Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.04.2020
70
130
33
30
Pozdrav decki. Nakon sto sam cuo da su u zupaniji jedan sa 100 i kusur ,jedan sa 12 biljki pali i nakon sto sam cuo od jednog dgs policajca da traze nasade dronovima (a vjerujem da ste i vidjeli po portalima koliko se pada ) odlucio sam da cu moji 5 biljke prepustiti prirodi i da necu ici da ih gnojim iako sam dosad dok su bile u vegi bas cesto gnojio(plantela list,guano,pot H zemlja).Jebiga velik je rizik da me neko vidi da nosim tolike kanistere jer to je najveci moguci dokaz bez obzira sto se kroz mjesto treba dosta probijati i sto je relativno sigurno.Imam 2 pandemie kush i 3 lsda i sve su zdrave i kada bude sredina oktobra planiram doci golih ruku i skinuti.Olakotna mi je okolnost stvarno to sto je ove godine stalno kisa i sto im nece faliti vode.Neznam za vas ali ovdje na sjeveru Bosne svaki 7dana kisa i to Augustu sto me jako cudi.Planiram se doci usetati sa kerom u moj sajt i kao nesto trazim ovo ono ako vidim da je zrak cist i da sam stvarno sam skidam ih sve. Eto molio bih vas da mi date par savjeta kad je u pitanju skidanje nacin kako to odraditi da niko ne posumnja.Hvala vam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and grouchy
09.07.2020
24
11
3
34
Pozdrav decki. Nakon sto sam cuo da su u zupaniji jedan sa 100 i kusur ,jedan sa 12 biljki pali i nakon sto sam cuo od jednog dgs policajca da traze nasade dronovima (a vjerujem da ste i vidjeli po portalima koliko se pada ) odlucio sam da cu moji 5 biljke prepustiti prirodi i da necu ici da ih gnojim iako sam dosad dok su bile u vegi bas cesto gnojio(plantela list,guano,pot H zemlja).Jebiga velik je rizik da me neko vidi da nosim tolike kanistere jer to je najveci moguci dokaz bez obzira sto se kroz mjesto treba dosta probijati i sto je relativno sigurno.Imam 2 pandemie kush i 3 lsda i sve su zdrave i kada bude sredina oktobra planiram doci golih ruku i skinuti.Olakotna mi je okolnost stvarno to sto je ove godine stalno kisa i sto im nece faliti vode.Neznam za vas ali ovdje na sjeveru Bosne svaki 7dana kisa i to Augustu sto me jako cudi.Planiram se doci usetati sa kerom u moj sajt i kao nesto trazim ovo ono ako vidim da je zrak cist i da sam stvarno sam skidam ih sve. Eto molio bih vas da mi date par savjeta kad je u pitanju skidanje nacin kako to odraditi da niko ne posumnja.Hvala vam

Ja ću ti reći iz mog iskustva ukratko. Kod nas mahom ih traže helihopterima, manje više dronovima, ali helihopterom najviše, kada nadju štekove, oni postave fotoklopke kamere, koje slikaju kada se ispred kamere dešava neki pokret i tu sliku kamera šalje na broj mobilnog telefona koji je postavljen u samu kameru.
A što se tiče šteka meni su pre par godina skinuli 5komada. Čekali su me u blizini šteka, znaci ne baš pored samih biljki, nego na razdaljini od 150 do 200metara i posmatrali. U celoj priči sam imao sreću jer sam igrom slučaja dok sam šetao kuče i istom forom kao i ti što kazes, hteo da prosetam kuče do štek i onda da ih skinem, jer je tako najbezbednije,dok sam šetao kuče ja sam upao u njihovu sačekušu. Pitali su me samo, ko sam i šta tražim tu, rekao sam da šetam kuče i nastavio svojim putem kući. Jer sam skontao da su to oni u civilu. Eto da znaš čisto moj slučaj , pripazi se.

A i da dodam još ovo, nećete dirati dok ih zalivaš i prehranjuješ, nego tek kada dodjes da ih skineš. E sad sve zavisi
 
01.04.2020
70
130
33
30
Ja ću ti reći iz mog iskustva ukratko. Kod nas mahom ih traže helihopterima, manje više dronovima, ali helihopterom najviše, kada nadju štekove, oni postave fotoklopke kamere, koje slikaju kada se ispred kamere dešava neki pokret i tu sliku kamera šalje na broj mobilnog telefona koji je postavljen u samu kameru.
A što se tiče šteka meni su pre par godina skinuli 5komada. Čekali su me u blizini šteka, znaci ne baš pored samih biljki, nego na razdaljini od 150 do 200metara i posmatrali. U celoj priči sam imao sreću jer sam igrom slučaja dok sam šetao kuče i istom forom kao i ti što kazes, hteo da prosetam kuče do štek i onda da ih skinem, jer je tako najbezbednije,dok sam šetao kuče ja sam upao u njihovu sačekušu. Pitali su me samo, ko sam i šta tražim tu, rekao sam da šetam kuče i nastavio svojim putem kući. Jer sam skontao da su to oni u civilu. Eto da znaš čisto moj slučaj , pripazi se.

A i da dodam još ovo, nećete dirati dok ih zalivaš i prehranjuješ, nego tek kada dodjes da ih skineš. E sad sve zavisi
Nema sta lijepo si to sve rekao samo se necu bas sloziti sa ovim da svi bas cekaju da ih skines. To govore ovi svi sta su popadali ove godine u zadnja dva mjeseca.Ne jedan dva vec Desetine njih
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.302
6.832
258
hocu da smanjim hranu i da znam kad da pocnem cistu vodu
EDIT: coco grow, AN grow, micro, bloom + hammerhead
 
Poslednja izmena: