrav, kako je krenula i nova outdoor sezona s njom krecu i novi problemi.. Imam dva pitanja, prvo je zasto mi se listovi tako suse po rubovima, a drugo sto bi mogao biti uzrok ovih ufrkanih i cini mi se pojedenih listova i dijela buduceg heda, puno hvala unaprijed na odgovorima :(
IMG_20190615_100226.jpg IMG_20190615_100123.jpg IMG_20190615_100145.jpg

21.05.2019
14
5
3
Pozdrav svima, nisam nigdje naisao na ovakav problem pa rekoh idem otvoriti novu temu, ako vec postoji moze prebacaj, hvala :)

Uglavnom.... nakon sto je sjemenka proklijala prebacena je u zemlju na dubinu od mozda 5 mm klicom prema dolje, no izgleda da se tijekom zalijevanja zakrenula u stranu pa joj je trebalo malo duze da izbije van. Pri tom je vani izisla kao naopako slovo U, točnije naopako V jer se bas gadni presavila na tom dijelu. Malo sam cackalicom uklonio zemlju kako bi omogucio sjemenci da izide kako treba i da se po mogucnosti ispravi, kao sto se i dogodilo kroz par sati. No kad je nakon otp 24 sata otpala ljuskica od sjemenke ostala je samo jedna supka(kotiledon) i od tad sjemenka stoji tako i ne napreduje niti malo:bocni::, samo je taj jedan jedini listic malo potamnio. Ista ta stvar sa savijanjem se dogodila sa jos jednom sjemenkom, ali je ta izrasla normalno i napreduje bas junacki ::volimj::

Moje pitanje je da li postoji sansa da to malo cudo nastavi rasti i ako postoji kako mu pripomoci. Hvala unaprijed svima!

• Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana
29.04.2015
20
87
18
Zdravo drugari! Evo ovako, imam ovaj problem vec neko vrijeme i smedi listovi nastavljaju zutit i propadat. Okupane su actarom prije 2 tj i neemom prije tjedan dana. Neznam u cemu je problem, koji nametnik ili bolest dovodi do ovoga. Kao i u svakom outu bez obzira sta su spricane i dalje se na njima tu i tamo nade pokoji mali skakavcic ili kao npr na jednoj crne bubice ispod lista. Stvarno neznam koji bi uzrok ovoga mogao biti jer su stvarno zbrinute.

Prilozi

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
36
29
18
42
26-7 dana od klijanja, 2 automata - sta moze da bude - lajt brn?
Apdejt:
Veg faza, flora bela, Hesi Root + Powerzyme i voda PH 6,5 . Svetlo 30-37cm daljine(kako kada). Kako citam unazad i gledam probleme ostalih clanova ovo ne lici na lajt brn. Do skoro sam imao ogromnu vlagu sa 75-90% zbog ovih kisa i vremenskih uslova, sada sam to resio i sputio vlagu na 50-ak %
(poslednja 2 dana)

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana