Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
08.07.2019
1
0
1
26
Kakva ti je temperatura i kolko cesto zalijevas (i koji je omjer nutrijenata)? Moze biti vise razloga. Vidim da se listovi savijaju kao kanu, vrlo moguce da joj je pre vruce. Kakav ti je pH? Nisam veliki ekspert ali daj vise detalja pa cemo skuzit. Puno toga ima i na netu, pogotovo o listovima. Budovi izgledaju zdravo.

@rambofirst Kolka ti je temperatura u boxu?

Poslednja izmena:
16.06.2019
116
77
28
32
Pozz ekipa, nisam bio uz njih 3 dana i nakon sto sam dosao na jednoj sam vidio ovo po liscu, sto je to? Jesam li ja zajebao sto, fali li im nesto ili je neceg viska? Hvala unaprijed na odgovoru :zvezda::
Pogledajte prilog 285777Pogledajte prilog 285778
Nisam neki ekspert , ali ja bi rekao da je to budj , crna budj sto kazu , ima vise vrsta , moraju se pocupati svi listovi gde toga ima , i obezbediti vazduha vise , hitno .
ako je budj , a reko bi da jeste . Mozda gresim

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
2.277
4.891
188
Pozz ekipa, nisam bio uz njih 3 dana i nakon sto sam dosao na jednoj sam vidio ovo po liscu, sto je to?
izlupaste se ko otvoreni prozori,imas druze nedostatak calcijuma i to uznapredovanu verziju,proveri ph vode sa kojom zalivas biozu i runoff isto,moze dodati neki preparat na bazi PK i probati to izpeglati ali najbolje dodati dobru dozu calcijuma i proveriti ph prvo i osnovno.

09.05.2014
18
22
3
Split
Pozdrav groweri, bilje mi jedu iznutra nametnici koji ulaze u njih ispod zemlje nemam sliku trenutno jedna bilja mi je propala druga je na putu pomagajte molim vas nece mi ostati nista..... Izgledaju ko nekakvi crvici, hvala unaprijed

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.621
7.559
258
Galapagos( na Antartici)
@Badi prati jel ti se vraća ono bjelo, meni je ono bilo po biljci, uklanjao sam, špricao insekticidom ali nista ih nije zaustavilo vec mozda samo usporilo, na kraju mi se biljka osušila iz neutvrđenih razloga, počela stabljika odumirat.. Kad je bilo najzaraženije iz onog bjelog su iskakale neke male sitne mušice, a non stop sam viđao nešto poput bjele leptirice, poslje je dole pri dnu stabljike bilo najjače zaraženo pa pogledaj i tamo oko korjena..

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Pratim ;)...vraća se gad, tri ili četiri puta sam ih već skidao...nije gada lako niti skinuti jer je brz i skače kao skakavac, čim se približiš on se brzo premjesti s druge strane stabljike, probao sam se polako približiti pa ga brzo smaknuti ali onda đubre skoči dole negdje smiley9934
...biljke su ok za sada, hvala
[email protected] :thumb:

• Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
658
1.151
163
Area 52 - Metal Mulisha Team
Hej, pozdrav, nema rupa na teglama, kupiti ću sutra poslijepodne nove table i kvalitetnu zemlju, samo razmišljam, netreba mi 25L za te (Još male biljke, a cisto sumnjam da ću sve potrošiti makar i velike budu. Ali izgleda da je ova zemlja za k. Tako da ću svejedno uzet. Kod presađivanja, da korijen j potpunosti čistim od ove zemlje ili da ostavim i šaku ove zemlje uz korijen te je tako stavim u novu drugačiju zemlju?
zamisli da ti je noga nakvashena u carapama :D:D trunula bi i dobio bi gangrenu :D ne daj boze. obavezno teglu izbusi najdebljim borerom koji imas moze i 12mm .. fino to razbushi i nemas brige,ali bitno da sam provalio gdje stekas :) :D zivio i sretno

Poslednja izmena od urednika:
16.06.2019
116
77
28
32
Evo nije bas problem vise opazanje ne znam da li da se zalim , stigle mi menke buduci da znam kako izgleda ocekivao sam da se bar da prepoznati
da bude braonkasto crno seme sa sarama , kao sto je jedno koje sam stavio pored ovih , veliko seme je obicne velicine , naspram domacice , neko bi ga mozda i odstranio, ali ovde je najbolje , u pitanju je White widow auto , a ove druge 3 manje su Blueberry auto , totalno jadno izgledaju , za ne prepoznati .
Dal da se zalim

Prilozi

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
492
4.476
143
Da vidis samo kakve su meni proklijavale...Bele, nikakve, stoje po 3 godine u frizideru...i na kraju baci klicu bolju od svezih.Tako da nema to puno veze sa izgledom...

• Sviđa mi se
Reactions: jopezg and dedskin

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.908
9.058
298
da, tako to krece, poloze jaja, pa kad krenu da se izlezu krece i budj, mada mi nekako rano?
ali ako je vlazno i ima dosta kise, kao ove sezone trenutno, to je to.
skidaj to pazljivo, da ne ostetis ceo hed.

• Sviđa mi se
Reactions: DoomDublin and Badi
16.06.2019
116
77
28
32
sta? hahah, budj nema jaja buraz ima klice , spore sto kazu , one su svuda ne trebaju im jaja, jaja imaju larve
Neko ti od podstanara dosao nema tu budji , muve ne bi me cudilo jer oni spajderi idu pod list
A i ppremalo je to za budj. Kontam da treba oprati , neko tusiranje da se to skine al generalno nece to njoj da skodi , a blizu je sad i da uzme da je jede nece stici da pojede . Chill
Mine 2 sprouted , ono jadi i bede od automatika , ladno sprouted