Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Znao sam da je brat drži na prozoru,prozoruša samo taka hahahh,ne znam koji će mi sijalica u indooru kad brat radi sa suncem indoor,svaka čast:D,da bude masno hahah....peace
 
  • Haha
Reactions: at0m_

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.768
10.121
358
@Nikolaharry zbog previše vode na dnu pota su ti takvi listovi na vrhu biljke. Kako sam shvatio nikad ti se ne osuši zemlja na dnu pota i to je definitivno glavni problem. Pusti da se dobro osuši zemlja, da pot bude lagan ko pero, tad ponovo zalij sa 1-2l, pa onda opet čekaj da se osuši za novo zaljevanje. Vrhovi listova se suše zbog viška hrane, prestani hranit dok ne ustabiliš zaljevanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Enzovargin

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
Ne hranim ih otkad se to
na listovima pojavilo,samo sam jednom poslije zalio,ali necu sad 7 dana bar,hvala.
A ono na prvoj slici?ona kao izraslina?
To novi list?
Greska,mislio da si meni odgovorio.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Pol bi trebala da pokaže pred cvetanje, znači kada bude oko 12 sati noći i 12 sati dana, a ti gledaj da nema neki preflower negde, ne radim outdoor mada mislim da je još rano za to, inače biljke izgledaju baš profi. Samo nastavi što si do sad radio
 
09.07.2021
8
3
3
29
@Nikolaharry zbog previše vode na dnu pota su ti takvi listovi na vrhu biljke. Kako sam shvatio nikad ti se ne osuši zemlja na dnu pota i to je definitivno glavni problem. Pusti da se dobro osuši zemlja, da pot bude lagan ko pero, tad ponovo zalij sa 1-2l, pa onda opet čekaj da se osuši za novo zaljevanje. Vrhovi listova se suše zbog viška hrane, prestani hranit dok ne ustabiliš zaljevanje.
Pretpostavljao sam. Samo sam se plasio da se ne suse vrhovi. Ali svakako ću poslušati savet. Trebalo bi da se oporavi, zar ne? I reci mi jos jedno, molim te, ona ulazi u 8. nedelji cvetanja, stoga kada će otprilike biti spremna za branje? Ja ga cenim negde kroz najvise 3-4 nedelje, jesam li u pravu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Čini se kao da je malo pecnuta, jesi je đubrio skoro? Da li ti pot ima rupe za odvod na dnu? Napiši nam nekoliko zadnjih zalivanja, ako si je hranio napiši nam i čime, jedino što vidim je da je zemlja plantela Ideal, nemam iskustva sa njom, koj je ritam zalivanja.. Pomozi nam da ti pomognemo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Enzovargin

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
20210725_205727.jpg
Poslije 11.07. i ovog gnojenja pojavilo se ovo 20210712_154351.jpg
I nije se sirilo a nisam vise ni gnojio.
Ona je na suncu po citav dan,u basti ili na prozoru,a imam bastu oko kuce tako da je pomjeram da bude na suncu.Navecer je unesem u kucu.
Nisam nikad mjerio ph,imam onaj mjerac ali nije podesen.Voda sa cesme,pustim da odstoji 20min i onda zalijem,uvijek navecer.
Gnojiva imam hesi(root,tnt,bloom,fosfor,boost)
Seedsman je sjemenka.
Biljka napreduje dobro,bar misli.
20210725_122701.jpg

A pot ima rupe naravno,i stavio sam ovaj papir da sunce ne grije plastiku.
Sjetio sam se jos neceg.
Danas kad sam premjestao biljku,stavio sam je na vreo mermer na prozoru,otpuhao mi vjetar stiropor a ja duvno i zaboravio nesto drugo staviti.Jel moguce da se kuhala odozdo?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Moguće da su blizanci, mada ne bih rekao po razmaku, ako želiš da sačuvaš obe onda možeš da probaš pažljivo da ih otkopaš i razdvojiš, ali time rizikuješ da ih izgubiš obe, ja bih samo presekao jednu od te dve makazama i nastavio dalje.
 

KikiFriki

Aktivan Član
27.06.2019
44
282
53
50
Prekjuce su piknute u zemlju, juce izasla jedna danas druga.. pokusat cu razdvojit
I siguran sam da su mojom greskom zavrsile u istoj teglici
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Edit: @Vutra Dzanki ne ubijati, pogotovo tako mladu biljku, ne, ne

Slažem se kolega i ja sam istog mišljenja ali kada je rizik veći nego dobit, pogotovo kod nekoga ko tek počinje, jedna gore dole neće puno promeniti, nemojte me streljati :D


I siguran sam da su mojom greskom zavrsile u istoj teglici

Dešava se, samo lagano i bez panike, mirna ruka, lepo ti je kolega gore objasnio, napravi krug oko nje da vidiš dokle je koren da ne povrediš, onda ćeš lagano, nemoj ništa da nagađaš samo gledaj. Srećno!
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Odradjen juce flush,pistili uglavnom milky sa oko 15-20 ambera,mislio sam da skidam za koji dan ali danas zbog vrucine od stresa poceli novi pistili da izlaze,da li onda da pricekam jos ili ipak :makaze::confused: ???