Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
gads!!!!!!!!!!!!

mislim, sta reci??? i jos dva posta!?!

 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Pot bude suh svakih 4,5 dana,ali ju zaljevam 1 tjedno obilnije malo,dok visak vode ne krene curiti dolje u posudu.Osim toga na ta 2 lista samo sto mi se pojavi biljka izgleda ekstra zdravo i zeleno
Previše zalijevaš tako malu biljku jer tako se zalijeva kad je u punom cvatu, a ne u samom početku vegetacije.
Pusti zamlju da se skroz osuši i polako zalivaj. I pusti je da dođe do zraka pa će krenuti. Ne natapaj previše u toj fazi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Pogledajte prilog 350574

Zdravo, nov sam na forumu treba mi misljenje iskusnih, pre 4 dana je izasla biljka na povrsinu strain je lemon auto od seedsman-a zabrinut sam da nesto nije u redu zato jer jos nema drugih listova vec 4 dana su samo kotiledoni tu...
Ja mislim da ti nas malo zajebavas :D
Ovako nesto se ne isplati savjetovati.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Ljudi sta da im radim , sad sam opet bio , sve gore stanje...
Bio insekticid, Neem i špricaj.:)
 
12.06.2013
10
1
1
27
Previše zalijevaš tako malu biljku jer tako se zalijeva kad je u punom cvatu, a ne u samom početku vegetacije.
Pusti zamlju da se skroz osuši i polako zalivaj. I pusti je da dođe do zraka pa će krenuti. Ne natapaj previše u toj fazi.
mislis da je do zaljevanja? ali biljka je stara mjesec i pol dana,te mislim da zbog svjetla se zemlja susi dosta brzo,ovlazivac upalim rucno kad stignem znaci nije bas da radi 24h,kad ne radi onda temp. bude oko 30-34 stupnja,a kad radi onda bude idealno 26-28 stupnjeva.Sve mi je spojeno na Arduino gdje mi je kontroliran proces temp. ,vlage i vlage tla.Zaljevam na 30% vlage tla sa mozda pola litre.
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
@weedtrees hehehe... idealna temp sa ovlaživačem hehehe...
Ajd ti ovako... odmakni taj ovlaživač čim dalje od biljki barem 2...3 dana. Ili čak makni skroz van iz boxa. Zalijevaj tako kako si rekao...polako. I prati biljku... ja ti reko da je bolje da je preko 30 u boxu, nego sa ovlaživačem.
Samo probaj...neće joj ništa biti. Ako ne ide ni to, onda je to nešto stoto pa možda i genetika pa kako ti je @grouchy rekao...pikaj nove.

@weedtrees pišem tu da ne spamamo
Ako koristiš vodu iz pipe u ovlaživaču i ne pereš ovlaživač onda ti se tu zna svakakvih bakterija nakotiti. Probaj maknut da vidimo...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: weedtrees
12.06.2013
10
1
1
27
@weedtrees hehehe... idealna temp sa ovlaživačem hehehe...
Ajd ti ovako... odmakni taj ovlaživač čim dalje od biljki barem 2...3 dana. Ili čak makni skroz van iz boxa. Zalijevaj tako kako si rekao...polako. I prati biljku... ja ti reko da je bolje da je preko 30 u boxu, nego sa ovlaživačem.
Samo probaj...neće joj ništa biti. Ako ne ide ni to, onda je to nešto stoto pa možda i genetika pa kako ti je @grouchi rekao...pikaj nove.
Pa na neki nacin temperatura padne kad ovlazivac radi,ajde budem probao pa javim.Sada sam pogledao,opet se lagano siri po liscu ta suga.
Okrenuo sam ovlazivac da ne ide direkt u nju,sutra cu ga maknuti.