Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
142
130
43
47
Slobodno idi TNT sad 5ml/l, gladna je skroz:banana123:
A pazi ovo, druga pored nje mlađa 2 dana a veća duplo rekao bih i ništa joj ne fali. Mislio sam da Florabela ima dovoljno hrane za mesec dana, fabric pot od aman 19 litara Florabele - presađene u njega od prilike 12 dana od klijanja - znači "jele" su Florabelu samo 17 dana iz pota - trebalo bi da ima hrane još za 2 nedelje koliko računam? Stižu slike sutra.
 

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
142
130
43
47
Sad je problem što sam ih sinoć dobro nalio rutom i paverzajmom - planirao sledeće zalivanje za 5 dana a čini mi se da obe polako kreću u cvetanje.
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
To su ti samo boosteri, ne gnjojivo...slike biljaka okacis (cijelih) pa da se vidi, ovako na “suho“ ne ide i tesko da neko moze pomoci:thumb:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
26-7 dana od klijanja, 2 automata - sta moze da bude - lajt brn?
Apdejt:
Veg faza, flora bela, Hesi Root + Powerzyme i voda PH 6,5 . Svetlo 30- 37cm daljine(kako kada). Kako citam
unazad i gledam probleme ostalih clanova ovo ne lici na lajt brn. Do skoro sam imao ogromnu vlagu sa 75-90% zbog ovih kisa i vremenskih uslova, sada sam to resio i sputio vlagu na 50-ak %
(poslednja 2 dana)
QUOTE="Veštac, post: 641263, member: 69047"]
Florabela ima dovoljno hrane za mesec dana, fa
nema ti florabela bas za mjesec dana dovoljno nutrijenata, bar iz mog iskustva
f1.jpg


f2.jpg


f3.jpg

[/QUOTE]
Prva slika izgleda da je malo muči vrućina, dobro ti kolege govore, ono nije hrana nego stimulatori za korjen i šećere u biljci, trebas npk počet davat(tnt, bloom), i kod hesia ne trebas namjestat ph ako koristis cjelu liniju, gnojiva su rađena zato da se ph ne treba štimat, neki se neće složit ali to je činjenica kad je hesi u pitanju, koristim ga vise od 2god, nikad nisam mjerio ph niti sam imao problem s tim
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Badi

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
142
130
43
47
Da, apsolutno postujem uputstva - ovo su samo stimulansi sto sam davao pa sam zbog toga namestao PH, znam da gnojiva sama nameste PH kako treba ali jos uvek nisam poceo sa gnojivima. Necu da namestam PH kada pocnem da stavljam TNT/Bloom. Temperatura je bila dobra 25-27 stepeni, samo je vlaga bila ogromna dugo vremena - tek poslednja 3 dana sam je skinuo sa 85-90% na 50% . Postujem slike za koji minut.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
55-65 sigurno, ako su ono pistile sto sam zaokruzio, ona tek sto je usla u cvet.. Slikaj malo bolje ono sto sam zaokruzio na slici... Sto se listova tice to ne znam, indoor mi je slabija strana, ali vidim kazu ti da je do temperature
 

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
142
130
43
47
Ova je stara 26 dana, 40cm visina - ne fali joj nista cini mi se sem malo White Powdery Mildew . Mislio sam da pomesam kasiku sode bikarbone i pola kasike tecnog sapuna za ruke sa 3.7L vode i da poprskam listove(citao na internetu sad ne znam jel valja recept). I ova izgleda da krenula u cvetanje il me oci varaju :) ?

f1.jpg


f2.jpg


f3.jpg


f4.jpg


f5.jpg


f6.jpg
 

Yi_

10.05.2018
63
50
18
Ljudi kaj mislite na ovo: padala je kiša danas i sutra bu vjerojatno. Automatici su mi vani, a dosta krupne kaplje su bile i dosta dugo pada, evo još uvijek. Puše slab istočnjak. Biljke su mi na polovici cvatnje, po nekoj mojoj prognozi još mjesec dana i gotove su. Pitanje moje glasi, postoji li opasnost od sive pljesni? Vec ima dovoljno formiranih hedica da im se vlaga unutra nakupi i stvori pljesan. Koja su vaša iskustva, protrest cu ih sutra ujutro, ali opet me trta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
27.10.2016
63
177
33
Beograd
282263
Ne znam sta je ovo. Možda je oprljena zbog vlage... Nisam stavio malc, a na suncu su ceo dan bukvalno.. Pa mislim da su isparenja.
282264
A.. Ovo je ono čega se ja plašim.
Nisam siguran da li je tripS ili Mr. Spajder.
Sve je na jednoj biljci.
282265
Pomaganje ako Boga znate.
Tražim da mi prepurucite neki organski preparat, koji će da ih počisti.
Može i bilo koji preparat. Ne želim ovo na biljkama.
Na ostalima ne vidim tragove nikakve.
Ali sam siguran da su na putu.
Hvala unapred.
Puno srece i lepog vremena.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Bas dugo cveta - isto kao i photo - nadao sam se da krace traje proces sa automatima :(
Razlika je u tome sto auto ima kraci vege od 30 dana i cvet od 60 i tako dobijes zivotni vek od 90 dana. Uostalim moz3s da pogledas koliki je flowering time za taj strain i po tome se orijentises kad ce otprilike, uglavnom da ne spamam vise
 
21.05.2019
25
12
3
Sjemenka domaje je raspukla i klica je taman dosla do ruba sjemenke i nakon par sati se uvukla unutra i ne mice se s tog... Da li je jos ostaviti izmedu natopljenih maramica ili nista od njih?